Şimdi Ara

Doom Metal - Duygusal Müzik Köşem / Sohbet Konusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
63
Favori
22.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Thurisaz'dan bir de Past Perfect var. Gerisi çöp sanırım.

Shamrain'in baya bir şarkısını seviyorum ben. Özellikle Someplace Else albümü. Yukarıda koyduklarımın dışında Aura , Slow Motions , A Woeful Song , Laren U Freht Ona , The Empyt Flow gibi şarkılar. Bunların dışında yukarıda arkadaşta söylemiş Black November şarkısı da güzeldir. Ha bir de Passing Shadows şarkısı da fena değildir. Shamrain doom metal değil hocam melankolik rock yapıyorlar. Ondan belki sarmıyor olabilir ya da dandik şarkılarına denk geldiniz daha önce.
  • Konuya girerken mutluydum şimdi intihar etmek üzereyim. Ramazan Ramazan intihar ettirmeyin lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Tamam aga arşive ekliyorum şimdi onları. Bulunsunlar kulağımızda yer etsin
  • Geceyi Estatic Fear'la kapatalım. Yukarıda Aoi ve Angelica hocam 1-2 şarkısını koymuş ben bütün chapterları atıcam.

Bütün chapterlar birbiriyle bağlantılı. Aslında 50 dklık tek bir şarkı da diyebiliriz. Ama bunu 9 a bölmüşler işte. Tek parça halinde dinlemek isteyenler için şunu da koyayım.

Mükemmel bir grup gerçekten. Youtube'da izlediğiniz videoların yanında bu gruba pek rastlamazsınız. Baya underrated kalmış bir gruptur.

@Angelica hocama teşekkürler bizi bu grupla tanıştırdığı için.

• Pardon ya ben Angelica'nın Vàli paylaştığını görmemişim; yeni bir şey gibi attım. Gözümden kaçmış.

• Vali'yi görünce çok şaşırdım.Birkaç yıldır dinlediğim birisi kendisi , DH'de de paylaştığımı hatırlıyorum , ne güzel.Klasiklerden :
  • Gençler bakın ne buldum

• Midlake'yi koymadan olmaz.

• Midlake'den devam..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon tr -- 15 Temmuz 2014; 4:59:53 >

• Bu adamlar böyle bir şarkı yapmak için ne yaşadı ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Bu adamlar böyle bir şarkı yapmak için ne yaşadı ki..

açmayın zebaniii

• nickimin sahibi şarkı.. Her dinlediğimde duygulandırır mahveder beni.
  • Pop dinleyen tayfaya ağır geliyor bu tarz şarkılar.
  • metal sevmiyorum ondan heralde
  • Olabilir dostum zaten herkes sevicek diye bir şey yok. O zebani dediğini zaten doom dinlemeyenler kolay kolay dinleyemez. Peki şu biraz yukarıda paylaştığım Midlake ve Shamrain'lere bi göz at seveceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Olabilir dostum zaten herkes sevicek diye bir şey yok. O zebani dediğini zaten doom dinlemeyenler kolay kolay dinleyemez. Peki şu biraz yukarıda paylaştığım Midlake ve Shamrain'lere bi göz at seveceğini düşünüyorum.

tm bakarım onlara şuan işim var. benim sevdiğim rock türünü skillet yapıyor hard rock diyorlar sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.