Şimdi Ara

Dönüşüm Geometrisi / Döndürme-Çevirme-Yansıma-Simetri Konusu hakkında ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geometrim iyi derecede, bu yüzden konu anlatım yerine direk soru bankası kitapları aldım. Ama sanırım müfredatta böyle bir konu var ve geçen senenin sorularını çözerken böyle bir soruyla karşılaştım tek bir konu için kitap almak istemiyorum açıkçası. Bununla ilgili konu anlatım var mıdır ? Konu anlatım açıklamalı veya videolu da olabilir yardımlarınız için teşekkür ederim

• Allah Allah bu konu önemsiz sanırım geometride :) ?
  • basit bir konu formülleri ezberle genel olarak çıkar. ama zor sorularda var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balyos

basit bir konu formülleri ezberle genel olarak çıkar. ama zor sorularda var tabi.

Döküman var mı bununla ilgili elimde kaynak yok nette de pek birşey yok bununla ilgili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

basit bir konu formülleri ezberle genel olarak çıkar. ama zor sorularda var tabi.

Döküman var mı bununla ilgili elimde kaynak yok nette de pek birşey yok bununla ilgili ?

valla ben dergiden çalıştım bende de yoktu . Yeni konu herhalde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

valla ben dergiden çalıştım bende de yoktu . Yeni konu herhalde

Anladım, teşekkür ettim dostum başka kimse yardımcı olamayacak anlaşılan.
  • ben de senin gibiyim geometrim fena değildir.ama bu soruları yapamıyorum kitaplarda da bir şey anlatılmamış nette gezerken ekol hocada denk geldim ama dinlemedim bir oraya bak istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee12

ben de senin gibiyim geometrim fena değildir.ama bu soruları yapamıyorum kitaplarda da bir şey anlatılmamış nette gezerken ekol hocada denk geldim ama dinlemedim bir oraya bak istersen

Oraya bakayım bi hocam teşekkür ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.sınıf konusu son ünite bu seneki müfredatta var paranız varsa esen geometri konu özetli alın yoksa netten araştırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.