Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğlence olarak evet, para olarak hayır. Düşen item'ları seneye Ağustos'ta satabiliyorsun. Slark hariç. O da 1000-1400 level'da bir düşüyor ortalama. 400'e düşen de var, 600'de düşen de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Eğlence olarak evet, para olarak hayır. Düşen item'ları seneye Ağustos'ta satabiliyorsun. Slark hariç. O da 1000-1400 level'da bir düşüyor ortalama. 400'e düşen de var, 600'de düşen de.

Slark item i haftada 10 kişiye. Bilmiyorum ama inanılmaz az bir oran. Ayıp yani bu kadar olmaz....

Dergiyle para kazanma paradını çıkarma olayı artık rafa kalktı. Oyuncu Kartları da satılamıyor artık. Eğlencesi de pek yok daha çok sinir. Rylei çarkını çevirirsin yarısı zaten 0.15 cent lik itemler satsan alan olmaz adam gibi bir şey de düşmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geçen sene sabah akşam oynardım şu oyunu ve çok ucuz bir mevlaya alıyorduk dergiyi.

Dedim 36 lira yaptılarsa bişi olmuş olmalı felan diye düşünmüştüm. Çokta aşırı oynayacağımı sanmıyorum. Almamam daha doğru bir karar olur sanırım, teşekkürler.
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Haftada 10 kişi olayı nedir anlamadım? Öyle bir kısıtlama yok ki.
  • Geçen seneki dolar ile bu seneki dolar arasındaki uçuruma bağlayabilirsin. İşte 1 level alsan 150-200 gibi bitirirsin. Yalvar yakar 250'ye gelebilirsin. Terrain, ses efektlerinin bir kısmı, golden token, IO arcana, Kunkka prestij item'ı ile Holosko+bir miktar para sahibi olursun.
  • quote:

Haftada 10 kişi olayı nedir anlamadım? Öyle bir kısıtlama yok ki.

Slark's Riptide oynarken yanılmıyorsam her hafta şanslı on kişi relic kazanacak yazıyordu. Ondan dedim.

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Slark's Riptide ile Slark'ın immortal'ı arasında herhangi bir bağ yok.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    http://dota2.gamepedia.com/Sunken_Relic
    Bundan bahsediyor. Slark'ın immortal'ından değil.
  • quote:

Slark's Riptide ile Slark'ın immortal'ı arasında herhangi bir bağ yok.

Anlafı. Siz mor kafayı diyorsunuz

• Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    Anladım, onu diyorum ben de. Ben Slark'ın immortal'ından bahsederken arkadaş haftada 10 kere düşüyor demişti.
  • sunken relic'i olanlar direkt satsınlar bence, süreli. inanılmaz değerli bir şey ona lafım yok fakat 3-4 ay için değmez diye düşünüyorum. kalıcı olsa 10 bin lira olurdu muhtemelen.
  • Arkadaşlar asıl hesabımı numarama bağlamıştım, bunu unutup smurf hesabımı da aynı numaraya bağladığım için main hesabımdan oyun oynayamıyorum. Smurf üzerinde ki numarayı değiştirmeme rağmen değişiklik olmadı... ne kadar süre geçmesi gerekiyor hesabın tekrar aktive olabilmesi için bilen var mıdır? Teşekkürler...
  • Jan- kullanıcısına yanıt
    Üç ay geçmesi lazım hocam.
  • Bir sonraki TI'ye kadar, 1 yıl yani.

8250 lira trink paraya satanlar var dota2market midir nedir o tarz sitelerde.

Benim bir arkadaşımda var, kendisi Türk. Düşürmüş olacağını sanmıyorum, satın almıştır. Oyunda gördüm öyle inanılmaz değerli falan değil. Default koysalar ya da jest yapıp herkes seçebilse dönüp bakmayacağımız bir şey. Değerini sayısı belirliyor, sayısı az olduğundan kıymete biniyor. Altta bir efekt ve bir imleç için 2400 dolar vermeyi bir kenara bırak, 100 lira bile vermek mantıklı değil.

