Şimdi Ara

dopa > faker (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
4.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okurken güldüm dopanın şampiyon havuzu daha fazla diyenler filan olmuş bide :d olum adam midde luludan siondan tut master yi ye kadar her şeyi oynadı . ayrıca adam 3 wcs kazanmış soloq da neden tryhard yapsın kanıtlıyacak bi şeyi kalmamış
  • Kaleciyle forveti kıyaslayamazsın. Birisi sadece soloq atan bireysel takım anlayışı digerine göre düşük diğeri takım oyununu çok iyi bilen şampiyon havuzu geniş ve daha iyi el göz kombinasyonu yapabilen oyuncu. Amaç serverda 1. olmaksa hepsi duo girip 1. olurlardı bu saçma bir kriter dopayı kimse kötüleyemez ama tarih her zaman fakerı yazacak dopa çok iyi biliyorki profesyonel arenaya girerse fakerla kimse onu karşılaştırmayacak bile. Biri soloq diger takım oyuncusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dopa profesyonel arenaya gelince ne olacagını bilecek kadar zeki biri siz buna kafa yormayın anlamazsınız sizin yazacak tek şeyiniz dopa>faker demek. Bu kadar basit bu kadar aciz

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

quote:

Orijinalden alıntı: FullFlavour

Dopa'nın şampiyon havuzu > Faker'ın şampiyon havuzu yazdın. Belki dalgınlığına gelip yazmışsındır deyip uyarayım dedim.

Eğer bilerek yazdıysan cevap vermene gerek yok.

Dopa >faker her konuda

Kardeşim belliki yaşı küçük bir fanboysun. İki hareket görüp bunu yazmışsın. Saygıyla herkesi dinle ve tezini sun sunacak birşeyin olmadığından dopa>faykır yazıp durma kimse 14-15 yasındaki birinin bu yazısını umursamaz sana sadece bir tavsiye

• TR de bronze 5 20 win 400 lose lu bir hesabı challenger yapsın dopa görelim
  • öncelikle Dopa kendi ağzıyla Faker'ın dünyanın en iyi LoL oyuncusu olduğunu ve mekanik olarak hiçkimsenin bırak geçmeyi ona yaklaşamayacağını bile söylüyor. Hatta "senpai" olarak çağırıyor o da, ki bu senden tecrübelilere saygılı olmak anlamındadır japoncada, biliyorsunuz zaten.

Ayrıca SoloQ ile comp. arenayı karşılaştırmayalım, dopa soloq oyuncusu falan demişsiniz, haklısınız. Fakat atladığınız bir nokta var, bütün WCS oyuncuları bir zamanlar SoloQ oyuncusuydu. Birkaç istisna dışında -such as Shy-, hepsi soloq yeteneklerince seçildiler. Hatta Diamondprox soloq da plat 1-2 arası sürünürken dünya finallerinde çeyreğe kadar oynamış, 2014 yılının en iyi Jungler'ı seçilmişti. Ne kadar birbirlerinden alakasız görülselerde aslında SoloQ ile Comp arena bağlantılılar. Sonuçta oynana oyun aynı.
  • Faker > Elwind > Dopa > Kanani
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprklt

quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

quote:

Orijinalden alıntı: FullFlavour

Dopa'nın şampiyon havuzu > Faker'ın şampiyon havuzu yazdın. Belki dalgınlığına gelip yazmışsındır deyip uyarayım dedim.

Eğer bilerek yazdıysan cevap vermene gerek yok.

Dopa >faker her konuda

Kardeşim belliki yaşı küçük bir fanboysun. İki hareket görüp bunu yazmışsın. Saygıyla herkesi dinle ve tezini sun sunacak birşeyin olmadığından dopa>faykır yazıp durma kimse 14-15 yasındaki birinin bu yazısını umursamaz sana sadece bir tavsiye

Tr dia 3 euw da smurf kasan plat 2 yim

Dostum öncelikle sen neden bukadar kastin

Ben sana anlatirimda da sen anlarmisin bronzcuk

Herneyse dinle şimdi dopa sürekli ayni sampiyonlari oynuyordu degilmi kassadin fizz corki tf felan

