Şimdi Ara

DOOM ETERNAL (Çıktı) [PS4 ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
2
Favori
9.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slayer gateler fena 1 sn bile durmaksızın saf aksiyon..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    İmzalık yorum olmuş. :) Bu oyun bittiğinde gerçekten üzüleceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overgame siparişleri ile ilgili bir gelişme varmı?

• Can Sungur video yapmış:

• Overgame'den ön sipariş verenler varsa;

DOOM ETERNAL (Çıktı) [PS4 ANA KONU]
  • Shotgun'a zincir eklemeyi kim düşündüyse aklına sağlık diyorum. Bir eklenti oyuna bu kadar mı yakışır.

• oyunda en çok düşman çeşittliği 9.bölümde gerçekden zorluyor. slayer gateler çok hoşuma gitti
    taktik maktik yok bam bam bam..

• özellikle max uzaklıktan zincir atinca çok iyi oluyor

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Oyuna şu aşama da kusur bulamıyorum. Rahatlıkla 10/10 veririm.

• Oyunda biraz ilerledim 4. bölüme kadar geldim. Ilk gözlemlerime göre Hurt me plenty yani normal seviyede oynuyorum ama zorluk derecesinde eskiye nazaran bir artış var oynarken net hissediliyor. Oyun hata affetmiyor adeta, ultra nightmare modunu falan düsünemiyorum. Tam bir challenge ortamı var. Craft sistemi ve karakter gelişimi çok detaylı olmuş. Harita da çok fazla secret item var ve benim gibi detaycı birisi için fazla mesai harcatıyor bu durum sikayetci degilim tabi. Oyunda çok fazla yenilik var bu da oyuncuyu oyunda tutmak icin iyi bir yöntem diyebiliriz. Bir ara doom guy'dan sonra revenant olduk dedim heralde battlemode'da oynuyorum galiba. Birde şu yeni eklenen whiplash denen yaratıklar çok sinir bozucu sürekli hareket halindeler az küfür etmedim bunlara. Boss'ları merak ediyorum bakalım nasıl olacak

Boss demisken Doom Hunters denilen Cyberdemon çakması elemanları paket yaptım. Oyunun ilk boss'u olarak oldukça iyi düsünülmüs baya keyifliydi. Oyun açılmaya başladı. Böyle giderse muazzam bir oyuna dönüşecek gibi ilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 24 Mart 2020; 1:31:31 >

• oyunun en cins karakteri bu bence bosslar bile yaninda hafif kalıyor..

DOOM ETERNAL (Çıktı) [PS4 ANA KONU]

• Vur vur ilerle, multisi desen ilk doom dan rezalet. kutulusu 100 tl ye düşünce alinacak cerezlik oyun.
  • Oyun yine çok güzel ama 3. oyunu çok daha iyiydi bence. Half Life 2 ile beraber kasıp kavurmuştu o yılları.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    3. oyunu geçen ps4'de oynadım. 2004 çıkışlı olmasına ragmen hala grafikleri sırıtmıyor ve gameplay'de çok sürükleyiciydi. Korku unsuru ve karanlık atmosferide ayrı bir hava katıyordu oyuna. Bu oyunda dezavantajlı olan ve düsmanlardan kacan taraf bizdik diger doom oyunlarında ise düşmanlar bize göre daha zayıf taraf diyebiliriz. Ama bu 3. oyun klasik doom oyunlarından farklıydı bir kesim çok severken diger kesim görmezden geliyordu. Doom Eternal ise bir nevi 2.oyunun modern uyarlaması gibi diyebiliriz. Doom 2016'da 1.oyunu temel almıştı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 24 Mart 2020; 20:6:40 >
  • İlk Boss'u 3. denemede geçtim. İnanılmaz iyi bir yapım olmuş. Balista'yı yeni aldım. Oyunu oynarken adeta adrenalin salgılıyorum. Özellikle müzikler muhteşem olmuş. Şuana kadar kusur bulamadım. Ayrıca oldukça zor olmuş. Hard'da adeta kan alıyorlar.

• https://www.youtube.com/watch?v=G1bUR8YOa58&feature=youtu.be

Dost Kayaoğlu oldukça iyi bir inceleme atmış. Oyunu almayı düşünenler için rehber olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Oyun yine çok güzel ama 3. oyunu çok daha iyiydi bence. Half Life 2 ile beraber kasıp kavurmuştu o yılları.
    Doom 3 efsaneydi o dönem PC kaldıracak mı diye herkes düşünüyordu hatta John Carmack o zaman iyi bir ekran kartı olan GeForce 3 ile 30 FPS alırsanız kendinizi şanslı sayın demişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

https://www.youtube.com/watch?v=G1bUR8YOa58&feature=youtu.be

Dost Kayaoğlu oldukça iyi bir inceleme atmış. Oyunu almayı düşünenler için rehber olabilir.
    Güzel inceleme

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.