Şimdi Ara

Dört kameralı HTC U12+ tanıtıldı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sinek gözüne doğru gidiyoruz 😄 Bu ne arkadaş? 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel telefon bence.
  • htc u12 plus 18 haziran 2018 günü satışa çıkabilir ..
    kaynak : gsmarena

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9106&idPhone2=9119&idPhone3=8967

htc u12 plus - lg g7 thingQ hoparlör testi

https://www.youtube.com/watch?v=JaJ1P-rp2fg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 4 Haziran 2018; 16:57:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HTC U12+ dokunmatik ses ve güç tuşlarında ciddi sorun varmış.
    Edge Sense sorunu da ciddi seviyedeymiş.
    Pil performansı da yeterli bulunmamış.

Bana göre başka sorunları da var ama diğer markalara göre çok üstün özellikleri olduğu için marka sadakati nedeniyle bekleme moduna girdim. Yoksa HTC sevenlerini artık iyice yormaya başladı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMB

HTC U12+ dokunmatik ses ve güç tuşlarında ciddi sorun varmış.
    Edge Sense sorunu da ciddi seviyedeymiş.
    Pil performansı da yeterli bulunmamış.

Bana göre başka sorunları da var ama diğer markalara göre çok üstün özellikleri olduğu için marka sadakati nedeniyle bekleme moduna girdim. Yoksa HTC sevenlerini artık iyice yormaya başladı diyebilirim.
    Htc artik oldu.

Bu markadan uzak durun artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OMB O kullanıcısına yanıt
    Bunu nerden duydunuz

• Harika ve sağlam bir telefondur htc. Sadece Türkiye yönetimi beceriksiz.

• electro58 kullanıcısına yanıt
    Bu bağlantıda (İng.)

https://www.techradar.com/reviews/htc-u12-plus-review

Halen HTC kullanıyorum. Memnuniyet dolu bir yolculuk oldu.

Ancak üst modele geçemiyorum.

Bu son HTC'ler için ne desem öven de yeren de bana katılmaz çünkü bakış açım kimseye uymuyor.

U12+ daha çok çekici tarafı değil itici tarafları öne çıkan bir telefon.
    Üstteki ölümcül sorunları giderip kasayı bir tık güncel tutabilseler, aksesuar çölüne bir çözüm bulsalar, bu kadar eksileri olan bir telefona bu kadar yüksek fiyat koymasalar alınabilirdi diye düşünüyorum.

• Türkiye'deki HTC destek biriminin vasatın altında olmasından sonra, birçok yabancı forumda da HTC desteğinin vasatın altına inmesi şu sıralar gündemde. Büyük teknoloji sitelerine de haber oldu hatta son zamanlarda. Ben de ilk defa HTC kullanıyorum ancak müşteri desteği de önemli kriter benim için. Bir sonraki telefonum HTC olmayabilir bu yüzden. Yani garanti için ekstra para verip bu paradan hiçbir şekilde faydalanamamak müşteri psikolojisi açısından bir sorun. HTC Türkiye'nin yetersizliğinden sonra HTC'nin global anlamda da müşteri ilişkilerinin gereğini yerine getirememesi, telefonların ne kadar iyi olursa olsun bir süre sonra alıcısının da düşeceğine işarettir ki yeterince düşük zaten. HTC 10'dan sonra ciddi bir ivme kaybı yaşadı özellikle ülkemizde. U11'de toparlanır gibi olsa da rakamlara bakınca oldukça kötü günler yaşamaya devam ediyor. E U12+'ta da daha baştan ciddi sorunlar baş gösterince, marka prestiji artık yerin dibine girdi gibi bir şey oldu. İşin sinir bozucu tarafı, HTC kendini iyileştirmek adına, sorunları gidermek adına hiçbir çaba göstermiyor.

• OMB O kullanıcısına yanıt
    U11 plus aldım 2.5 aydır kullanıyorum. Sadece ekran kenarda beyaz renk olayı oldu. Bir daha olmadı. Pil 1 günden fazlasını çıkartıyor. U12 plus u m9 plus a benzetiyorum. Tuş takımı yandan bakınca kalınlığı. Dogru sorunlar var. Pil özellikle

• HTC U12 PLUS sahibinden com sitesinde 2 dükkanda satışa çıktı pasaport kayıtlı ..

https://www.sahibinden.com/en/cell-phones-models-htc-u12-plus

1250 usd - paralel ithalat garantili
    1150 usd - olanda garanti yok ..

ayrıca gsmarena sitesinde galaxy s9 plus - htc u12 plus ve htc u11 plus karşılaştırmasında
    pil performansı
    htc u12 plus 64 saat
    htc u11 plus 73 saat
    galaxy s9 plus 86 saat olarak görüldü ..

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=8908&idPhone2=9119&idPhone1=8967

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 21 Haziran 2018; 14:5:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 'Bu fiyata cins köpek alıp onun dadılığını yaparım' dedi bir arkadaşım. Pil performansını kastediyor. Haklı olabilir. Bazı yerlerde pilin son derece kötü olduğunu söylüyorlar. Birkaç ciddi sorunu daha var gibi gözüküyor. Ben de pas geçip yeni çıkacak modele odaklanacağım. Bu sefer mantıklı bir ürünle piyasaya çıkacaklardır diye umuyorum. Şu an pazara giren 12'ler heyecan uyandırmadı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.