Şimdi Ara

Doogee mix Ana konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
3
Favori
17.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gb ve 6 gb olmak uzere iki versyonu var aralarindaki tek fark ram miktaridir , geri kalan tum ozelikleri ayni.
    diğer cin üretimi cihazlar gibi cin ve global versiyonu yok tek versyon ve google play yüklü geliyor
    cihazin sesi biraz az geliyor fakat eginermod ile rootsuz bir sekilde bununda çözümü var alttaki serimdeki ayarlardan sonra ses yeterli seviyeye gelecektir. ayar sonrasi cihazi kapatip geri açınız

Doogee mix Ana konu

fiyati banggood sitesinde
    6 gb :179$
    https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5-Inch-Android-7_0-6GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-Octa-Core-2_5GHz-4G-Smartphone-p-1155524.html?rmmds=search
    4gb :169$
    https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5-Inch-Android-7_0-4GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-Octa-Core-2_5GHz-4G-Smartphone-p-1155525.html?rmmds=search

RESMI SITESI
    http://www.doogee.cc/sale/week/

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu
    Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu

Doogee mix Ana konu
    Doogee mix Ana konu
    DOOGEE MIX
    Band 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
    3G: WCDMA 900/2100MHz
    4G: FDD-LTE Band 1/3/7/8/20(B1:2100, B3:1800, B7:2600, B8:900, B20:800MHz)
    Sim Card Dual SIM Dual Standby (Micro SIM + Nano SIM)
    SIM cards (MiniSIM) can be cut to MicroSIM, MicroSIM can be cut to NanoSIM and a SIM can even be cut to a NanoSIM (although not recommended).
    Style Bar
    RENK siyah / gece mavisi

System
    OS Android 7.0
    CPU Helio P25 Octa-Core 2.5GHz
    GPU Mali T880
    RAM 6GB LPDDR4x
    ROM 64GB
    128 gb'a kadar harici hafiza karti destegi

ekran ozelligi
    Size 5.5"
    Resolution 1280*720 HD
    Pixel density 294ppi
    ecran kasa orani 93%
    Panel Technology Multi-touch
    ekran : Samsung Super AMOLED

Media
    Video AVI, MP4, WMV, RMVB, MKV, MOV, ASF, RM, FLV , up to 1080p / 30fps
    Audio MP3, M4A, AAC, MKA, AMR, ALAC, FLAC, APE, WAV
    Recording 1080P full HD video recording

Data Transfer & Connectivity
    Data transfer USB/Bluetooth
    Wi-Fi Wi-Fi 802.11 b/g/n, supports Hotknot

General
    arka kamera
    16.0MP+8.0MP
    F2.0
    Samsung ISOCELL sensor
    PDAF
    on kamera 5.0MP
    F2.2
    86° wide angle
    Auto beauty mode
    Language Multi-Language.(More details please refer to the screenshots)
    Bluetooth BT4.0
    GPS Yes
    parmak izi ukuyucu (parmak izi ukuyucuya hereket ekleyebilme)
    0.1s okuma
    360° identification
    Gravity Sensor Yes
    P-Sensor Yes
    G-Sensor Yes
    Ambient light senor Yes
    Geomagnetism Yes
    Compass Yes
    Gyroscope Yes
    OTA Yes
    Multi-Touch Yes
    Quick Charge Type 2.0, 5V 2A
    Dimensions 144*76.2*7.95 mm(L×W×H)
    Weight 193g
    Battery 3380mAh Battery(Build in)

