Şimdi Ara

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
10
Favori
11.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet
  • 20 saatlik sürede oyunu bitirdim.Bu oyunun 2016'da çıkan oyuna göre göze çarpan en büyük 2 değişikliği mekan tasarımları ve oyunun zorluk sistemi olmuş.2016'da çıkan oyunda mekanlar birbirini çok tekrar ediyordu.Eternal'da birbirinden farklı mekanlar tasarlamışlar.Oldukça hoşuma gitti.Zorluk kısmına gelirsek ara ara zorlandığım kısımlar oldu.Genel olarak oyunu beğendim.Müzikler eşliğinde iblisleri avlamak oldukça zevkliydi.Atmosferi şahaneydi.Optimizasyon olarak yine harika bir iş çıkarmışlar.Bu tarz hızlı oyunları sevenler göz atabilir.

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]

• Adolf Hitler 88 kullanıcısına yanıt
    merhabalar konu eski ama,bende bu oyunun bitirilmiş savelerini arıyorum ve nasıl atılacağını bilmiyorum siz yapabildinizmi.
    nerdeyse sonlara gelmiştim ama format atmak zorunda kaldım.
  • Oyun bitti. 10/9 veriyorum.

• DOOM Eternal'in ilk DLC si olan The Ancient Gods - Part One bugün 15.00 da indirilebilir olacak.Oyunun Deluxe sürümüne sahip olanlar erişebilirken henüz mağazaya eklenmediğinden dolayı Standart sürümlerde çıkışını beklemek gerekiyor.Oyunun Season Passı bir süre önce mağazadan kaldırılmıştı.Muhtemelen ek paket ayrı olarak satışa çıkacaktır.Season Pass iki hikaye eklentisiyle birlikte 135 TL olarak mağazada yer alıyordu bu nedenle ilk ek paketin uygun fiyatta olacağını düşünüyorum.Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] 

• DOOM Eternal'e gelen 10 Gb lık güncellemeyle birlikte The Ancient Gods - Part One hikaye ek paketi yayınlandı.Year 1 Pass dahilinde ve ayrı olarak satın alınabilen ek paket 3 yeni harita (UAC Atlantica-Blood Swamps-The Holt) eklerken yeni support runelar haritalarda keşfedilebilir olacak.Ana oyunda olduğu gibi Slayer Gateler yeni haritalarda mevcut ve bu runelar Slayer Gate tamamlandığında elde edilecek.Bunların dışında hata düzeltmeleri ve PvP BattleMode iyileştirmeleride güncelleme içerisinde yer alıyor.

DLC yi tek başına satın almak isteyenler oyuna zaten sahipsiniz şeklinde bir uyarı ile karşılaşacak.Normalde ek paket olmasa bile 10 Gb lık güncellemeyi indiriyorsunuz fakat Part One Standart sürüme dahil olmasa bile mağazada dahil olarak görünüyor.Bu nedenle satın almak için Steam'i tarayıcı üzerinden açıp hesabınıza giriş yapmadan Part One ek paketini sepete ekliyor ve ardından hesabınıza giriş yapıp tek başına ek paketi alabiliyorsunuz.Normalde Year 1 Pass almak gelecek ek pakette içinde olduğu için daha iyi fakat ne zaman geleceği belli olmadığı için Part One ek paketi tek başına tercih edilebilir.Mağazadaki satın alma sorunu düzeltilinceye kadar bu şekilde alıp oynayabilirsiniz.Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] 

Ekleme:The Ancient Gods müzikleri Andrew Hulshult tarafından hazırlandı.Mick Gordon ile çalışmadıkları için ek paketlerde artık Andrew Hulshult müzikleri yer alacak.Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 20 Ekim 2020; 17:11:12 >

• The Ancient Gods - Part One ne kadar zor olmuş böyle,herhangi bir ıntro olmadan doğrudan demonların arasında başlatıyor ve ana hikayedeki düşmanlar olsada o Marauder yok mu güçlü olduğu yetmiyor gibi birde bufflanmış.Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] Ana hikayedeki silahlar ve eklentilerle başlasamda hikaye görevlerine göre daha zor yapılmış.Trailerde gösterilen su altı bölümlerine daha geçmedim ama anlaşılan epey zorlu olacak bu ek görevler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 21 Ekim 2020; 19:23:24 >
  • Öff canavar gibi oyunmuş. Müzikler de şahane. Eksiklikleri, şöyle olsaydı daha iyi olur dediğim yerleri vardı ama bu tarzı yeniden alevlendirdiği için, Shoot 'Em Up türünün hâlâ oynanabileceğini gösterdiği için oyuna 10 üzerinden A+ veriyorum.

