Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DOOM 3 Resurrection of Evil Yardımm Lütfenn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> DOOM 3 Resurrection of Evil Yardımm Lütfenn
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44 Mesaj
    DOOM 3 Resurrection of Evil son bölümmü bilmiyorum ama cehennemde uçan kanatlı yaratık ağzında insan olan yaratık nasıl ölecek yardım edin öldürmek için harcadığım cephaneyle amerikayı yerle bir ederdim ama ölmedi

yardım edin bitiren vardır inşallah saygılarımla

|
    |
    kardeş vallaha ben bitirdim ama nasıl olduğunu anlamadım bayağ bir vurduktan sonra yaratık bir yerde sabitleniyor sana doğru dağlar kadar kaya fırlatıyor orda attığı kayaları alıp ona attım bir süre sonra vefat etti sonra demo girdi bazuka ile yaratık mefta oluyor kolay gelsin
    |
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    kardeş kafayı yemek üzereyim pc ye formaty atacam sırf oyunu yeniden yuklememek için bitirmek istiyorum amam illet şey ölmüyo eline sağlık cevapladığın için
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Masal
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.