Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DOOM Eternal'ın Yeni Fragmanı Yarın Yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
44
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> DOOM Eternal'ın Yeni Fragmanı Yarın Yayınlanacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13430 Mesaj

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici id Software, DOOM Eternal'ın yeni fragmanının yarın yayınlanacağını duyurdu.

Fragman Türkiye saati ile 20:30'da yayınlanacak.

DOOM Eternal 20 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Switch versiyonunun daha sonraki bir tarihte çıkması planlanıyor.

|
    |

• Yarbay
    2679 Mesaj
    Umarım ilk oyundaki kadar güzel olur. Gerçekten çok keyifliydi. Kaldı ki PC deki optimizasyonu da gerçekten taş gibiydi. Bu oyundan da en az o kalitede bir oyun bekliyorum. Video izleyip heyecanımı kaçırmak istemem aldığım zaman ilk sefer görmüş olmayı tercih ediyorum. Heyecanlıyız ha unutmadan aksiyona göre müziğin çalması ses yükselmesi filan o da ayrı bir tattı. Merakla bekliyorum
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

İlk oyunu beğenmemiştim. Oyunda ruh yoktu. Sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorduk. Hikaye anlatımı es geçilmişti.
    Oyun Doom 1-2 baz alındığı için öyle olması gerekliydi.Hikaye anlatımı es geçildi diyorsanız takip edip codexleri okumadınız, başka açıklaması yok.Ben gayet anladım şahsen hikayeyi.Ayrıca sürekli sinematik girseydi standart çöp hollywoodvari oyunlardan farkı olmazdı.

- ASUS H81 Gamer + i5 4460 + ASUS GTX970 Strix 4GB + Gskill 8GB 1600 MHz + High Power 750W PSU + Samsung EVO 750 SSD + WD 1TB Caviar Black HDD + Xigmatek Case + X7 Gamer KB-M + LG W2243S 22"

- Monster Tulpar T5 v14.1 + i7 7700HQ + 16 GB 2400 MHz + SAMSUNG PM961 256GB SSD + 1TB WD BLACK 32MB 7200RPM HDD + GTX1060 6GB + Addison ANC59D Cooling Pad

- Steam /
  • Yarbay
    14984 Mesaj

Klasik Doom’lar gibi de değil sorun orada. Indie oyun gibi yapmışlar. Telefon oyunu gibiydi. Biraz daha kaliteyi düşürseler Plants and Zombies gibi olacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Babblebabble kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.