Bak kardesim daha kassadin metada yokken dopa aldi oynuyordu tf herzaman oynanilabilir bi sampiyondu oynuyordu zed e s3 den sonra bi darbe vurdular sonra kimse almamaya başlamıştı orda da oynuyordu

Zaten soloq maclarinda surekli meta şampiyonlarıni oynuyorlardi

Su zamana kadar soloq da nekadar karşılaşma olduysa surekli meta sampiyonlari oynadi faker dopa %90 ninda maci kazandi

Hatta kennen mid dönemi vardi bi ara faker aldi mide tf ile dopa yine param parca etti team fight taki pozisyonuyla zhonya kullanimlariyla

Ayrica dopa sadece mid oynamiyorki faker mid jungle dan baska bisey oynayamiyor, dopa her şeyi üst düzey oynuyor mid top jungle adc sup bunlarin hepsini challenger seviyesinde oynayan birisinden bahsediyoruz

Zaten o sampiyonalari faker kazanmadi ki skt kazandi sezon 5 de kazandilar ama nasil marin le bot sayesinde eaayhoon oynuyordu fakerin yerine

Sezon 4 de nasildi faker hatirlarmisiniz ssw ssb bunlari nasil tokatliyordu

Iki haftada adam Çin serverinda 1. Olmus birisi ve cinde kore kadar zor bi lig nasil diyim kore>Çin >Na

Bide söyle bi konu var ben 4 senedir bu oynunu oynuyorum %95 win rate ile oynayan birisini daha görmedim sen gördün mü

Bu sebepler yeterlimi

Dopa>faker

Bu arada yaşımı çok söyledin 14-15 felan degil 12 yaşındayım düzelt onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 yaşında bunları biliyorsan tebrik ederim inşallah ileride oyun yerine daha geleceginle alakalı işler yaparsın :) ama yazdıkların dopanın fakerdan iyi oldugunu göstermez dopa iyi bir oyuncu ama fakerdan değil ne şampiyon havuzu ne takım anlayısı. Faker soloq ile uğraşmıyor takımı var ha dopanın kötü olduğunu da söylemedim o soloqda eline kimse su dökemez ama dopa faker kadar da olamaz ;)

• Abi konu zaten bireysellikten açılmamış mı? Faker'ı savunan tayfa sürekli takım konusunu açıp duruyor, Dopa daha ne yapsın kaç kez tokatlamış işte her serverde birinciliği var nerdeyse. Bireysel açıdan Fakeri ne kısıtlıyorda birinci olamıyor Faker?

• by_endless kullanıcısına yanıt
    Soloq atmaması

• oq.

• Cok dar goruslu bir adamsin dopaci kardes,az kendini gelistir.

• Faker mı soloq atmıyor? Youtube Faker'ın soloq videoları ile dolu. Hiçbir şey bilmezsen ragmal Tv'yi izle canlı yayında. Neyse konuya gelirsek iki oyuncu da bu oyunun en üst düzey oyuncularından. Faker'ın oyun görüşü ve harita bilgisi bir tık daha üstte. Dopa ise biraz daha yetenekli özellikle karar verme yeteneği çok üst düzey. Benim tercihim saf yetenekten bahsedersek dopa olur ama takım oyununda Faker dünyanın en iyisi.
  • akino A kullanıcısına yanıt
    hea bende soloq atmıyor dedim zaten offf kardeşim bizim milletin alayışı gıt valla gıt bize özel özellik bu valla bak
  • quote:

hea bende soloq atmıyor dedim zaten offf kardeşim bizim milletin alayışı gıt valla gıt bize özel özellik bu valla bak

Yukarıda yazdığın mesaja istinaden yazdım yaz yazdığını kabul et ya da kelime canbazlığı yapma. Zaten ne geliyorsa başımıza senin gibi at gözlüğü takıp kendi bildiğini savunanlardan geliyor başımıza.
    tamam sensin.
  • quote:

tamam sensin.

Aferin ufaklık.
    oda sagol diyor
  • quote:

oda sagol diyor

Vayy güzel espri velet güldürdün :) bu kadar yeter ama hadi annen ekmeğine reçel sürsün onu filan ye git biraz da dışarı hava al asosyal çocuklar gibi bütün gün bilgisayar başında takılma.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.