Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • login de hata veriyor su anda oyuna login olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

login de hata veriyor su anda oyuna login olmuyor

Sistemsel bir sıkıntı olsa gerek. Steam bakiyem ve inventory boş gözüküyor bende de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Şu DH DotA grubu var diyordun, ona alsanıza beni. Gelirken beş altı tane hijyene önem veren elit bay da getiririm yanımda. Güzel Türk oyuncular var tanıdığım, yalnız organize olmaktan şikâyetçiler, ben de öyleyim gerçi. İyi oynayan, kafası çalışan, yılışık olmayan ve kurnazlık yapmayan güzel insanları bulunca ekliyorum.

Dün Eren diye bir kardeşimle tanıştık, eğer forumu da takip ediyorsa kendisine selâm etmiş olayım, kendisiyle oturduk sanırım bir saat kadar konuştuk. Benden çok daha eski bir oyuncu Dota 2'de, ben ara ara oynayan biriyim, toplam oyun sayım 800 küsür, kendisi düşüncelerini ve tecrübelerini paylaştı. Burayı takip eden bekâr hanım kızlarımız varsa düşünebilir.

Skype ya da Discord üzerinden de iletişim kurabiliriz.

skype değilde whatsapp grubu var özelden numara salarsan ekleyebilirim ilk kurulduğu günden beri varım, gerçekten çok güzel insanlar var hem efendiler hemde her biri 4k üzeri muhteşem oyuncular 1-2 kere lobi attık gerçekten ben yanlarında fos kaldım

• oyuna girmiyor...
  • Twitch de kimse giremiyor. Sistemsel sorun...

• quote:

Orijinalden alıntı: YesilliksizTantuni

Ben carry gidiyorum, direkt late değil de mid gamede chrono açınca adam kesebilecek itemler çıkmaya çalışıyorum. Genelde pt, yasha, diff, manta, fly gidiyorum. Duruma göre değişebiliyor tabi. Mid gamede iyi farmlarsam mantayı pas geçip direkt yashadan fly ya da bkb gerektiriyorsa bkb çıkıyorum. Karşıda pa falan varsa gene fly yerine mkb çıkabiliyorum. En son da crit gidiyorum.

Teşekkür ederim hocam,
    Manta demişken çıkan ilüzyonları kontrol etmenin kolay bir yolu var mı, hem hero hemde bunlar zor oluyor.
    Kısaltmalardan pt, fly, crit hangi itemlar oluyor? power treads, butterfly mı? criti bilemedim, bulamadım. Vladmir' s Offer görüyorum guide larda,kullanılıyor mu?

İzledim kadarıyla void agresif oyunuyor yada oynayan kişi öyleydi ve ciddi farm ihtiyacı mı var?
    yeni void e başlayan olarak hard değilde safe de kalsam daha iyi olur mu?

Tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 3 Kasım 2016; 20:24:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: YesilliksizTantuni

Ben carry gidiyorum, direkt late değil de mid gamede chrono açınca adam kesebilecek itemler çıkmaya çalışıyorum. Genelde pt, yasha, diff, manta, fly gidiyorum. Duruma göre değişebiliyor tabi. Mid gamede iyi farmlarsam mantayı pas geçip direkt yashadan fly ya da bkb gerektiriyorsa bkb çıkıyorum. Karşıda pa falan varsa gene fly yerine mkb çıkabiliyorum. En son da crit gidiyorum.

Teşekkür ederim hocam,
    Manta demişken çıkan ilüzyonları kontrol etmenin kolay bir yolu var mı, hem hero hemde bunlar zor oluyor.
    Kısaltmalardan pt, fly, crit hangi itemlar oluyor? power treads, butterfly mı? criti bilemedim, bulamadım. Vladmir' s Offer görüyorum guide larda,kullanılıyor mu?

İzledim kadarıyla void agresif oyunuyor yada oynayan kişi öyleydi ve ciddi farm ihtiyacı mı var?
    yeni void e başlayan olarak hard değilde safe de kalsam daha iyi olur mu?

