Şimdi Ara

Dosya süresi sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10 gün önce sınava girdim (8 ekim’de) fakat sürücü kursunu arıyorum dosya Pazartesi çıkacak diyor (23 ekim) Arkadaşlarımın ki 8-9 günde çıktı hep. Şimdi Cuma çıkmasını istiyorum çünkü üniversiteden şehrime döneceğim, ehliyeti alıp arabayla tekrar üniversiteye döneceğim.

Sorum şu: 8 ekimde sınava girdim, dosyamın çıkması sürücü kursunun dediği gibi 15 günü bulur mu illa? Yoksa 1-2 gün içinde çıkma şansı var mı? Yani demek istediğim 15 gün derken bir bildikleri olduğu için mi 15 gün diyorlar yoksa 15 gün içinde kesin çıkacağından garantiye almak için mi 15 gün diyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 günde hazırlamaları gerekiyor. Ama istererse hemen olur. yarım saatlik bir iş en fazla...
  • Aldım bile hocam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: craxsy

15 günde hazırlamaları gerekiyor. Ama istererse hemen olur. yarım saatlik bir iş en fazla...

Arkadaşım isterlerse olur diye bişey yok insanları yanlış bilgilendirmeyin. Sınavı kazandıktan sonra sertifika Milli Eğitim Müdürlüğüne imzaya gider. Müdür imzayı atmazsa kursun suçu ne bunda. birtek sizin girdiğiniz kursun imzası gelmiyor adamın önüne. bütün kursların sertifikaları geliyor binlerce belkide. Araştırın öyle yorum yapın.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.