Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günaydınlar günaydınlar. Bu hususta yaptığın tercihi birebir uygulayabilirim, neticede tecrübelisin ve ben geçen battlepass'i almadım, bilgi sahibi değilim. Tavsiyelerini buradan ya da özelden alabilirim.

Arteezy bey napıyorsunuz?

https://clips.twitch.tv/arteezy/VictoriousBoarBloodTrail
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Günaydınlar günaydınlar. Bu hususta yaptığın tercihi birebir uygulayabilirim, neticede tecrübelisin ve ben geçen battlepass'i almadım, bilgi sahibi değilim. Tavsiyelerini buradan ya da özelden alabilirim.

Arteezy bey napıyorsunuz?

https://clips.twitch.tv/arteezy/VictoriousBoarBloodTrail

Bu turnuvayı yakından ve sıkı takip eden biri olarak görüşlerime katılabilirsiniz, zamanı gelince belirteceğim

• AJFA kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum üstad.
    Çok sağol kardeşeim...bu arada bu fanteezi puanı takıma falanne oluyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lancelot06

Çok sağol kardeşeim...bu arada bu fanteezi puanı takıma falanne oluyor acaba?

Soruyu anlamadım ama yeterince açık anlatmıştım sanırım maçların olduğu gün hangi oyuncular yüksek puan alır tahmin edip takım kuruyorsun işte 5 li şekilde. Sonrasında takımındaki oyuncuların kazandığı puanlar bir şekilde hesaplanıp sana mücadele puanı olarak dönüyor.
    Anladım sğolasın harf sekmesi olmuş.kusıra bakma ..bu fantezi puanı dediği dergi puanı sanırsam...Tahmınlerde en iyi support carry offlaner vs sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lancelot06

Anladım sğolasın harf sekmesi olmuş.kusıra bakma ..bu fantezi puanı dediği dergi puanı sanırsam...Tahmınlerde en iyi support carry offlaner vs sanırım?

Fantezi puanı demedim ki hiç Aynen dergi puanı oluyor ama.

Tahminler de en iyi sup, carry değil zaten kime göre belirlenecek ki en iyisi?

En çok ölen, öldüren, bir maçta en çok last hit alan, deny atan, en çok hasar veren vs gibi kriteler var
    Sen iyisi mi bize ekran görüntüsü yolla, aynısını kobyeleyip yabışdıralım. Edeleli adamların fantezi puanı ile ilgilenmeyi bir kenara bırakalım.
  • Zamanı geldiğinde bilahere yollarım. Yaklaşık 14 tane paket açtım (aynı kartları dönüştürerek fazladan 4 paket aldım) güzel kartlar çıktı diyebilirim.

OG'den 3
    EG'den 4
    EHOME 5
    DC 3
    Wings 2
    VP 4
    Newbee 3

falan var.

takımım belli gibi arteezy, sumail, crit, s4, fly, kaka, iceiceice, w33, zai, eternalenvy... arasında dönüp durucam artık o günkü maçlara göre düzenleriz bir şeyler.
    Şimdi iyi oyuncuları gümüş ya da altın yakalamaya çalışıyoruz ki performanslarına ek alalım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Şimdi iyi oyuncuları gümüş ya da altın yakalamaya çalışıyoruz ki performanslarına ek alalım değil mi?

aynen. ben geçen yaz %87 sinden üstte yapmıştım puanı baya bi seviye atlattı compendiuma. ama her günü ayrı takip etmek lazım 1 günüm boşa gitti bakmayınca , o gün o takımların maçları yokmuş-elenmiş takım oyuncusunu değiştirmemişim falan.
  • Bunu birlikte hâlledelim o hâlde, olur mu? Gerekirse öğretip bana da görev verin, ben de yardımcı olayım size. Benim şu an battlepass 77 level.

Bu arada sanırım Treasure III'ler bu hafta sonu, yani iki gün sonra açılacak. Fiyatları çok fırladı, neredeyse 7 liraya satılıyor. Doların yükselmesinin de bize etkisi var ama sanırım bu sefer güzel setler gelecek ki millet 200-300 tane alıyor. Ben de bir iki hafta önce apaçilik yapıp 5,90 liradan 30-40 tane almıştım. Bu sefer 70-80 tane kutu almayacağım. Bakalım, bir tane extremely rare düşer umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: YesilliksizTantuni

Ben carry gidiyorum, direkt late değil de mid gamede chrono açınca adam kesebilecek itemler çıkmaya çalışıyorum. Genelde pt, yasha, diff, manta, fly gidiyorum. Duruma göre değişebiliyor tabi. Mid gamede iyi farmlarsam mantayı pas geçip direkt yashadan fly ya da bkb gerektiriyorsa bkb çıkıyorum. Karşıda pa falan varsa gene fly yerine mkb çıkabiliyorum. En son da crit gidiyorum.

Teşekkür ederim hocam,
    Manta demişken çıkan ilüzyonları kontrol etmenin kolay bir yolu var mı, hem hero hemde bunlar zor oluyor.
    Kısaltmalardan pt, fly, crit hangi itemlar oluyor? power treads, butterfly mı? criti bilemedim, bulamadım. Vladmir' s Offer görüyorum guide larda,kullanılıyor mu?

