Şimdi Ara

Dönercilerin eldiven takmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu zamana kadar elimden geldiğince dikkatli davrandım. Maske, dezenfektan derken virüs kapmadım çok şükür. Geçen gün mecbur kaldığım için yol üstünde bir yerden döner alayım dedim. Bir baktım adam döneri eldivensiz yapıyor. Hem de kalabalık bir yerde. Normal bir zamanda zaten eldiven takılmadan yapılıyor biliyorum ama pandemide eldiven takması gerekmiyor mu acaba merak ettim. İçime kurt düştü. Virüs bu şekilde geçer mi bunu merak ettim.

• ben tost yapan bir dayıya sormuştum, eldiven eriyor diye yanıtı almıştım. zaten bundan dolayı çok acil durumlarda kurumsal yerlerden yemeğimi yiyorum.

• laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    Kurumsal yerlerin de çoğu eldivensiz yapıyor ama. Ben de normalde bilmediğim yerden bir şey yemem ama mecbur kaldım işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr.architect

Kurumsal yerlerin de çoğu eldivensiz yapıyor ama. Ben de normalde bilmediğim yerden bir şey yemem ama mecbur kaldım işte

Kurumsal yerler daha dikkat gösteriyor mesela döneri Ekrem coşkundan yiyorum fastfood yemeklerini burger King gibi yerlerde yiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayat eve sığar uygulamasından fotoğraf çek ihbar et.

GIda'ya uygun eldiven ısıya da uygun olduğu için erime yapmaz.!!!

• Ben saglikciyim 1 kutu cikolata ve 1 adam.ver 30 kisiye dakkada bukastirurim
  • Aman hocam Zaten yediğime pişman oldum
  • Dönercilerin eldiven takması yasaktır.

Edit: Döner kesen ustadan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 10 Şubat 2021; 12:57:55 >
  • Gerçek döner lezzeti için eldiven olmaz.

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle de dönerden geçmiyor mu bu virüs. Kim bilir kaç kişiye satıyor günde.
  • jr.architect J kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla gıdadan virüs bulaşma riski baya baya düşük. Yani hatta o şekilde bir bulaş şekli görülmemiş diye biliyorum. Özellikle sıcak yemekler için.
  • jr.architect J kullanıcısına yanıt
    Aciktan bedava olsa birsey yenmez ben saglikciyim istedigin hastaligi yuklerim.dakkada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.