Şimdi Ara

Doogee mix Ana konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
3
Favori
17.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geri giderse iade oluyor para kargo parası da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By Doğu B kullanıcısına yanıt
    ama sanirim bunu tum saticilar yapıyor. kimisi gumrulten gecmesse para iadesi yok diyor yanlış hatırlamıyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: By Doğu

Geri giderse iade oluyor para kargo parası da yok

Bana yine de biraz riskli geldi, benim kullanabileceğim bir yöntem değilmiş.
  • Surfacefr kullanıcısına yanıt
    60 günden önce gelmezse aliexpress yapıyor iadeyi satıcıya para aktarilirsa o zaman yanabilir doğrudur.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    4 gündür PTT ye ürün kargo bilgisi verilmiş ama hareketlilik yok :/ saat verdim aynı kargoyla o mesela 2 günde giriş yapmıştı ülkeye. Beklemeye devam girerse satarım herhalde zaten ama önce incelemem lazım :)

banggood ürün gönderimi yapıyor arkadaslar, ama yasaklı ürün gondermiyor sanirim, ben 25 usd lik kulaklık siparis verdim bugün ayni gun gonderim yaptılar...

• Benim cihaz geliyor, uçakta şuan, yarın veya öbürgün almış olurum, bende kullanırmıyım, satarmıyım karar vermedim henüz, bir gelen kişi daha olacak 1 ay sonra ona mi 5x aldırtmayı düşünüyorum. Aslında mi 5x in parasını ayarlayabilsem satmam ama bakalım duruma göre artık.
  • Bugün 6/64 siyah Doogee Mix almış bulunmaktayım.Size birkaç sorum olacak,cevaplarsanız sevinirim.İlk olarak ana ekran sağ alt köşede olan rulete benzeyen kısa yol aracını bulamıyorum telefonda.Ya bilmeden kapattım ya da güncellemeden sonra kendisi gitti.İkinci olarak telefonla görüşürken kulağımdan telefonu az da olsa uzaklaştırdığımda telefonun ekranı açılıp kapanıyor.Herhalde hassasiyeti çok fazla.Bunların çaresi var mıdır?
  • Banggood,sim kart takılan tüm cihazların telefon tablet gönderimini yasakladı Türkiye ye,adamlar da haklı ama bıktılar arkadaş bizim rezil gümrük saçmalığından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muallim6167

Bugün 6/64 siyah Doogee Mix almış bulunmaktayım.Size birkaç sorum olacak,cevaplarsanız sevinirim.İlk olarak ana ekran sağ alt köşede olan rulete benzeyen kısa yol aracını bulamıyorum telefonda.Ya bilmeden kapattım ya da güncellemeden sonra kendisi gitti.İkinci olarak telefonla görüşürken kulağımdan telefonu az da olsa uzaklaştırdığımda telefonun ekranı açılıp kapanıyor.Herhalde hassasiyeti çok fazla.Bunların çaresi var mıdır?

Hayırlı olsun hocam. Cihazı nereden ve kaça aldınız acaba ?
  • bu xda daki romu kuran oldumu cihaza. mtk hakinda çok bilgim olmadığından tirsiyorum kurmaya 😀

• Muallim6167 M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. guncellem sonrasi alttan cikan hizli erisim kaldirildi .

• arkadaslar biliyorsunuz bende iki cijaz vardı , ben kendimin kullandigim cihazi sattim, görüntü görüşme sorunu yuzunden . suan esimdeki cihaz duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 23 Ağustos 2017; 17:11:14 >
  • Benim cihaz ulaştı elime, sıfır, kutulu ve eksiksiz şekilde. Henüz çalıştırmadım cihazı ama ilk elime aldığımdaki izlenim çok çok iyi, tek el kullanımı için harika bir cihaz, kasa da çok şık gözüküyor. Kurulum yapmayacağım, sim kart felan da takmadım zaten, satıp satmamak arasında kararsızım. Şu mi5 x çok kafamı karıştırıyor.
    aslinda cihaz gayet guzel ve seri bir cihaz . ben bu görüntülü konusmayi cok aktif kullanmasaydim kulanirdim cihazi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 23 Ağustos 2017; 21:0:42 >
    Arka Kamera çokmu kötüydü? Araştırdım biraz kendi forumunda falan Google kamera + 5 yada 8 MP de gayet iyi iş çıkarıyormus galiba resimler guzel duruyordu beni tek düşündüren tarafı orası gümrükten geçti galiba PTT işyerine sevk edildi yazdi.

• By Doğu B kullanıcısına yanıt
    kamera son guncelleme sonrasi isikta fena değil.

Telefon ele geçince wifi şart olacak yani tamam teşekkürler.

Cihazı elden 850 tl ye aldım.Site üzerinden satıyordu bir arkadaş bende konuştum,anlaştım,aldım.
    Bence kullanıp tadına bakın ben öyle yapacagim aldık sonuçta bir kere hem gayet dikkat çekici olur etrafta sonuçta sayılı kişilerde var bu telefondan :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.