Tekrar teşekkürler.

kısayollarda "çağrılan birimleri kontrol" tuşu vardı. ona tuş ata, çağırdığın tüm birimleri ona basarak kontrol edersin. atıyorum kendi heronu 1 tuşuna ata, çağrılanları 2 tuşuna, tüm birimleri 3 tuşuna. sana rahat gelen tuşlara ata.

pt-power treads
    fly-butterfly
    crit-critic item değil hani kritik vuruş olur ya ondan.

yeni başlıyorsan voide safe daha mantıklı olur.

bu arada oyun düzeldi, sorunsuz şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 3 Kasım 2016; 21:28:3 >

• Crit= crystals > daedalus
  • sizce 100-110 ping ile oynanır mı oyun? normalde 70-80 pingde oynuyorum fakat türk telekom sayesinde akşam ping o kadar oluyor.
  • çok teşekkür ederim hocam, iyi oyunlar.
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• naixe yeni set lazım tüm setleri çöp. umarım yeni hazinelerle gelir. efektli falan hoş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 4 Kasım 2016; 22:54:27 >
  • AJFA kullanıcısına yanıt
    Can dost, günaydın.

15 kutu alayım deneyeyim dedim, 4. kutudan bak yine ne çıktı :)

DOTA 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 5 Kasım 2016; 7:23:38 >
  • quote:

Can dost, günaydın.

DOTA 2 [ANA KONU]

Biz de mi girsek şu işe nedir... parayla 3 5 kutu alır açarız. Çıkan güzel bir şey olursa da satarız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 5 Kasım 2016; 17:10:06 >

• 4. kutudan bu çıkınca kalanları açmadım, ben satayım size kutuları :)
  • quote:

Can dost, günaydın.

DOTA 2 [ANA KONU]

Usta kutuları kaç liraya alıyorsun? Birde bu juggernaut setini market aracılığı ile satsan kaça gider?

• herzelaid kullanıcısına yanıt
    Kutular 6 lira. Maalesef bir ara 5,68'e kadar düştü ama almadım daha da düşer diye. O vakit alsaydım kutular kilitliydi, kilit açılınca da direkt satabilirdim Jugger setleri. Yine o dönem 395-410 liraya satıldı setler.

Şu an 220-230 liradan satan 8-9 arkadaş var. Sonrası 240 liradan başlıyor. Bence kutu açılalı tam bir hafta olduğundan bugün ve önümüzdeki birkaç gün için fiyat bu seviyede, bazen acil satmak isteyenler olunca daha düşük bir seviyede seyreder, sonra Antimage seti gibi normal değerine taşınır. Şu an acil satmak isteyenlerin çok fiyat düşürmesi sebebiyle sirkülasyon fazla, birkaç gün sonra 290-300 lira civarından gideceğini sanıyorum Aralık'a kadar. Antimage de kutusu açıldıktan 1 hafta sonra düşük fiyattan satılmıştı, 74-76 lira civarında. Yavaş yavaş yükseldi ve şu an 100 liraya yakın satılıyor.

1 hafta muhabbeti şu. Kutu aldınız ve açtınız, içinden çıkanı bir hafta trade edemiyorsunuz.

• Usta eline sağlık güzel anlatmışsın. Ama sizde bayağı şanslısınız anladığım kadarıyla. Youtube'da falan da bakarım kutu açma videolarına, genelde ıvır zıvır çıkıyor insanlara. Juggernaut setinden gelen parayla ileride çıkacak olan kutular açılabilir. Başarılarınızın devamını diliyorum

• herzelaid kullanıcısına yanıt
    Evet şanslıydım diyebilirim. 15 kutudan bir tane düşürseniz örneğin, 90 lira harcayıp -dandik item'lar ve Spirit Breaker set'i de var gerçi- 250 lira almış oluyorsunuz.
  • quote:

Evet şanslıydım diyebilirim. 15 kutudan bir tane düşürseniz örneğin, 90 lira harcayıp -dandik item'lar ve Spirit Breaker set'i de var gerçi- 250 lira almış oluyorsunuz.

Burakcım şansın bol olsun Bizim aklımızı çelme istersen Sana özenip satmak için beklettiğim Hazine 2 yi açtım hayatımda hiç oynamadığım Treant geldi şuan kafamı duvarlara vuruyorum Dergi leveline dönüştürdüm napayım

Edit: Dergi leveline dönüştürünce level atladım çark geldi döndürünce içinden Dolanmış Hatıra Hazinesi çıktı İçinde güzel bir şey yok ne diyorsun satayım mı?

Edit2: 1,75 liraymış lan Açıyorum bi sn.

Edit3: Elder Titan ; Dünya bölücü Bulba yazıyor üstünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AJFA -- 5 Kasım 2016; 20:6:27 >

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.