Şimdi Ara

DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
5
Favori
10.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayberty

150 gr. et döner + pilav + pide + büyük ayran + salata + ezme = 31 lira ...

Bu anormal. Size bunu normal olarak yutturanlara boyun eğmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man WhoSoldTheWorld

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

150 gr. et döner + pilav + pide + büyük ayran + salata + ezme = 31 lira ...

Bu anormal. Size bunu normal olarak yutturanlara boyun eğmeyin.

Alıntıları Göster
    Ali ustayı Cevizli'de denemek lazım. Ayrıca eski tadı yok. Lokantamsı işlettiği eski yerinden beri yerim. Son 1-2 senedir bazen güzel denk gelir bazen sıradan. Belli bir standartı yok artık.

Kacavık'ta Bayramoğlu döner var, birde Ataşehir'de Tatar Salim. Bu ikili denenebilir. Ben beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Ali ustayı Cevizli'de denemek lazım. Ayrıca eski tadı yok. Lokantamsı işlettiği eski yerinden beri yerim. Son 1-2 senedir bazen güzel denk gelir bazen sıradan. Belli bir standartı yok artık.

Kacavık'ta Bayramoğlu döner var, birde Ataşehir'de Tatar Salim. Bu ikili denenebilir. Ben beğendim.

Alıntıları Göster
    Bu Bayramoğlu döneride öve öve bitiremediler arkadaş ne dönermiş, herkes bahsediyor.Çok merak ediyorum.. yerleri merkezde olsa tamamda çok uzak Kavacık
  • Kasap döner. Fakat tabii ki müdavim uygulaması ile; )
    Uygulama indirene 5 tl indirim
    İlk alışverişe yarısı kadar puan
    100 gramı 10 liraya denk geliyor böylece
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Kasap döner yediğim en kötü dönerlerde ilk sıraları alır ancak. Zaten tutturamıyorlar da bir bakmışsın yeni mekan açmış kasap döner 3 ay sonra iflas edip kapatmış.

Ali usta'ya çok laf eden olmuş ama İstanbul'da daha iyisi pek yok bence. Kartal Realin orada Celal Usta var o da iyi. Salaş yerlerde döner yapamıyorlar büfe müfe tavsiyesi vermeyin hazır fabrikasyon döner onlar.
    Döneri beğenme durumu açlık ve ne kadar zamandır yemediğiniz ile de direkt ilgili. Ben de bazen yediğim bir şeyi o kadar da beğenmem. Yani ya çocuklar istediği için gitmişizdir ya da misafir götürmüşümdür vs.
  • adam sırf döner için istanbulu geziyor helal vallaha. ben beylikdüzündeyim şu yol gözümde çok büyüdüğünden doğru düzgün istanbulu gezmedim
  • Çok güzel konu , işin ustasına bir soru sorayım o halde.Ekiden bakırköy'de bodrum döneri vardı et dönerin içerisine pastırma ve sebze oluyordu.Bende bu tarz farklı dönerleri seviyorum.Öneriniz var mıdır ?
    Not : Klasik tavuk döneri sevmiyorum.
  • 1-beyazıtta şark usulü SEBİL döner (hacı osmanın yeri olarak da bilinir, mekan ali paşa camii altındadır, büfe tarzıdır, cami dibinde tabureler var, döner bence yazdıklarım arasında en iyisi diyebilirim ... lakin bunca yıllık klasikleşmiş mekan olarak normal ekmeğe döner yapmaları hiç yakışmıyor, dönercilerin kendine has ekmekleri olmalı, birkaç kez söyledik ama nafile),

Bunun her gün 2 kez önünden geçiyorum ama pideye 18 tl fiyat çektiği için yemiyorum. 18 bence fazla yarım ekmek için.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    18 liraysa tam porsiyondur yani 100 gr.dır ... 100 gr. döner sıradan büfelerde bile 16 lira ...
    et fiyatları ve döner ülkemizde pahalı kabul ederim, ancak sıradan dönercilerde bile 100 gr. döner 16 liraysa sebil'in 100 gr.lık leziz döneri 18 lirayı bence hakeder, denerseniz siz de hak verirsiniz ...
  • işte gramaj kısmı aklıma gelmedi benim. Bildiğimiz yarım ekmek diye düşündüm hadi len oradan edim geçtim gittim gerçi her gün geçiyorum oradan her yerde yemek yedim bir onda yemedim.

aslında 18 bir şey değil benim için. Ama ne kadar para olursa olsun etmeyecek bir şeye o kadar para vermek rahatsız ediyor. Herşeyin bir ederi var.
  • Çağlayan Mercan Kokoreç/Döner
  • Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi 100 gr. 10,50. Çapı 1,5 metre dönerin

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi anzer döner ekmek arası ayran 10 tl. Çok ama çok lezzetli.
  • Bayramoğlu döner i tavsiye ederim kavacık ta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Ataşehir--Attila İlhan cd....

Tatar Salim.....

Tek geçerim...

tatar salim hakkaten en iyilerinden biri ama porsiyonu çok az ve pahalı geliyor
  • ali ustanın 10-11 sene önce cevizlideki küçük dükkanında nasıl lezzetli döneri vardı anlatamam ama yeni yeri açtığından beri birde şubeleşme başladığından beri döneri vasatlaştı. Cevizli merkez şubesi dahil hiçbir şubesinde kesinlikle yemiyorum.

ümraniyedeki celal usta da standart seviyesinde

kavacıkta bayramoğlu porsiyonu gördüğüm en çok olanı , tadı güzel , servis hızı müthiş hızlı , fiyat uygun , otopark sıkıntısı var

ataşehirdeki tatar salim, tat olarak baya iyi geliyor bana hatta en iyisi diyebilirim , porsiyon az fiyat biraz pahalı
  • bayramoğlu döner
  • Ataşehir - Tatar Salim
    Kavacık - Bayramoğlu
    Beşiktaş - Karadeniz dönercisi
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    beylikdüzündeyim en yakın zamanda enbey döneri deneyeceğim hocam teşekkürler çok güzel çalışma olmuş.
  • Forumun en eski üyesi olarak diyorum ki saafi döneri denemeyen döner yedim demesin :)

Enbey beylikdüzünün yanında oturuyorum ınanılmaz kötü döneri.
  • Tamamen biftekten döner yapan yer biliyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.