Şimdi Ara

Dopa Kore Rank 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konusu niye açılmadı şaşırdım. Hesabın kendisine ait olduğunu itiraf etmiş, şimdi hesap banlanır rahat rahat op.ggde inceleyemezsiniz falan şimdiden bakın o yüzden build vs
    https://www.op.gg/summoner/userName=Naist (tıklayınca açılmıyor kopyalayıp yapıştırın)

Başka önemli bir konuya gelirsek. Bu adam rank 1 olmayı hak ediyor mu? Bakınız bu oyunda kassadin dopa

Dopa Kore Rank 1

Bu oyunda jhin dopa

Dopa Kore Rank 1

Böyle goldda silverda oyun kaybediyor, plat lowlarını taşıyamıyor. Böyle bir adam nasıl dünyanın en iyi oyuncusu oluyor soruyorum size? Takım iyiyse kazanıyor yanına çöp gelince kaybediyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 19 Temmuz 2017; 13:54:37 >

• dh goldları rahat tokatlarlar 1v1 de dopayı, balon oyuncu.
  • Sanji hocamız üst koridorda tokatladı diye biliyorum yalan bilgi mi orasını bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Sanji hocamız üst koridorda tokatladı diye biliyorum yalan bilgi mi orasını bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hohhen -- 19 Temmuz 2017; 14:21:56 >
  • Takım iyiyse kazanıyor yanına çöp gelince kaybediyor demişsinde bu herkeste olan bir durum ?
  • hep kda'ya oynuyor bu low da
  • yok qnq sen hakediyorsun dopa fln kim yieaa
  • Dopa bir masteriesi bile denemek için 9-10 kisiye denetip analiz eden bir oyuncu. westi tryi geçtim kr de 1. bu adam. silverı platı taşıyamıyor diyenler de artık oyunun kaderini 1 kişi belirlemiyor 1 kisi tasıyamıyor -genel olarak-

• şey mi bu adam kr 1. ölmesin hiç, 500-0 falan gitsin.
  • Şu dünyada hiçkimse her oyunu kazanamaz.Elosu ne olursa olsun.Her kim olursa olsun.Çünkü bu bir takım oyunu.

• Faker ingilizce altyazılı yayınında kıskanıp kim ki o diye aşağılamaya çalışmıştı ne kadar çekemeyeni var bu adamın ya :D

• Kaç tane world kazanmış?

• donanımhaberdeki herkes challenger olduğu için dediğiniz saçma olmuş hocam
  • Adamın %90 win rate ile cha çıkmışlığı var silver platta oyun trollediyse yada %10 luk kısma denk geldiyse ne kanıya varabiliriz ki.(Ayriyeten yerleştirmeden sonra direk plat 1/2 başlıyor zaten adam bunlarla nasıl oynamış)

• PermaBan yazıyor nickinde ama bilemedim banlandımı?https://www.op.gg/summoner/userName=permaban00150859
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.