Şimdi Ara

DONDURULDU... Satılık iPhone 6 64 GB - Wi-Fi'si çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR, ÖZÜR DİLEYEREK KONUYU KISA SÜRELİĞİNE DONDURUYORUM. HEM GARANTİ HEM DE TAMİR ARAŞTIRMASI YAPACAĞIM. ÖZEL MESAJ ATAN ARKADAŞLARA AYRICA CEVAP VERECEĞİM. ZAMANINIZI ALDIKLARIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

Amerika'dan 28 Eylül 2014'te alınmış, pasaportuma kayıtlı ve orada garantisi devam eden iPhone 6'nın WiFi/Bluetooth si açılmamaya başladı. Ayarlarda Wi-Fi seçeneği açılmıyor.

Araştırdığım kadarıyla lehimlerinde sorun olabiliyor deniyor. Buzdolabına koyunca geçici olarak çalışıyor.
    Edit: Salı günü başladı bu soruna. Sanırım pilin de çabuk kullanıp bu yüzden telefonu kapattığı oldu. Sadece tamir veya değişim yaptırabilecek arkadaşlara öneriyorum.

Ben uygun fiyata yaptırırım, yaparım, ya da yurtdışında direkt değiştiririm AppleStore'da diyen arkadaşlar varsa satmayı düşünüyorum.

Telefon ilk günden itibaren Spiegen kılıf ve MediaDevil ekran koruyucusu ile kullanıldı. Kutu, fatura, kulaklık herşey tastamam.

Fiyat olarak 1500 TL düşünüyorum. Satılmazsa burada tamir fiyatı sorup ona göre bir arkadaşla Amerika'ya gönderip değiştirtmeyi planlıyorum.

Akşama doğru telefonun resimlerini, kayıt ekranını ve garanti ekranını eklerim.

Videosu linktedir;

Youtube iPhone 6 Wifi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deblod -- 19 Şubat 2015; 14:25:42 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mobil verisi çalışıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calimeastro

Mobil verisi çalışıyor mu

Hocam şimdi bir arkadaşla konuştum, ilanı da düzelttim, Wi-Fi nedeniyle kapanma da var.

Sanırım en iyisi telefonu tamir edebilecek, ettirebilecek ya da Amerika'da tanıdık var değiştirtirim diye birinin alması.

• quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Hocam şimdi bir arkadaşla konuştum, ilanı da düzelttim, Wi-Fi nedeniyle kapanma da var.

Sanırım en iyisi telefonu tamir edebilecek, ettirebilecek ya da Amerika'da tanıdık var değiştirtirim diye birinin alması.

yazdığınız fiyata çok zor birinin bu cihaza yaklaşması bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

quote:

galiba öyle olacak düşününce haklısınız.

en iyisi amerika'ya gidecek bir tanıdık bulayım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

quote:

galiba öyle olacak düşününce haklısınız.

en iyisi amerika'ya gidecek bir tanıdık bulayım.

Bencede öyle yapın çünkü bu cihazı sizden alıp götürüp değişim zahmetine ve süresine katlanıcak kişi için yerine verdikleri cihazın pasaport kaydı yine olmıycak ve cihazı alan için yine +para durumu oluşucak ama siz yenilerseniz kayıt kendi üzerinizeyse eski kaydı sildirip yeni cihazı kaydettirirsiniz .yoksa 1500 tl bu durumdaki bi cihaz için çok ciddi bi para.

• 1500 tl ye imkansız internetsiz bi telefon hiç bi değeri yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.