Mantık sınırım da o kadar dar değildir hani, gidip de "Bir kuryeye 2000 dolar, bir yaya 6000 lira vermek mantıklı değil." demiyorum ama ufacık bir efekt için prestij muamelesi yapmak doğru değil. Şu an sahip olduğu değer tamamen çok nadir olmasından ve prestij meselesi olarak görülmesinden kaynaklı, sevimli olmasından değil. Ben belki toplamda 3000 oyun oynamış adamım, aldığım kurye sayısı rolüm sebebiyle beşi geçmez ama Dark Moon Baby Roshan'ı isterdim meselâ.
  • Bu arada minimum 4k seviyesinde oynayan arkadaşlar özelden mesaj atsın ekleşelim. Party olarak kimi zaman unranked kimi zaman ranked oynadığımız bir kadromuz var, o kadroyu genişletmeye çalışıyoruz ama rolünü iyi oynamak önemli. Şu an hazır dörtlüye eklendiğim bir grupla beş arkadaş olduk ve beraber oynadığımız 9 maçın tamamını kazandık, ikili ve üçlü gruplarda ise %84 falan win oranımız var 20 maçta. Kupa maçlarına falan da gireriz, T3-T6 arası bizim takım. Ben hariç herkes her rolü oynuyor. Ben safe carry ana rol, mid, jungler ve duruma göre hard lane oynuyorum. Yedek support ve/ya hard lane iyi olur.

4k olmak zorunda değil, örneğin benim genelde zaman geçirdiğim ve ana hesabım olan hesapta hiç ranked oynanmadı. O seviyede ve o seviyedeki arkadaşlarıyla oynarken ıkınmayan arkadaşlar kabulümdür. 5.5k'ya kadar idare ederiz. Ondan sonrasında zorlanacak bir arkadaş var, ben de o seviye ve üstündeki çoğu oyunda carry rolünü sürdüremiyorum.

Duyurulur.
  • vulkan support indirdiğimde, oyuna girince şu hatayı alıyorum arkadaşlar çözümü bilen var mı? ekran kartı; nvidia 840m

• quote:

Bir sonraki TI'ye kadar, 1 yıl yani.

8250 lira trink paraya satanlar var dota2market midir nedir o tarz sitelerde.

Benim bir arkadaşımda var, kendisi Türk. Düşürmüş olacağını sanmıyorum, satın almıştır. Oyunda gördüm öyle inanılmaz değerli falan değil. Default koysalar ya da jest yapıp herkes seçebilse dönüp bakmayacağımız bir şey. Değerini sayısı belirliyor, sayısı az olduğundan kıymete biniyor. Altta bir efekt ve bir imleç için 2400 dolar vermeyi bir kenara bırak, 100 lira bile vermek mantıklı değil.

Mantık sınırım da o kadar dar değildir hani, gidip de "Bir kuryeye 2000 dolar, bir yaya 6000 lira vermek mantıklı değil." demiyorum ama ufacık bir efekt için prestij muamelesi yapmak doğru değil. Şu an sahip olduğu değer tamamen çok nadir olmasından ve prestij meselesi olarak görülmesinden kaynaklı, sevimli olmasından değil. Ben belki toplamda 3000 oyun oynamış adamım, aldığım kurye sayısı rolüm sebebiyle beşi geçmez ama Dark Moon Baby Roshan'ı isterdim meselâ.

fiyatını hak etmiyor fakat, fiyat olarak inanılmaz değerli. phractos vs. bile en fazla 5000 lira görüyor.
  • Dün maç esnasında takımdaki warlock a neden ultini atmıyorsun dedim sadece :) oyun sonu çocuk reportlamış beni bu yüzden :))))

Reportdan dolayı canım sıkıldı smurf açtım :) slark oynuyorum karşıda void var çocuk oyunun 20 ci dakikasından sonra hacker - hacker - hacker chat e spamlıyıp durdu ! :) :) reported guys slark mlark diyo :) Neden diye sordum ? Adamın verdiği cevap Lina bana stun atıyormuş niye stun slark a işlemiyormuş :) :) imkansız diyor çocuk hacker sın sen diyo !

Evet dota 2 de seviye acaip düştü çocuk bilmiyorki slarkın ilk skillinin timeing ni ayarlarsan debufflıyo gerçi debuff nedesen hile programı diye Google da aratır bu tipler :) :)
    off allah razı olsun çocuktan gece gece iyi güldürdü oyunu bıraktım gülmekten ağladım :)

Şunu bilin bu oyunda seviye bitmiş heleki düşük mmr lar hepten ölmüşdür !
  • solo: 3.9k pt: TBD ! İki adet smurf hesap satıyorum alıcılar pm atabilir
  • Arkadaşlar bir şey sorucam bu int. ranked da 40 maç attım şuan mevcut rankım ile değiştirmek istiyorum ama bir seçenek yok dergi bitiminde mi sunuyor o seçeneği bilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.