Şimdi Ara

DotA 1 oynuyan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: -ATS-

ben de başlık açmıştım Ranked Game Client ten oynuyorum

Nasıl güzelmi o ranked game client?
  • quote:

hocam orta diyeyim, çok noob var ama oyun kurulması filan acayip hızlı çevren varsa takım çıkarırsan ezer geçersin eğlenceli olur

internetten araştırdım sw yi dota 2 diyor herhalde? dota 1 icin demiştim ben
  • quote:

yok dota 1 oynuyorum ben ordan var yani

link falan atarmısın bulamadım ben
  • quote:

http://www.rankedgaming.com/ Burdan indir yükle programın içinden kaydol nickini filan yaz , oyuna giriş kısmıs ise şöyle;

Ekranın sol tarafında Start Game var Sağ tarafında da oyuncu listeleri var, listelerin altında Sign seçenegine tıklayarak oyun oynamak için kaydoluyor bütün oyuncular, 10 kişi aynı uzantıya (-ap -ar) kaydolunca otomatik oyun kuruluyor ve Garenadaki gibi giriş yapıyorsun, kurulmuş oyuna girince her oyuncunun !ready yazması gerekiyor !points puanları gösterir !wim ready yazmayan oyuncuları gösterir, -votekick # , -votermk bunları da zaten bilirsin

eyw kardeşim

• quote:

http://www.rankedgaming.com/ Burdan indir yükle programın içinden kaydol nickini filan yaz , oyuna giriş kısmıs ise şöyle;

Ekranın sol tarafında Start Game var Sağ tarafında da oyuncu listeleri var, listelerin altında Sign seçenegine tıklayarak oyun oynamak için kaydoluyor bütün oyuncular, 10 kişi aynı uzantıya (-ap -ar) kaydolunca otomatik oyun kuruluyor ve Garenadaki gibi giriş yapıyorsun, kurulmuş oyuna girince her oyuncunun !ready yazması gerekiyor !points puanları gösterir !wim ready yazmayan oyuncuları gösterir, -votekick # , -votermk bunları da zaten bilirsin

hocam siteye girdimde hangisini indircez?

• quote:

herşeyi kurdum hata alıyorum ya

[22:48] [27953568] (EU) Public #76 -ap has been hosted.

• quote:

Hocam hata nerde çıkıyor tam ben anlayamadım? Programa girerken mi?

valla hocam bıraktım o sw ile ugraşmayı herşeyi denedim giremedim oyunda bişey var bence yada benim pc de weplada takılıyorum şuan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

quote:

Hocam hata nerde çıkıyor tam ben anlayamadım? Programa girerken mi?

valla hocam bıraktım o sw ile ugraşmayı herşeyi denedim giremedim oyunda bişey var bence yada benim pc de weplada takılıyorum şuan

ben de bırakcam ya artık sarmıyor direk Dotayı silcem Rome Total War oynuyorum :D

nasıl güzelmi hocam o
  • Beyler waxxi diye bir server açılmış sakın girmeyin. Adminleri küfürbaz torpilci özellikle serverın parasını verip açan Babayega nickli admin kafasına göre ban atıyor insanlara wepladan ordaki Serkandan farkı yok.

Ayrıca çok küfürcü sürekli küfür ediyor. Ve serverda başkaları birbirlerine kfüür ediyorlar, sonra serverın forumuna küfrü ediyorlar anlıcağınınınız dandik basit server.

Zaten yakında kapatcaklar waxxi'yi kimse girmiyor oraya, oyun bile olmuyor 10 kişi zor online oluyor. Ayrıca oyunlardan sürekli düşüyorsunuz sürekli lag oluyor rat sistemi yok oyuna tekrar bağlanma yok vs. hepsi dandik. WEPLA'da oynayın daha iyi, en azından adam gibi oyun atıyosunuz orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PasDeRevenus -- 25 Nisan 2015; 8:21:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.