Şimdi Ara

'Dosya veya dizin bozuk okunamıyor' Yardım??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 tb adata harici hdd var bende.Sabah içine dirt oyununu kopyalıyordum.Kopyalam bitmişti baktım klasörün içine giremiyorum.Hata veriyordu.Silemiyordum da.İçi boş görünüyordu.Çektim sonra tekrar taktım ve şimdi hard diskimin içine giremiyorum. "Dosya veya dizin bozuk okunamıyor" bu hatayı alıyorum.pc ye ilk taktıgım gibi biçimlendiyor diyor fakat içerisinde 700 gb 'a yakın bilgim var.Hepsi de önemli.Şimdi nasıl bunun içini açabilirim?Belki o son kopyaladıgım oyun silersem düzelebilir. Araştırdım ve herkes bu yöntemle çözmüş fakat bende işe yaramadı:" başlat / çalıştır / cmd / chkdsk/r X: (x harddiskinizin adı)" yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Arkadaşlar lütfen yardımcı olun kafayı yiyecem sabahtan beridir uğraşıyorum.Bir kaç tane proğram yükledim işe yaramadı.R-studio diye bir proğram yükledim o da sadece belli klasörleri gösterdi 80 gb falan veri masaüstüne atabildim.Şimdi ne yapabilirim yokmu bi tavsiyeniz illa biçimlendirmem mi gerekiyor?

'Dosya veya dizin bozuk okunamıyor' Yardım??
  • yahu bilen kimse yok mu Allah rızası için bi yardım edin ya nasıl kurtarırım verilerimi
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.