Şimdi Ara

DOSTLAR BİZİM HOCALAR AYT KİMYADA NEDEN AZ VİDEO VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 40 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hüseyinhayko cepkinci (5 mesaj) jiijii (2 mesaj) Türkois (2 mesaj) burak0- (1 mesaj) SaiSenpai (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • benim hocama baktım adam bissürü anlatmış bizim hocalar 3 4 videoda anlatırken benim hocam 12 13 videoda anlatmış galzar ve sıvı çözeltileri.

sizce bizim hocalar ayt kimya adına yeterlimidir. ?

bence güzel yani bizim hocalar ama video sayısı benim hocama göre az geldi. sizce hangisinden gidilmeli ?

|
    |
  • Hocam bizim hocalara yüzeysel dedi bir arkadaşım ayt için. Tyt'de bizim hocalar izlerken ayt için benim hocama geçti. Yüzeysel sanirim,ayrinti yokmus
  • Aytsi gerçekten yüzeysel, dinliceksen bol bol soru çözümü de dinle kapatırsın.

• Uppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ücretli versiyonu olduğu için

DOSTLAR BİZİM HOCALAR AYT KİMYADA NEDEN AZ VİDEO VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIICoDeMaXIII -- 13 Ocak 2021; 19:26:41 >
  • Ben bizim hocalarla çalışıyorum bizim hocalarda izledikten sonra soru çözumlerinide izlemek gerek bizim hocalar once konu sonra soru gibi yaptigi icin yuzeysel geliyor olabilir ama bence gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkois

Ben bizim hocalarla çalışıyorum bizim hocalarda izledikten sonra soru çözumlerinide izlemek gerek bizim hocalar once konu sonra soru gibi yaptigi icin yuzeysel geliyor olabilir ama bence gayet iyi

Soru çözümü derken hocam ben göremedim soru çözümlerini eski videolarındaki soru çözümlerinden mı bahsediyorusjuz

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt

evet görkem hoca organiğin bir kısmı eksik olsa da 40 saat anlatmış bizim hocalarda tekrar videoları olmasına rağmen 36 saat de kalmış youtube'daki en detaylı hoca görkem hoca galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: jiijii

evet görkem hoca organiğin bir kısmı eksik olsa da 40 saat anlatmış bizim hocalarda tekrar videoları olmasına rağmen 36 saat de kalmış youtube'daki en detaylı hoca görkem hoca galiba

Gerekli detay mı gereksiz detay mı hocam

• 2020 videoları daha güzel sanki bu yıl yayınladıklarından

ayt de gereksiz detay mı olur hocam xD ne yapacakları belli değil ama soru kitabına geçerken güven verir yani görkem hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiijii -- 14 Ocak 2021; 20:34:19 >
    Hocam ben şimdi kanala baktım yeni bir ayt listesi varmış ben eski videoları takip ediyormuşum gayet kitap da bitirdim yani sıkınti yaratmadı şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkois

Hocam ben şimdi kanala baktım yeni bir ayt listesi varmış ben eski videoları takip ediyormuşum gayet kitap da bitirdim yani sıkınti yaratmadı şimdilik

ha anldım hocam sağolun.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.