Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dos ortamından ss almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8860 Mesaj
    Arkadaşlar selam.Ben genelde donanım bölümünde takılırım.Bu konuda arama yaptm ama işe yarar birşey bulamadım.Bende bulants screen recorder var ve her şartta ss alıyorum.Fakat dos ortamında çalışan bir programdan ss alamadı program.Bomboş bembeyaz bir sayfa alıyor.

1-Print screen ile bu işlemi yapim dedim ama yazıcı yazmadı;bu resimler nedere saklanır?
    2-Dos ortamından ss almamı sağlayacak bir yazılım öneriniz var mı?

Şimdiden teşekkürler.Cevap verene benden +rep

|
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Emekli Yönetici
    4435 Mesaj
    Dos ortamında cep telefonu yada dijital foto makinesiyle gusel fotolar çekip pc ye aktarırsın aklıma bu geliyor ancak.

Terazime tıkla rep isterim:D
    |
    |
    Metality teraziye tıkladım adamım.Repin arttı
    |
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
SEO
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.