Other Features
    3G, 4G, GPS, FM, Bluetooth, Ebook, Email,
    Messaging, wallpapers, calendar, calculator, clock, camera,
    tethering & portable hotspot, etc

kutu icerigi

1x telefon
    1 x USB kablosu
    1 x ekran koruyucu film
    1 x mat plastik kapaksiz kilif
    1 x kart ignesi
    1 x kullanim klavuzu
    1 x sarj makinasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 13 Ağustos 2017; 14:43:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Banggood a kendi sitesinden yonlenince 50€yakin indirim yapti ve cihaz 157€ geldi bi sansimi denemek istedim sonucta çok büyük para değil . umarım aldigima pisman etmez. yinede konu ile ilgili goruslerinizi bekliyorum

saygilar

• Benimde ilgimi çekiyor bu telefon .marka olarak daima yeni modeller çıkaran üst siniflarada hitap eden çıta yükselten bir marka varsayiyorum.kullanicisida çok Avrupa'da sanırım.telefonun tek eksik yani hd ekran olması sanırım.full hd değil .ama amoled teknolojisi var.alinabilir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • die_caprio kullanıcısına yanıt
    hocam peki mediatek isletimci nasil. daha once hic kulanmadim performans ve pil kulanimi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

hocam peki mediatek isletimci nasil. daha once hic kulanmadim performans ve pil kulanimi .

Hocam mediatek işlemcili Lenovo k3 note kullanıyorum.benim için bir sıkıntı yok şuan.en güzel tarafı IMEI yazma olarak daha kolay olması.bendeki işlemci 6752.yeni çıkanları daha iyidir.hem pil hemde güç olarak.zaten beklentin belli.herturlu işini görür.birde yeni telefonlarda moda olarak bezell-less dedikleri ekran-cerceve modası çıktı.guzel görünüyorlar.herturlu alınır yani.

ilginize teşekkür ederim. cihaz geldiginde cihaz hakinda yorumlarimi yaparim yine buradan.

• quote:

ilginize teşekkür ederim. cihaz geldiginde cihaz hakinda yorumlarimi yaparim yine buradan.

Rica ederim.guzel bir inceleme yazarsanız memnun olurum.hayirli olsun.

• Hocam banggooddan nasıl aldınız?Gumrukte takılmiyor mu? İnceleme bekliyoruz.Bu cihazı bende merak ediyorum.Mi mix baya pahalı merak ettiğim telefon ama o paraya s8 alırım daha iyi.Yonlendirirseniz bende almayı düşünüyorum.Bu arada helio p25 mediatekin en son çıkardığı işlemcilerden.Sorun yaşatmaz.Meizu da kullanıyor o işlemciyi.

• enes1516 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben fransada yasiyorum. yani gumrukte takılmaz lakin kdv ödeme riski var. Burda telefon tabletlere gümrük yok sadece kdv var. Satıcıya mesaj atim dusuk fatura kes diye yapamıyorlar mecbur tam kesecek , artık şansa kdv . Bu fiyata eğer malzeme kalitesi iyi ise tek eksik noktası 720p olması , oda kendi sahsima sorun yaratacağını sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 12 Haziran 2017; 1:57:15 >
  • quote:

hocam ben fransada yasiyorum. yani gumrukte takilmaz lakin kdv ödeme riski var. satıcıya mesaj atim dusuk fatura kes diye yapamıyorlar mis mecbur tam kesiyorlar mis. artık şansa kdv , bu fiyata eyer mazeme kalitesi iyi ise tek eksik noktasi 720p olması , oda kendi sahsima sorun yatatacagini sanmiyorum.

720p olması kötü değil hocam.Hem amoled ekranmis direkt samsungdan almışlar.O kalitedeyse pisman etmez.Bende lacivertine takıldım.Almak istiyorum.O fiyata değer bence hocam pişman olmazsiniz.Baya kaliteli duruyor.

• enes1516 kullanıcısına yanıt
    2k ekran olupta şarjı somurmesini bende istemiyorum. s6 edge den sonra hep hd ekranli cihazlara baktim . kullandigi kamera lenside samsung , ram ddr4 6gb ,kullanilan cam gorilla glass çerçeve celik yani kagit üstünde parasini yani158€ fazlasiyla hakediyor gibi ama iste kullanmadan birsey diyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 12 Haziran 2017; 2:3:20 >
  • quote:

2k ekran olupta şarjı somurmesini bende istemiyorum. s6 edge den sonra hep hd ekranli cihazlara baktim . kullandigi kamera lenside samsung , ram ddr4 6gb ,kullanilan cam gorilla glass çerçeve celik yani kagit üstünde parasini yani158€ fazlasiyla hakediyor gibi ama iste kullanmadan birsey diyemiyorum.

