Şimdi Ara

Doping internet güvenilirmidir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
20.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmirde olanlar için bağlantı merkezlerinden birinin bilgilerini verebilirim.
    bağlatmayı düşünen varsa
  • http://www.notebooktamiri.name/doping

Çukurova grubuna ait doping adsl satıcısıyım 2 aydır doping satıyorum firmada hic bir müşterim den problem yaşamadım olayın güzelliğide müşteri türkiyenin neresinde olursa olsun doping adsl satabilmem
    ve bayi geliştirmede alt bayilikler verilecektir bayi geliştirme sorumlusu murat çakır ile görüşebilirsiniz cep tel:05547634742
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

1 ay önce haberim olsaydı olmazmıydı ya 1 ay önce 2 yıl taahhütlü smile adls aldım .

Ekleme;
    *Bu hizmette alınacak hız garanti edilmemekte olup hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb' e kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet alırsınız. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

15 GB benim 2-3 günlük kotam

smile mı daha iyi türk telekom mu ?

• smile adsl kesinlikle tavsiye etmediğim bir üründür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrenalinadre

smile adsl kesinlikle tavsiye etmediğim bir üründür.

Aferim sana.
  • Horrttt.
    Dun aradilar doping internetten. Arastiriyorum su an, nedir, ne degildir diye.
    Taahhut olayina kilim, muhtemelen dopinge gecmem gibi geliyor.
    Turkcell altyapisini kullaniyoruz diyor, ev telefonunu kapattirabilir miyiz yani?
  • Fiyatlar ve bağlantılar ortada; Doping diğerleri gibi değildir, kendi gelişmiş altyapısını kullanır.İşte aynı fiyata 2 kat hızlı bağlantının sırrı da budur.

Ayrıntılar:
    http://www.doping.gen.tr

Eğer Sizde Doping Satışı Yapmak İstiyorsanız yine bu adresten bayi olabilirsiniz.
    Sadece 10 saniyede bayi olabiliyorsunuz. Bayi oranlarıda çok iyi
    Aynı zamanda Altta yazan bayiliklerde yanında veriliyor.

BAYİLİK VERİLECEK HİZMETLER

ADSL OPERATÖR DEĞİŞİKLİĞİ
    AVEA HAT İŞLEMLERİ
    DOPİNG ADSL SATIŞ
    DSMART ABONELİK SATIŞI
    PTT KABLO TV SATIŞ
    PTT TELEDUNYA SATIŞ
    PTT UYDU NET SATIŞ
    SMİLE ADSL SATIŞ
    SUPERONLINE FİBER SATIŞ
    TNG KURUMSAL ÇÖZÜMLER
    TTNET ADSL GÜNLÜK INTERNET PAKETİ
    TTNET ADSL SATIŞ
    TTNET ADSL SÜRELİ PAKETLER
    TTNET ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ
    TTNET AVEA 3G SATIŞ
    TTNET DESKTOP PC KAMPANYASI
    TTNET İŞYERİM SATIŞ
    TTNET İŞYERİM TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ
    TTNET NOTEBOOK KAMPANYASI
    TTNET TAKSİTLİ MODEM KAMPANYASI
    TTNET TELEFON HAT İŞLEMLERİ
    TTNET TIVIBU
    TTNET VİTAMİN SATIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istikrar1 -- 23 Ekim 2010; 10:36:32 >

• Doping ADSL nasıl kendi altyapısı kullanıyor?
    1 gecede bütün Türkiye ye bakır kablo falan mı döşediler,yada biz mi göremedik
  • Ben kullanıyorum 2011 e kadar 1 mbit sınırsıza 25 lira ödeyeceğim.Memnunum yani internetin kesilmesi gibi şeyler hiç olmadı.Daha kullanırım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Doping ADSL nasıl kendi altyapısı kullanıyor?
    1 gecede bütün Türkiye ye bakır kablo falan mı döşediler,yada biz mi göremedik

Sen alt yapı derken kablomu sandın
    ttnet 8 Mgbit diyor değilmi şu andaki hızına, peki önceden 2-4 gibiydi sonra nasıl 8 mgbit'e çıktı bir gecede kablolarımı değiştirdi.
    Anladın şimdi.....
  • Arkadaşlar bir sorum olacak yeri değil belki ama hepimizi yakından ilgilendirdiğini düşünüyorum..

Yaklaşık 6 yıldır TTNET kullanıcısıyım bundan 15-20 gün önce Doping internetten aradılar beni kullandığım hızı ve fiyatını sordular..

2 mbit kullandıgımı ve ayda 67 lira ödedıgımı söyledım onlar ise bana 63 liraya 4 mbit sınırsız neti 25 aylık taahhut karsılıgında verebıleceklerını soyledıler..

Altyapılarını sordum TTNET'ten aldıklarını bılıyordum onlarda bana istanbul'da bazı bolgelerde ortak bazı bölgelerde ise kendı altyaplarını kullandıklarını söyledır..

Ek olarak ilerleyen gunlerde superonline gıbı fiberoptik nete gecıp 100 mbite kadar hız verebıleceklerını söyledıler..

Şimdi sizlere sormak istediğim aranızda doping net kullanan varmı ve ben bu adamlarla anlaşırsam sorun yasarmıyım ?

Ayrıca 2 mbit hızla 220-230 sn/kb DOWNLOAD ve 45-50 sn/kb UPLOAD hızım var...4 mbite geçersem bu rakamlar ne olur yada 4 mbit kullanan arkadaslar ttnet hızınızdan memnun musunuz ?

