Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jugger arcana uzun süre önceden beri oyunda vardı zaten, sanırım dikkatinizi yeni çekti;

DOTA 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 18 Mart 2017; 7:46:49 >
  • Yoğun istek üzerine Arcana yeniden modellenmiş, bu sefer de çakma Legion olmuş :D
  • selcukgns kullanıcısına yanıt
    Reddit'in gücü, oyunu yönlendiren kısım o taraf oluyor. Ufak yamalar da genelde Reddit'in şikâyetleri üzerine geliyor. Bence daha güzel olmuş. Önce yorumları okumuş, arcana'yı görmediğimden abartılı eleştiri olarak düşünmüştüm. Arcana'yı oyun içinde gördükten sonra inanamadım, PA Arcana'nın efektlerine benzeyen bir şey yapmışlar. Şu hâliyle de çok farklı bir şey vermiyor ama eskisinden daha iyi. Eskisini kesinlikle almazdım (Jugger'ın diğer tüm item'ları var bende) ama şimdi telefon değişikliği sebebiyle olan tradehold geçsin, ilk iş Jugger Arcana'yı almak olacak.

Eskisini sevenler de vardı, alanların çoğu beğenmişti. O yüzden iki style yapmaları da çok iyi olmuş. Ben yine Reddit'in isteği üzerine TB Arcana gibi gem koymalı bir şey yaparlar diye düşünüyordum. Öyle olsa daha iyi olurdu ama böyle de güzel oldu, gem alamayan ya da almak istemeyen ama arcana'dan da memnun olmayan bir kalabalık vardı.

Lina konusunda da ağlanıyor ama o yeteri kadar destek görmedi diye Lina'nın arcana'ya bir değişiklik gelmedi henüz.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    yeni stiliyle birlikte çok güzel olmuş. gerçi stil gelmese bile alırdım sanırım. mor gelecek diyorlar bir de umarım 3-4 stil olur pa gibi.

benim merak ettiğim pazarda neden daha ucuz olduğu. engin kalitenin ne farkı var ki? hero görüntüleme ekranında gösterirken zemin değişiyor sanırım bir tek.
  • Nasıl yani, ne daha pahalı? Jugger arcana pazara düşmedi ki henüz. Exalted olmasının exalted yazması dışında hiçbir farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Nasıl yani, ne daha pahalı? Jugger arcana pazara düşmedi ki henüz. Exalted olmasının exalted yazması dışında hiçbir farkı yok.

yani diğer arcanalara bakıyorum steam fiyatı 129 lira, pazarda çoğu 100 lira civarı.
  • Diğer arcana'ların da steam fiyatı 129 lira. Pazarda 400'e satılan arcana da var neticede. Öyle mukayese etme. exalted olmayanlar, gemleri falan etki eder. Ayrıca dolar 10 lira olsa pazardaki arcana'lar 300 lira olurdu.
  • selcukgns kullanıcısına yanıt
    Bence olmamış güzel olmuş. Juggerın genel renk tonu zaten turuncu. Daha güzel bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok isterse don lastiğine benzesin benim için fark etmez. Her türlü beğendim bir Arcana kendileri :D

Arkadaş sağ olsun, almış kendisine Arcana, oyun içidne Jugger'ı alıp benle swaplıyor, yetim sevindiriyor ahahaah
  • Arcana geldi ama hala benim setten ses seda yok. Resmen çöktün benim sete
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    Biz bu sonbaharda set düşürecektik
    Arcana geldi geçti set gelmez oldu
    Dark Artistry'e mi döndü inventory gelmedi
    Aylar geldi geçti set gelmez oldu
    Set gelmez oldu, set gelmez oldu, set gelmez oldu.

Zamanında 260'tan 280'den 7 tane sattığım set üç ay sonra olmuş 670 lira, sen hâlâ bende kalan tek sete göz koy.
    http://steamcommunity.com/market/listings/570/Pilgrimage%20of%20the%20Bladeform%20Aesthete

Heidit: Ayrıca hiç olmayacak kadrolarla takımda üç mal varken Jugger alıp arcana denediğin oyunlarda Venom ile seni taşımaktan bıktım, kazandığın oyunları sete say

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 19 Mart 2017; 9:12:7 >

• Benim healing wardumla oyunu kazanmadık mu?
    Issız acun kaldu mı
    Beleş bcup ı kaçırduk mu
    İmdi yürek yırtılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u have to MakeMyFireOut -- 19 Mart 2017; 12:43:45 >
  • quote:

Biz bu sonbaharda set düşürecektik
    Arcana geldi geçti set gelmez oldu
    Dark Artistry'e mi döndü inventory gelmedi
    Aylar geldi geçti set gelmez oldu
    Set gelmez oldu, set gelmez oldu, set gelmez oldu.

