Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7k olsanız ne oluyor, 3k olsanız ne oluyor. Elinize ne geçiyor?

7k olunca plaket mi veriyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeinturkey -- 24 Mart 2017; 1:16:0 >
  • madeinturkey M kullanıcısına yanıt
    Enigma ile bottan sonra ilk item radiance rushlamıyorlar mesela. Ya da hardlane e solo morp veya spec çekip karşıyı feedleyip gg mid yazıp afk kalmıyorlar mesela. Her mmr da noob var doğaldır fakat 4k nın altı kanser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.5 k ya kadar hepsi kanser afk jungle alan dual mid alan carry oynamayı bilmeyip farm yapmayı bilmeyip carry alan acc buyerler hepsi var bende 4.2 mmr var 3.2 den çıktım ama takıldım burada kaç aydır embesiller yüzünden

• madeinturkey M kullanıcısına yanıt
    7k böyle yorum yapmıyor. 3k da yapmıyor.
  • Beyler 10 kişi parmak kaldırsın da forum dan lobby atalım aramızda
  • Ben sildim oyunu. Her gün update geliyor sürünen internet hızımda sinir etti. 6 gblık oyun 20 gb oluyor fazla yer kaplıyor ssd de. Zaten mmr 4kdan 3kya düştükten sonra en fazla 3.4 e çektim sonra yine retard rus takımlar gelmeye başladı çıldırttılar. Mouse kırdım o kadar. Kafam rahat bf1 oynuyorum orada da çıldırtan tipler oluyor ama 32 kişiden 1 kişi 5 kişiden 1 kişi kadar zarar veremiyor

• vstrix
    ekleyin oynayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vstrix

vstrix
    ekleyin oynayak

Ekledim Luna nickim.
  • Beyler bu 7.05 güncellemesi 1 nisan şakası dimi? Di deyin be!!!

• Deny yapınca çıkan ? işareti 1 nisan içinmiş.

Gül gül öldük icefrog, inanır mısın. Müthiş şaka gerçekten....
  • arkadaşlar sizin dota 2 (dota 2 beta diyor bendekinde) klasörü ne boyuta ulaştı?

laptopta sadece ssd var, 17 küsür gb oldu bendeki hala 1.8 gb update indiriyor bir de bunun üstüne. var mı bunun bir hal çaresi gereksiz dosyaları sileyim?
  • Beyler e spor Türkiye dota 2 ligine katıldık takımda 1 eksik var katılmak isteyen var mı katılım ücretsiz ödül var şampiyonluğa bekliyoruz

• Ligde büyük ihtimal haftada 1 gün maç olacak o yüzden pek sıkıntı olacağını sanmıyorum tabi eğer işiniz varsa giremiyeceksiniz o maçlık başka bir arkadaşı alırız takıma

• Mac gununu, eksik kisinin oynayacagi rolü, uyumluluk acisindan takimin ortalama mmr ini yazarsan daha rahat adam bulursun

• Bu aralar hunharca Invoker ve Enigma ile rat kastığım oyun.

Peş peşe üç oyunda denk geldiğim elemanlar ilk oyundan sonra respect ban atmaya başladılar. Her seferinde de Invoker ban yemedi, ilk pick bizde olunca anında kaptım :D Sonuç win... Wepla zamanında da Invoker çok oynardım ama Dota2'de bambaşka bir zevk veriyor kahrolasıca hero :D
  • Ne demek tranquil boots armor vermiyor

• Eski sevgili gibidir Dota 2. Başlarda çok tatlı gelir. Her şeye rağmen rüzgarına kapılırsınız. Fakat zaman geçtikçe kötü yönlerini görmeye başlarsınız. Gözleriniz gerçekleri görmeye başlar. Kronik olumsuzlukları sizi soğutur. Ara verirsiniz. Ondan ayrı kaldığınız zaman düşünecek fırsatınız olur. İradeli olanlar ilişkisini bitirirler. Olmayanlar ise tekrardan ona dönerler. Bitirenler için zaman geçtikçe ara ara aklınıza o gelir. Aslında iyi kızdı. Pardon iyi oyundu be derler. Ama artık siz çok uzaklarda, o daha da uzaklardadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madeinturkey

Eski sevgili gibidir Dota 2. Başlarda çok tatlı gelir. Her şeye rağmen rüzgarına kapılırsınız. Fakat zaman geçtikçe kötü yönlerini görmeye başlarsınız. Gözleriniz gerçekleri görmeye başlar. Kronik olumsuzlukları sizi soğutur. Ara verirsiniz. Ondan ayrı kaldığınız zaman düşünecek fırsatınız olur. İradeli olanlar ilişkisini bitirirler. Olmayanlar ise tekrardan ona dönerler. Bitirenler için zaman geçtikçe ara ara aklınıza o gelir. Aslında iyi kızdı. Pardon iyi oyundu be derler. Ama artık siz çok uzaklarda, o daha da uzaklardadır.

Duygulandırdın hocam, şurdan tuzu uzatsana

• Arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır arkadaşımla parti kurup oyun oynuyoruz fakat çok zor rakipler geliyor ikimizinde seviyesi düşük olmasına rağmen.Yani oynadığımız oyuncular kesinlikle yeni başlamış oyuncular değiller.Ayrıcada oyunlarda acemi oyunculara karşı inanılmaz tepki var yani bunun sebebi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.