Şimdi Ara

DOPING HAFIZA LYS EDEBIYAT DA GERCEKTEN ISE YARIYOR MU? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
5.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konu anlatımı olarak : Yayın Denizi'nin " Karikatürlerle deşifre Edebiyat " kitabını kullandım.

Soru bankası olarak ise bence kesinlikle Limit Yayınlarını çözmelisiniz bu sene de baya soru yakaladı. Ayrıca Bilgi Sarmal'ı Edebiyat soru bankasını da çözün derim. Gerçekten Limit Yayınları ve Sarmal yayınları baya sağlam Edebiyat konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam eser bilmek önemli ama dönemlerin genel özelliklerini bilmek dönemin şartlarıyla edebiyatı arasında bağlantı kurmak da çok önemli o yüzden alacaksanız dopingi eserleri halletmede bir yol olarak görün kalan kısım yine size bakacak.
  • Oetkeer43 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim

• Eğer görsel hafızana güveniyorsan etkili baya. Çağrışım-ses-görüntü gibi şeylerde zihnim daha iyi çalıştığı için bana yazar-eser konusunda çok faydası oldu. İlk defa edebiyat çalışmaya lys mattan sonra başladım , 48-6 edebiyat yaptım. (sayısal çıkışlıyım)
  • HarleyDavid kullanıcısına yanıt
    Hocam her yazar için farklı hikaye kurguladığı için bi süre sonra hepsi birbirine karisirsa diye korkuyorum

• Hocam lys edebiyatta bence yapılabilecek en büyük hatalardan birisi saçma sapan yazarların eserlerini ezberlemektir. Onlardan sorsa sorsa ya 1 soru ya da hiç sormayacak bu yüzden bilindik yazarların eserlerini ve eserlerin özetlerini öğrenmenizi öneriyorum ama harbiden öğrenin romanın kararkterlerini ezberlemeyin yani bunu demeden kastım aman zaten roman karakterini biliyorum özetini unutsam da olur demeyin yoksa patlayabilirsiniz ben bu yüzden patladım bu sene 40 net yaptım mezunum büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeteMitchell01 -- 31 Temmuz 2017; 17:40:24 >
  • Rica ederim , iyi çalışmalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam

• Yukarii

• Başka fikri olan yok mu?

• Arkadaşlar yardim

• Gayet oluyor, özellikle de Edebiyat için seminer oluyor üç günlük gerçekten güzel ve akılda kalıcı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence hiç bi faydası yok. Artık edebiyat formatı değişti gibi. Yazar eser sormak rafa kalktı. El kitabı daha verimli olur.

• LordOfPantulon kullanıcısına yanıt
    Hocam bende palmenin LYS el kitabı var uygun mu eserleri konularına göre ayırmış

• RKLeite kullanıcısına yanıt
    Hocam seminer derken?

• edebiyat seminerleri hem eser ozetleri hem yazar eser ezberleme acisindan cok daha iyi bence

• Koskocaman bir BALON.
    Boşu boşuna para verecekseniz buyrun verin.
    Bu sene arkadaşım kullandı çocuğun gittiği yer 130kda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schrödingerinöğrencisi

Hocam ben bu sene 11 e geçtim tm ciyim de edebiyatta eserler son sinfita baya ugrastiriyomus bende şimdiden basliyim dedim doping hafızaya baktım baya etkili ezberlemede ama çok pahalı bende bu yaz yavaş yavaş kendim ezberliyim diyorum nasıl olur?

Öncekileri tamamla.Mesela 10.sınıf bitti divanı halkı filan çalış.11de 11in konuları tanzimatı onu bunu tam anlamıyla hallet koskoca 1 yıl.12de de cumhuriyeti ezberlersin çünkü cumhuriyeti şimdi ezberlesen unutma ihtimalin yüksek ha faydasi olmaz mi olur ama dedigim gibi cumhuriyete kadar olan kismi bitirmen daha saglam olur.

• bu sene sadece doping hafiza yaptim test kitabi konu anlatim filan kullanmadim sonuc 55 e 1 o da paragraf

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.