Şimdi Ara

DOOM Eternal Türkçe Dil Desteği İmza Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
35
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek Bölümü >> DOOM Eternal Türkçe Dil Desteği İmza Kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    86 Mesaj
    uppppp
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O çoktan tamamlandı...

DOOM Yerelleştirme Çalışması
    |
    |
    Strosferus13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reyiz haberimiz de olmadı iyi yapmışsın hoş yapmışsın eline sağlık da şu corona günlerinde ücreti biraz makul tutsaydın neyse canın sağolsun güzel bir çalışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strosferus13 -- 26 Mart 2020; 14:51:0 >
    |
    |
    rewold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Siz birbirinizden ayrılırsanız, hepinizi ok gibi birer birer kırıp parçalarlar: Oysa birlik olursanız hiç bir kuvvet sizi kıramaz.

Oğuz Kağan

• Yarbay
    3314 Mesaj

200 imzaya Bethesda selam bile vermez. Oyunu fiyatı kalıcı olarak düşmüşken alabiliyorsanız alın veya benim gibi indirimleri bekleyin. Ama imza ile olacak iş değil bu.
    |
    |
    blackrock89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Suç bende mi? Kimse sallamıyor, millet parayla Türkçe yama almaya alıştı. Yabancılar yapsa şöyle bir kampanya binlerce destekçi olur ve %99 işe yarar bu imzalar. Ama kimsenin umurunda değil. Koskoca dh de kimsenin umurunda değil, gelip burada konu açmayı biliyorlar Türkçe yama yapın diye ama 2 fare tıkı yapıp imza atmaya üşenirler yapmazlar aman aman yapmasınlar parmakları falan kopar. Parayla yama almaya devam edin millet hayırlı işler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3314 Mesaj

Yabancıların kampanya yapmasına gerek yok ki, adamların dillerine zaten oyunlar çıkıyor çatır çatır. Rockstar, 2K, Japon firmaları, Bethesda ve Ubisoft. Bunlar imza kampanyalarını dikkate almaz, alsa zaten RDR2'nin imza kampanyası başarılı olurdu. Yani Sony TR'nin dağıtımcısı olduğu oyunu bile Türkçe yaptıramadık. Düşün yani.
    Adamlar bir kere bizi dikkate alsa özel fiyatlandırma yaparlar. Son zamanlarda Bethesda Türkiye sağolsun biraz adım attı ve lansman yaptı, fiyat revizesine gitti. Ama Türkçe dilini eklenmesi için daha çok yolumuz var. Belki TES VI için, bir umut işte. Fazla uzatmadan bizim imza kampanyalarımızı dikkate alacak olanlar Indie oyun geliştiricileri ve Doğu Avrupa ülkeleridir bence diyeyim.
    |
    |

Yanlış biliyorsun eso yani Elder Scrolls Online a bile yeni diller eklemeye devam ediyor millet imza topluyor cart curt yapıyor foruma oraya burada yazıyor eninde sonunda getiriyor bizimkiler de parayla yama alıyor.

|
    |
  • Yarbay
    3314 Mesaj

Yahu hocam imza kampanyasıyla bitmiyor işte olay. Adam bakıyor aylık oyuncu sayısına, satın alımlarına, aboneliğini devam ettirenlerine vs.
    Oradan 20.000 imza toplamışsalar bunların atıyorum 5bini aktif oynuyordur zaten. Birde MMO oyunu ile Singleplayer tabanlı bir oyunu karşılaştırmayalım bence.
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

Bethesda dan bazı geliştiricileri tanıyorum senin önemsiz dediğin imzaları ciddiye alıp takip ediyorlar. Başlatır başlatmaz yolladım adamlara, kimse sallamamış kampanyayı biz niye sallayalım diyor adamlar ne cevap vereyim ben? Rezillikten başka birşey değil. Ciddi oranda imza olsa adamlar toplantıda söyleyecek tüm ekibe. Neyse nasıl biliyorsanız öyle yapın.

|
    |
  • Yarbay
    3314 Mesaj

Kızmayın hocam, ikimizde aynı şeyleri istiyoruz.
    |
    |
Mobilya Takımları
kolayoto.com
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.