Zamanında 260'tan 280'den 7 tane sattığım set üç ay sonra olmuş 670 lira, sen hâlâ bende kalan tek sete göz koy.
    http://steamcommunity.com/market/listings/570/Pilgrimage%20of%20the%20Bladeform%20Aesthete

Heidit: Ayrıca hiç olmayacak kadrolarla takımda üç mal varken Jugger alıp arcana denediğin oyunlarda Venom ile seni taşımaktan bıktım, kazandığın oyunları sete say

peki o seti 1 dolara satana ne demeli

• AJFA kullanıcısına yanıt
    O dangalağa ailecek güldük biz. Virgülü yanlış yere atmış (Ya da pi sayısını yanlış almış).

Gülüyoruz falan ama bundan sonra iki şey aklıma geliyor. Birincisi ya ben de aynı hatayı yaparsam, ikincisi keşke denk gelseydim de alan bot değilse ben alsaydım.

Her ikisi de gerçekleşmedi şu ana kadar.
  • quote:

O dangalağa ailecek güldük biz. Virgülü yanlış yere atmış (Ya da pi sayısını yanlış almış).

Gülüyoruz falan ama bundan sonra iki şey aklıma geliyor. Birincisi ya ben de aynı hatayı yaparsam, ikincisi keşke denk gelseydim de alan bot değilse ben alsaydım.

Her ikisi de gerçekleşmedi şu ana kadar.

Bence steam den ucuza sattı ama ya gerçek para transferi aldı ( şahsen öyşe yapardım) ya da arkadaşına hediye olsun diye yaptı...

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hayır, bunu ayarlayamazsınız. Ben dört kere o riski alarak yüksek fiyatlı dört item'ın satıcısına ulaşıp daha ucuza satması için iknâ edip item'ı markete koymasını rica ettim. Dördünde de ben alamadan bir başkası aldı. Bir item'ın en ucuz fiyatı atıyorum 700 lira iken en yüksek buy order teklifi 500 ise 502-503 bile risk teşkil ediyor. İkinci teklif 495 olsun, bir başkası 497'den koyduğunda büyük ihtimalle ikinci teklifi veren alacaktır o item'ı.

Eğer market alışverişi çok yapmadıysanız (ben üç dört ayda 1000 küsür kere alışveriş yapmışım) yazdıklarım karışık gelebilir.

Trade özelliği varken steam'den satmak anlamsız, gereksiz risk. Eğer steam guard kullanmıyorsa 15 gün bekler item'ı öyle alır. Eğer arkadaşıysa bir ay sonra hediye olarak gönderebilir. Gerçek para transferi alacak olduktan sonra steam'den satmak ve çok büyük bir risk almak mantıksız. Büyük ihtimalle bir bot otomatik olarak almıştır seti. Ayrıca setin fiyatı 600 iken o setin 6,01 liraya satılması da virgülü yanlış yere attığını gösteriyor. Ya da birkaç sıfır eksik eklediğini. Birkaç sıfırın lâfı olmaz neticede.

Bu yalnızca bu sete özgü bir durum değil. Mace of Aeons, birkaç golden item ve birkaç arcana'da daha denk geldim buna. İşin ilginç tarafı bir zaman sonra satış grafiğinde yok oluyor o ucuz satışlar. Sebebini bilmiyorum, enayi deyip gülmeyelim diye midir nedir.

• Kastım "invite to trade"di zaten. Şayet trade ler grafikte gözükmüyorsa ı zaman typo der geçeriz :))

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Trade'ler gözükmüyor, trade yalnızca steam item'ı ya da karşılıksız olarak yapılabildiği ve steam bakiyesi, wallet code'u, gerçek para eklenemediği için.

Bu arada forumdan ismini vermek istemeyen bir arkadaş 5x5 normal maç yapalım diyor. Eğlencesine olacak, seviye önemli değil. Biz o arkadaşla Tiny'nin Earthshaker'ı ezmeye çalıştığı bir haritayı oynuyoruz, sürekli ben taşıyorum oyunu, ortadaki giyotin beyin pekmezimi akıtsa da haritanın mekaniklerini kavradım. Kendisi de free win \o/ diye takılıyor işte.

Uzun vadeli oynayacaksak da ben akşamları bir iki oyun atabiliyorum, iyi oynayan arkadaşlar varsa (4-7k arası ya da oyun mekaniklerini bilen ama ranked'a önem vermemiş, arkadaşlarıyla oynadığından belirli bir seviyeyi aşmamış) ekleşelim oynaşalım.
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    Bedave sete konmak istedi, üzeri çizildi. Roket takımı iş başında.

İbret olsun.
  • pa arcana için en uyumlu set hangisi sizce? korkunç aryan seti güzel duruyor gibi yine de soralım.
  • 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.