İzledim kadarıyla void agresif oyunuyor yada oynayan kişi öyleydi ve ciddi farm ihtiyacı mı var?
    yeni void e başlayan olarak hard değilde safe de kalsam daha iyi olur mu?

Tekrar teşekkürler.

void'den hard carry olmaz arkadaşım. o eskidendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirLacrymosa

quote:

quote:

Ben carry gidiyorum, direkt late değil de mid gamede chrono açınca adam kesebilecek itemler çıkmaya çalışıyorum. Genelde pt, yasha, diff, manta, fly gidiyorum. Duruma göre değişebiliyor tabi. Mid gamede iyi farmlarsam mantayı pas geçip direkt yashadan fly ya da bkb gerektiriyorsa bkb çıkıyorum. Karşıda pa falan varsa gene fly yerine mkb çıkabiliyorum. En son da crit gidiyorum.

Teşekkür ederim hocam,
    Manta demişken çıkan ilüzyonları kontrol etmenin kolay bir yolu var mı, hem hero hemde bunlar zor oluyor.
    Kısaltmalardan pt, fly, crit hangi itemlar oluyor? power treads, butterfly mı? criti bilemedim, bulamadım. Vladmir' s Offer görüyorum guide larda,kullanılıyor mu?

İzledim kadarıyla void agresif oyunuyor yada oynayan kişi öyleydi ve ciddi farm ihtiyacı mı var?

Tekrar teşekkürler.

Vlads yasha diffusal manta ve doğru chrono ile adamları çık sıkıştırabilirsin.

Zaten chrono gibi bir akill i olan hero da hard carry olmamalı. Takım oyununa bakmalı bir nebze. Tanına lich sky invo sk disr elder çekeceksin. Tadından yenmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam,

Tekrar teşekkürler.

Vlads yasha diffusal manta ve doğru chrono ile adamları çık sıkıştırabilirsin.

Zaten chrono gibi bir akill i olan hero da hard carry olmamalı. Takım oyununa bakmalı bir nebze. Tanına lich sky invo sk disr elder çekeceksin. Tadından yenmeyecek

işte mid game de 2 chrono kaçırsan oyun gider , voidi ultisi içinde öldürmek-etkisizleştirmek çok kolay eskisi gibi olsa çoğunu atlatıyordu ulti içinde. En iyisi offlane oynayıp ölmemeye bakacaksın. ilk skill de uygun bunun için. çok ultiye muhtaçsan aghanim çık bitsin gitsin ,rakip kafayı yer 60 saniyede bir.

• Doğrusu bu. Benim yaptığım da bu. Takımda Alch varsa 2 core item'ından sonra size Aghanim yaparsa tamamdır o iş. Benim gibi gidip son savaştan önce Aghanim yapmayın.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam,

Tekrar teşekkürler.

Ne alaka? Bu oyunda hangi seviyelere geldin ki böyle net ve kesin konuşabiliyorsun gösterebilir misin? Daha geçen ti da özellikle wings gaming linken assault manta buildli void ile oyun kazanmadi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam,

Tekrar teşekkürler.

Ne alaka? Bu oyunda hangi seviyelere geldin ki böyle net ve kesin konuşabiliyorsun gösterebilir misin? Daha geçen ti da özellikle wings gaming linken assault manta buildli void ile oyun kazanmadi mi?

her yıl 100'lerce maç izliyoruz. wings de ti da prediction'ımdı zaten o adamlar dotayı farklı oynuyor. Farklı oldukları için isimleri duyulmamışken bir anda şampiyon oldular. picklesin arkadaşımız void'i sonuçları paylaşsın. 100 oyun oynasın 35'ini kazanırsa benden sana bir arcana. dotabuff maç içinde hangi mevkiide oynadığını da gösteriyor ne de olsa. bakarız görürüz nasıl bir sonuç almış :)

• Voidden carry olmaz argümanına istinaden TI da sadece aklıma gelen 3 farklı takımın maçını atıyorum. Gerisi için kendin araştırır bulursun çok ilgiliysen. Böyle bir organizasyonun finalinde picklenmiş bir heronun ranked game de picklenmesinin imkansızlığını söylemen sallamaktır.

http://www.dotabuff.com/matches/2569531910
    http://www.dotabuff.com/matches/2562582896
    http://www.dotabuff.com/matches/2569415435

Heronun offlane olarak çok fazla picklenmesi heronun carry olamayacağı için değil, oyunun en iyi teamfight skillerinden 2 tanesine sahip olması ve heroyu özellikle timewalk sayesinde trilane harici zoneout etmenin imkansız olması, hatta lane üstünlüğünü bile alabilen bir hero olması sebebiyledir.

Arkadaşın veya bir başkasının void'le oyun kazanma yüzdesi, oynayanın kaabiliyetine, takımına gelen oyunculara, rakibe, oyun taktiğine, item tercihine ve sayamadığım birçok nedene göre değişir. Kimin kaç maç kazandığı kaybettiği heronun oyun içindeki rolünü belirlemez. Youtube a bile girip yazsan birsürü oyun domine eden void pov bulabilirsin. Hatta al buda stream den izlediğim yüksek ranklı maçhttp://www.dotabuff.com/matches/2767140614

Mesajı yazarken fırında pişirdiğim pizzayı unuttum, çıkarırken parmağımı yaktım. GG wp

• hazinelerde %60 indirim var. alınır mı sizce?
  • 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.