• oynadığım en iyi fps oyunlarından bir tanesi.

• Gamepass pc'ye geldi ve sonunda indirebildim. 1 saat kadar oynadım. Harika güzellikte zevkli bir shooter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nightmare de oynayan var mı? Çok zor yav.

• Hobar kullanıcısına yanıt

En zorun bir altında oynamıştım. O kadar da zor gelmemişti. Kesinlikle öğrendiğiniz her şeyi ve silahların hepsini düşmana uygun kullanmanız gerekiyor. Bir de seri ve hızlı oynamanız.

• 2 Haftadır oynuyorum gerçekten güzel oyun

• ayalardaki VRAM durumunu nasıl kaldırıyoruz ..youtube dan baktım en yüksek ayarlara getirip p tuşuna basıp geri dönünce kayediyor ama bende olmadı bir türlü..ram sınırını geçince düşürme olayı.

• Ek paketleri oynamak için ana oyuna gerek var mı? Steamda bu durum hakkında bir bilgi yok.

• Doom Eternal : The Ancient Gods Part Two ek paketi bugün itibariyle yayınlanıyor.The Ancient God genişleme paketi ana oyundan bağımsız olarak oynanabilen ve iki parçadan oluşan bir hikaye içeriği sunuyor.İlk part 20 Ekim 2020 de çıkmıştı ve Doom Eternal'in hikayesini sonlandıracak olan son kısımda bugün gelen 11 GB lık bir güncelleme ile oyuna ekleniyor.The Ancient Gods'ın ilk parçası 6 saat ve üzeri ek içerik sunarken yeni bölgeler ve düşmanlar oyuna eklemişti.Aynı şekilde part two'da yine yeni bölge ve düşmanlar içerecek.Ana oyuna göre bu görevlerin zorluğu çok daha yüksek,bu nedenle sürekli hareket halinde ve hızlı oynamayı gerektiriyor.

Doom Eternal son dönemde oynadığım en iyi fps oyunlarından biri hatta benim için ilk sırada,yüksek hızlı temposu,kusursuz optimizasyonu ve harika görselleri ile uzun bir süredirde oynanan bir oyun,nedense böyle kaliteli bir oyunun konusu oldukça sessiz kalmış halbuki türünün en iyi örneklerinden birisi,sanırım oyuncularımızın oyun tercihleride değişmiş,genelde battle royale,hayatta kalma ve Twitch gibi yerlerde populer olan oyunları daha çok oynuyoruz.Eternal safkan bir old school türünde bir yapım,belki bu sebeple üzerinde pek durulmamış ama gerek 2016 daki oyunun gereksede Eternal'in oldukça fazla bir oyuncu topluluğu tarafından takip edildiğini söyleyebilirim.Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] 

• 2016'yı hiç sevmedim ama bu harikaymış

• Doom Eternal'e Ray Tracing ve DLSS 2.0 desteği geliyor.Bu ay içerisinde gelecek olan güncelleme ile gerçek zamanlı yansımalar ve Nvidia DLSS 2.0 eklenecek.ID Tech 7 ile hali hazırda oldukça iyi görünen ve akıcı çalışan oyun DLSS ile RTX sahiplerine daha iyi bir performans,Ray Tracing ilede görseller sunacaktır.Ray Tracing ile tekrar oynamayı merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom Eternal'e 29 Haziran tarihinde Ray Tracing ve DLSS 2.2 güncellemesi geliyor.Nvidia yayınladığı yeni 471.11 Whql sürücü içeriğinde Doom Eternal Ray Tracing ve DLSS 2.2 güncellemesi optimizasyonları yer alırken aynı zamanda bu güncellemenin geleceği tarihide belirtmiş.29 Haziran'da güncelleme ile oyuna eklenecek.Bu özelliklerden yararlanabilmek için elbette bir RTX ekran kartına ihtiyaç olurken aynı zamandada 471.11 Whql sürücüsünü yüklemeniz gerekiyor.Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] 

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

off harika haber tekrar oynariz ki zaten optimize mukemmel oluyor vulkanda. Rdr 2 icin bir gelisme var mi hocam ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.