Bu sordugum soruların cvpları benım ıcın cok onemlı arkadaslar cunku bı fark yoksa aralarında göz göre göre TTNET' in bızlerı kazıklamasına ızın vermemelıyız bence..

• ARKADAŞLAR DOPİNG ADSL SATIŞI YAPAN BIRI OLARAK SIZLERI BILGILENDIREYIM.SIZLERI EVINIZDEN ARAYIPTA INTERNETI SATAN KISILERDEN BIRI DE BENIM :)) ŞİMDİ GELELIM MEVZUYAAAA...
    DOPING ADLS 2 KAT HIZLI INTERNET OLAYI TAMAMEN DUZMECE YOK BOYLE BIRSEY.FIYATLARINA GELINCE SUAN 8 AY SINIRLI 10 SINIRSIZ 20 TL SNRASINDA DIGERLERI ILE AYNI FIYATTA.ARTI 16 MB ISTANBULDA BELLI BASLI SEMTLERE VERILEBILMEKTE GIDIPTE HERYERDEN VERILEBILIYOR LAFINA SAKIN ALDANMAYIN.MECBUREN OLE SOLUYORUZ :) ARTI FATURALANDIRMA KAZIK HADI ONU DA GECTIM HIZMET SIFIR....BI ARIZANIZ OLUR BEKLERSINIZ GUNLERCE ALT YAPI DIE BISEY YOK TURK TELEKOMUN ALT YAPISI KULLANILMAKTA.TUM INTERNET FIRMALARINDA BOYLEDIR.DAHA BUGUN KUZENIMIN KOMSUSUNU KURTARDIM DOPING IN ELINDEN.SIZE SORMADAN DOPING SES TE KITLERLER VALLA KATIL OLURSUNUZ SOLEMEDI DEMEYIN KUZENIN AKRABASI 5 AYDIR KULLANIOMUS HERAY 50-60 DAN ASAGI FATURA GELMEMEKLE BIRLIKTE 91 TL SES HIZMETI FATURASI GELMIS BU AYDA FENAAA GECIRIOLAR VALLA.SOZLESME YAPIOLAR BIDE GELDE SOZLESMEDEN VAZGEC BUSURU KULFET CIKARTIOLAR BU SEFERDE.DAHA DETAYLI SORUSU OLAN VARSA ARKADASLAR doping_adls@turk.tc
    face msn adresımdır.0541-742-52-53 tel numaram .SORUSU OLAN ULASSIN ADAM GIBI BILGILENDIREYIM KAZIK YEMEYIN VALLA.BENDE EVIMDE INTERNET KULLANIORUM AMA ASLA ALMAM DOPINGI O KADAR SOLIYIMALIRSANIZ BU HAREKETI COK YAPARSINIZ

• arkadaşlar benıde dopıgden aradılar bugun 6 ay 25 tl sonrakı aylarda ıse 47 tl
    geçmeyı duşunuyordum ama son mesajı okunca tırstım gercekten dopıng ınternetı kullanan varmı varsa sorun yaşayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzlukta

arkadaşlar benıde dopıgden aradılar bugun 6 ay 25 tl sonrakı aylarda ıse 47 tl
    geçmeyı duşunuyordum ama son mesajı okunca tırstım gercekten dopıng ınternetı kullanan varmı varsa sorun yaşayan varmı

İnanma sakın !
    Ben kullanıyorum memnunum. Sen gene de fazla ücret ödemek istersen şuan kullandığın servis sağlayıcısı ile devam edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzlukta

arkadaşlar benıde dopıgden aradılar bugun 6 ay 25 tl sonrakı aylarda ıse 47 tl

Bende geçtim şuana kadar sorunsuz kullanmaktayım. Ama ilerleyen günlerde ne olur bilinmez.
  • arkadaşlar ılgı alakanız ıçın cok teşekkur ederım ararlarsa bugun bende gececem
  • Sabah sabah beni de aradılar, 2 senelik sözleşme işine kıl oldum herkes gibi ama çıkmak istendiğinde ek ceza yok size yaptıkları indirimi istiyolarmış diyelim normal benim netlimitsiz paket 54tl 7 ay 25 ödeyeceksiniz diyorlar 2.ay çıkmak istedim 30x2=60tl aldığım indirimi ödeyip çıkıyorum. Paketi kullanan sayısı artmıştır diye tahmin ettim konuyu hortlatmış olabilirim kusuruma bakmayın. Kullananlar artı bi fatura geliyomu gelmiyomu bilgilendirirse çok sevinirim. Altyapı olarak evlere santrallerden giderken turk telekom altyapısı kullanılıyor, ülkeye gelen internetin altyapısı farklıymış 1 bakır kablo değilde almanyaya 2 bakır kablo çekmiş bunlar Memnun mu kullananlar hizmetinden sorun yaşayan oldumu
  • sanırım bende geçicem
  • Benide aradılar bugün.İlk başta arayan bayan ilk 6 ay 29 TL olarak söyledi.Sonrasında müşteri hizmetlerinden arayan bayan ilk 6 ay 34 TL olrak söyleyince kabul etmedim.Bunların arasında çelişki var :)
  • arkadaşlar ben doping internet müşteri hizmetlerinde çalışıyorum. Hız iki kat fiyat aynı fiyat hatta daha az fiyat . Dopin hakkında bilgi isteyen veya abone olmak isteyenler bana ulaşabilirler semra_salim2@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.