Şimdi Ara

DOOM ETERNAL (Çıktı) [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
214
Cevap
2
Favori
9.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben eski doom’u istiyorum... dar koridorda birden karşıma çıkan yaratık ve koltuktan zıpladıgım gunlerı unutmadım. O muhteşem gerilimli atmosferi olan oyun gitti yerine Quake çakması aşırı hızlı bır oyun geldi:(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Ben eski doom’u istiyorum... dar koridorda birden karşıma çıkan yaratık ve koltuktan zıpladıgım gunlerı unutmadım. O muhteşem gerilimli atmosferi olan oyun gitti yerine Quake çakması aşırı hızlı bır oyun geldi:(
    Aynen doom 3 efsanesinden sonra son çıkan ve bu çıkacak doom zaten kopya gibi bu tek mekan farklı .

Dar kasvetli yerler olsaydı daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses sistemi ile iyi kıvama getiriyor...

• İlk oyunda tüm oyun boyunca biraz ilerle geniş bir alana gel kapılar kapansın , bir kaçı mini boss kıvamında 30-40 yaratık temizle , kapılar açılsın oto save yapsın , tekrar ilerle yeni geniş alana gel aynı şeyleri yap şeklinde ilerlediği için yarısını geçince sıkmıştı.
    Yoksa vuruş hissi ve aksiyon olarak çok tatmin ediciydi.Umarım bunu değiştirirler yeni oyunda.
  • Doom için Quake çakması demek, RDR için GTA çakması demek gibi bir şey, biraz manasız olmuş. Wolfenstein, Doom, Quake hatta Daikatana'yı bile dahil edersek, bunların hepsi aynı anne ve babadan, öz kardeşler. Birbirlerine benzemeleri kadar normal bir şey yok, ki hepsinin ortak noktası kesintisiz aksiyon sunmak. Doom 3 bir denemeydi, evet, bence de iyi bir oyundu ama gerçek bir Doom deneyimi sunmaktan çok uzak bir yapımdı. Bilinen, klasik, eski Doom hali hazırda şu an yapılmakta olan oyun.
  • Quake'den önce Doom vardı. Doom'dan önce de Wolfenstein vardı.
  • 25.yıl videosunu yayınladılar, baya dehşet verici.

• cikis tarihi aciklandi mi?
    ozledik pompaliyi

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    e3 te acıklanacak,bu yıl çıkacak.Tahmin olarak ekim 26 sı diyorum :D
  • Bethesda'nın E3'de bir numaralı oyunu olacak belli.

DOOM ETERNAL (Çıktı) [PS4 ANA KONU]
  • Hikaye bazlı atmosferik korku tarzında yapılsaydı benim daha çok hoşuma giderdi.

Doom 2016 oyunu; shooter şeklinde, hikayesiz, sürekli yaratık vur tarzı ilerleyince beni hiç etkilememişti. Şahsen beğendiğimi söyleyemeyeceğim.

Bence 1993, 1994'teki Doom 1 ve Doom 2'nin atmosferi bile 2016 oyunundaki atmosferden daha ürkütücü. En azından dar alanda geriyor ve heyecan yaratıyordu. Doom 2016'da ise sanki Superman'mişsiniz gibi, ölümsüzmüşsünüz gibi ilerliyorsunuz. En ufak bir tedirginlik olmuyordu.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız.Zaten Doom 3ten sonra 2016 Doom'a çok tepki gelmişti.Konsept değiştirdiler ve bunda da başarılı oldular aslında. Piyasada Doom 2016 ya yakın bir oyun göremiyorum shooter anlamında.

• 22 kasım 2019
  • Doom gene yapmış,helal olsun.Sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Takip.
  • Yine cayır cayır, old school bir Doom oyunu olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.