Şimdi Ara

DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
124
Cevap
5
Favori
10.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir döner sever olarak konuyu favorilerime ekledim ve fırsat buldukça bahsedilen yerlere gitmeye çalışacağım.
  • Dönerci Sadık Usta'nın yukarısındaki okulda 8 sene okudum.Şu anki sahibinin oğlu sınıf arkadaşımdı.Bi kere bile ısmarlamamıştı ama fiyatları sürekli artıyor önceden yarım döner ayran ikilisini 6TL'ye yer bazen çalışan abiler bize indirim yapar 5 liraya doyardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JW2 -- 11 Ekim 2015; 16:34:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu görünce şaşırdım ama bende sürekli tavuk ve et döneri tüketen biri olarak istanbulda

1. Sırada koyabileceğim Beşiktaştaki Karadeniz Pide ve Döner Salonu
    Eti çok lezzetli çok kalabalık 2. katı da var. kendi yaptıkları ekmekleri kullanarak döner yapılıyor taze ekmekli ve sıcak bir döner yemek istiyorsanız deneyin derim.
    2. sırada ise Sadık usta..
    her gittiğimde fiyatı artsada beğenerek yiyorum.
    3. tavuk döneri ise "KEBO" şuanda sadece Hatay , Ankara ve Mersinde şubeleri var. ama şehir dışına da yollayabiliyorlar. sosları ve tavuğu denemeye değer.
  • kavacık ta bayramoglu döneri tavsiye ederim ayrıca 200m asagısında intiba döner var. burasıda çok lezzetli döner yapıyo.ama biraz pahalı en son 16 tl idi bir porsiyon her ikisindede.
  • Minibüs şöförü olan bir arkadaşım yılllar önce beni sevenlere götürmüş ve hayatında böyle güzel döner yememişsindir diyerek beni mekana soktuğunda, o mekanda mı güzel döner var demiştim içimden.

TAbi döneri yiyince tüm ön yargılarım gitti cidden o güne kadar öyle bir döner yememiştim. Tadı kokusu ve miğdeyi rahatsız etmeyen bir lezzetti.

Ondan sonra sevenlerin lahmacununu da test ettik ve o da cidden güzel bir lahmacundu.

Dün iftar için yeni açılan mekanlarına gittik, çavuşpaşa daki mekana göre lüks bir hal almışlar. Yeni ortakları sayesinde bu kadar büyük oynadıkları söyleniyor. O kısmı bizi ilgilendirmiyor umarım lezzet anlayışları ve kaliteleri daim olur.

İftar menüsü 49 lira idi, menü de çorba fındık lahmacun iskender veya porsiyon döner tatlı ve çay vardı.

Bakırköyde morgül büfenin döneri güzeldir, Zeytinburnunda da güzel döner yapan yerler vardır en meşhuru tabi ki beştelsizdeki dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Orijinalden alıntı: ygtcnl

Hocam yolun Zeytinburnuna düşerse beştelsizde Zeytinburnu dönercisi var uğramanı şiddetle öneririm

öğrendiğim iyi oldu bunu da listeye alalım, teşekkür ederim...

Konuyu geç gördüm hocam arkadaşa katılıyorum mutlaka uğrayın buraya Zeytinburnu Beştelsiz 'de Zeytinpark isminde küçük bir park var tam karşısında. Caddeden geçerken yoğun bir et kokusu geliyor. Sadece et döner satıyorlar.

• Midesizz kullanıcısına yanıt
    selam,
    bayramdan sonra ilk fırsatta buraya gitmek şart oldu ...
    bahsettiğiniz yer tramway yolu üzerinde mi, hangi istasyonda inmem gerekir ?...
  • quote:

selam,
    bayramdan sonra ilk fırsatta buraya gitmek şart oldu ...
    bahsettiğiniz yer tramway yolu üzerinde mi, hangi istasyonda inmem gerekir ?...

Hocam yolu detaylı olarak tarif edeyim . Tramvayda Akşemsettin durağında iniyorsunuz. Daha sonra karşıya geçmeniz gerek. Avrasya Hospital var orada. Onu geçip parka ulaşacaksınız. Parkın ilerisinde bir okul inşaatı var. O inşaatın olduğu yol boyu ilerleyin. Daha sonra karşınıza ufak bir döner kavşak çıkacak. Restaurant ve kuruyemiş dükkanı var. Sağa dönüp 105/2 sokağa gireceksiniz. Bu sokağın sonunda Zeytinpark var.Zaten buraya gelince hemen görürsünüz.
    Siz hangi semtten geleceksiniz ?

şirinevler ...
  • quote:

şirinevler ...

Sanırım metrobüse geleceksiniz .
    Zetinburnu durağında inip tramvaya binmeniz gerekiyor zaten bu kısmı biliyorsunuzdur muhtemelen. Şimdiden afiyet olsun

ayrıntılı adres tarifi için teşekkür ederim, gidip tadınca burada görüşlerimi paylaşırım, selamlar ...
  • Bağcılar Güneşlide saafi Döner tavsiye ederim sadece döner var 3 katlı döner partileri felan yapılıyo :)
  • quote:

ayrıntılı adres tarifi için teşekkür ederim, gidip tadınca burada görüşlerimi paylaşırım, selamlar ...

Rica ederim,zahmet olmazsa konuya davet edersiniz
  • Kadikoy / Park Büfe

• Ben Bayramoğlu Döner der susarım.. Sevgiliyi özler gibi özlüyorum daha ne olsun :(

İstanbul'da Döner Nerede Yenir?
  • Kasimpasa Orhan İskender.

• Neden bilmiyorum ama maltepede emniyetten aşağı inerken 2. sokağın başında esnaf lokantası var. Mavi tabelalı. Oranın dönerini hep sevmişimdir. Kıyma değildi en son, muhtemelen hala da değildir. Ayranı cam şişedeydi, yine değişmediyse.

Bilmiyorum ama tadını bozmadı o adam. 10 sene boyunca ara ara yemişliğim var orada. Yakınsanız bi deneyin. Zaten pahalı bir yer değil. 30 m2 dükkan
  • 2. sıradaki SEVENLERDE güncel fiyat; pilav üstü 1,5 döner + ayran + ikram olarak yanında salata-ezme tabağı; 31 lira ...
  • quote:

2. sıradaki SEVENLERDE güncel fiyat; pilav üstü 1,5 döner + ayran + ikram olarak yanında salata-ezme tabağı; 31 lira ...

DÖNER YİYORUZ DEĞİL Mİ
  • 150 gr. et döner + pilav + pide + büyük ayran + salata + ezme = 31 lira ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.