Şimdi Ara

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
10
Favori
11.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna başlarken loading ekranında atıyor. Ryzen işlemci ve RTX serisi ekran kartı kullananlarda oluyormuş bu sorun sanırım. Driverları güncelleyin demişler ama Bütün driverlar da güncel. ID kardeşim yorma yap bi day 1 patch
  • Başlığı ve ilk mesajı güncelleyiverdim.
  • Oyun çıkmadan önce, oynadığımız camapaing e başka oyuncuların veya arkadaşlarımızın girebileceğini okumuştum bir yerden, bunun hakkında bir şey bilen var mı? Ayrıca yine arakadaşla beraber lobi falan kurduk fakat online maçlara giremiyoruz, nası lbir sistem yapmışlar çözemedik
  • Küreksiz NODRM yükleyip oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Oyunun online kısmı rezalet kötü, tdm modu yokmu benmi bulamadım bilmiyorum. ama oynadığım şey berbat ötesi

quake championsda karakter açmak için para bayılalım diye online leş yapmışlar sanırım
    Aynen herkesin slayer olduğu tdm ya da free for all tarzı modu yok sanırım ben de bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 20 Mart 2020; 23:24:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, oyunu steamden indirdim gayet akıcı bir şekilde oynatıyor. Sanırım 60 fps olayı var geçmedi 2 dk oynadım çıktım.
    Ekran görüntüsünü yüklüyorum. Bu arada Grafik ayarlarında ''Texture Pool Size'' ekran kartının ramiyle alakalı. Benim kart 4 gb olduğu için Medium da kalıyor ama diğer tüm seçenekler ultrada bilginiz olsun.

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]

• Çıktığı giri kırılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Çıktığı giri kırılmış
    Valla kirilip kirilmadigini bilmiyorum nasil olsa evdeyim deyip 200 lira para verdim steam'den indirdim 😀

• Doom Eternal için 257 Mb boyutunda bir güncelleme yayınlandı.Güncelleme notları paylaşılmasada oyunda İnvade sisteminin henüz aktif olmadığını belirtmek istiyorum.Bu sistem ile başka bir oyuncuya hikaye modunda oynarken baskın yapabiliyoruz ve isteğe bağlı olarak İnvade sistemi seçeneklerden kapatılabiliyor.Bu sistem henüz aktif değil ve ilerleyen günlerde oyuna eklenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Doom Eternal için 257 Mb boyutunda bir güncelleme yayınlandı.Güncelleme notları paylaşılmasada oyunda İnvade sisteminin henüz aktif olmadığını belirtmek istiyorum.Bu sistem ile başka bir oyuncuya hikaye modunda oynarken baskın yapabiliyoruz ve isteğe bağlı olarak İnvade sistemi seçeneklerden kapatılabiliyor.Bu sistem henüz aktif değil ve ilerleyen günlerde oyuna eklenecek.
    Peki Invade modunda başka oyuncunun hikayesine co-op olarak mı katılıyoruz yoksa düşman olarak mı ?
  • HeAdShOcK H kullanıcısına yanıt
    Sadece düşman olarak baskın yapabiliyorsunuz fakat şu an için aktif değil,güncellemeyle ekleneceği belirtildi.Hikaye modunu ise sadece tek kişi olarak oynayabilirsiniz,tam olarak co-op olmasada BattleMode ismindeki multiplayer modunu bir arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz.Bu modda Doom Slayer'e karşı iki adet demon oyuncular tarafından kontrol ediliyor ve ister bir arkadaşınızla istersenizde eşleştiğiniz bir oyuncuyla birlikte oynayabilirsiniz.
  • Minimum ryzen 3 diyor. Fx işlemcide açabilen varmı? Fx 8350 var elimde.
  • malum gruplardan biri halletmiş, kürekli sürümde düşmüş ortamlara.
  • 60 fps'ye sabit kalmamak için ''Vertical Sync'' özelliğini kapatın fps değerleri artacaktır.

• Ayrıca Nvidia kullanıyorsanız mutlaka bu oyun için paylaşılan son sürümü indirin. Grafik ayarlarında 4053 mb görünen ekran kartım 4300 mb olarak görünmeye başladı dolayısıyla daha yüksek ayarlar yapabilme olanağı sunmuş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeAdShOcK -- 21 Mart 2020; 17:10:55 >
  • Oyunu yıllardır bekliyordum fiyat indirimi de çok iyi oldu. ryzen 2600 ve 1660 super ile bütün ayarları kökledim yağ gibi akıyor oyun senenin en iyi oyunlarından biri olacak diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Residentevil8

Oyunu yıllardır bekliyordum fiyat indirimi de çok iyi oldu. ryzen 2600 ve 1660 super ile bütün ayarları kökledim yağ gibi akıyor oyun senenin en iyi oyunlarından biri olacak diyebilirim.
    Dostum oyunu ne kadara ve nerden aldın iyi oyunlar şimdiden
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Evet ya iğrenç, zorlama bi online. Hiç olmasa daha iyi. Bu virus yüzünden aldım oyunu gitti 150 tl

• Loading geliyor oyun çakıyor. Çözüm bulabilen yazarsa sevinirim. Umcuks! :)

sistem
    Ryzen5 3600
    rx570
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

Loading geliyor oyun çakıyor. Çözüm bulabilen yazarsa sevinirim. Umcuks! :)

sistem
    Ryzen5 3600
    rx570
    Yeni çıkan sürümü dene hocam Codex
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.