Elinize gectiginde güzelce denersiniz hocam.Sizin degerlendirmenize göre bende almayı düşünüyorum.Bende S6 ve note 5 kullandim.Ekranlari ve kameraları muazzam ama fiyatlarda pahalı hocam.İnsallah memnun kalırsınız.

• silver rengide satisa girecekmis bence çok şık.

Doogee mix Ana konu

• buda lacivert olan

Doogee mix Ana konu

• quote:

Banggood a kendi sitesinden yonlenince 50€yakin indirim yapti ve cihaz 157€ geldi bi sansimi denemek istedim sonucta çok büyük para değil . umarım aldigima pisman etmez. yinede konu ile ilgili goruslerinizi bekliyorum

saygilar

Hocam bende almanyada ki arkadaşıma söyledim, alacak bana gelirken türkiye ye.
    İşlemci hiç fena değil, tasarruf odaklı, orta ayar bir işlemci, kesinlikle sıkıntı çıkaracak bir işlemci değil.
    Ekran 720p, bu benim için hiç mi hiç sorun değil, hatta avantaj.
    Kasa kalitesi muazzam, gg 5 kullanıyor ön tarafta.
    batarya günü çok rahat çıkartır gibi, hatta kullanıma bağlı 2. günü görmek sürpriz olmaz.
    Paylaşılan telefon resimleri hileli, buna dikkat etmek lazım, telefonda çerçeve var, ama çok çok az tabii.
    Benim gönlümü çelen renk mavi oldu ama artık hangisini bulursan al dedim.
    Cihazda 4g, band sıkıntısı yok, dil sıkıntısı yok, hattını tak kullan.
    Güncelleme işi şansa kalmış artık, çok büyük beklenti içinde olmamak lazım. Gelen hali ile stabil olsun yeter zaten.
    Fiyat şaşırtıcı derecede iyi, sadece deneyimlemek için bile alınır, hoşuma gitmezse anneme veririm :)
    Ben tam bir mi mix hayranıyım ama hem mi mix boyutları beni korkutuyor, hemde en ufak bir düşmede kasa veya ekran tuzla buz, ekran 1000 tl nin üzerinde, ben böyle stres içinde telefon kullanamam, sahibinden.com üzerinde onlarca ekranı kırık mi mix var satılık. O yüzden bu telefon çok iyi bir alternatif oldu benim için. Tabii bir mi mix olamaz o ayrı.
    En merak ettiğim nokta arka kamerası.

Hatta bu markanın türkiye temsilcisi bile var ama varlığı ile yokluğu bir. Sanırım adı bayrak iletişimdi yanılmıyorsam.

• ben iki adet siparis gectim bir siyah bir mavi(esime ve bana) 6gb mavi 27 sinde stockta oldu , iki gun once yollandi cihazim. dediginiz gibi fiyati bu riski almaya değer.cihaz geldiginde cihaz hakinda ufak bir inceleme yaparim yine bu konudan.

• Telefonun inceleme ve unboxing videoları gelmeye başladı yavaş yavaş.tatmin edici performansı var.benimde ilgimi çekiyor ama şuan maddi olarak beklemem lazım.pil konusuna gelirsek ;düşüncem 5-6 saat arası ekran süresi vereceği.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Hocam mi mix muadili istiyorsan maze Alpha ya bak sen.oda çok güzel incelemeni tavsiye ederim.

4gb version 20 sinde stocka girdi 6gb 26 da 6gb mavi 27 sinde girdi. hic 6gb incelemeye denk gelmedim siz gordunuzmu 6 gb inceleme.

evet o cihazda cok guzel ,daha buyuk pil ,daha buyuk ekran fhd , yanliz kendi dusuncem sirf amoled ekrandan dolayi bile doogee modelini tercih ederim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.