Şimdi Ara

Donanımsal veya yazılımsal ben işin içinden çıkamadım Lütfen yardım edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 senedir bilgisayarımda durduk yere kendisine restart atma problemi vardı. Bu restart olayı ilk başlarda sadece oyunlarda yapıyordu. Sonra bi 3 4 ay restart atma olayı durdu ve atmamaya başladı ama gelin görün ki şiddetli bir şekilde geri döndü bu olay. Oyun olarakta genel olarak Dota 2 oynuyorum ve malum bilen bilir 2 3 defa restart atınca oyunu terk etti diye sayılıp düşük öncelikli tek çekiliş moduna atıyordu. Sonra ben çözümü format atmaktan üşendiğim için ve bu restart olayı her zaman yaşanmadığı için Dota 2 de overthrow özel oyun modunu oynuyordum çünkü onda oyunu terk etsen de ceza almıyorsun. Şimdi diyeceksiniz ki konu dışına çıktı, olay oyuna döndü. Bunları anlatmamın sebebi eğer bilgisayarı açtığımda oyuna girdiğimde restart atıcağı varsa atardı ve bu oyuna girdikten 2 3 dakika sonra olurdu. Eğer bi 15 dakika geçtiyse restart atmazdı. Ama bu olay ilk başlarında bu şekildeydi. Sonraları tek restart olayından çıktı 2 3 bazen 4 5 defa restart atmaya başladı. Daha sonraları ise artık sadece oyunda değil youtube dan video izlerken veya öyle internette takılırken de yapmaya başladı. Nihayetinde dün akşam yine restart üzerine restart derken düzeldi oyunumu oynadım ve klasik yatmadan önce youtube da takılırken bir daha restart attı ve açılmasını beklerken açılmadı. Monitör simsiyay bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok. İlk dedim aha ekran kartı gitti. Ancak bilgisayarın power tuşuna basılı tuttuğum zaman normalde kapanması gereken bilgisayar kapanmıyor direk power supply üzerinden açma kapamadan kapattım ve tekrar açtığımda yine ekran da görüntü yok yani bios board kısmı da gelmiyor dümdüz siyah bir ekran. Ama dediğim gibi bilgisayar çalışıyor bütün fanlar işlemci, ekran kartı falan filan. Şimdi siz tecrübeli arkadaşlarımdan yardım isterim, sorun nedir ?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• Fanlar donuyor ekran gelmiyor sorun hersey olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.