Şimdi Ara

Donanımlı B sınıf hb arayanlara fırsat aracı mitsubishi spacestar 1.2 cvt bixenon-8 airbag-keyless (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
13.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taka tukacı bile taka tukalamaz bu taka tukayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

A sinifindan bozma araba. O paraya İ20 daha mantikli

bu aracın dengi i20 1.4 elite otomatik donanım paketi.zira 1.2 nin otomatiği yok. onunda fiyatı 75100 tl.

1.4 otomatik hyundai motoruna göre bu araç dizel sayılır.(1.2 hyundai motoru manuel haliyle bile bu motordan 1.2 litre fazla yakıyor bu da ek bir bilgi.)

biri 8.5 biri 5.4 litre şehir içi tüketime sahip.

i20 47 kuruş yakarken, ss 30 kuruş yakmakta yeni zamlı fiyatlara göre

hızlanmada 1.4 i20 13,2 , ss ise 12,8 saniye

i20 15 binde bir bakıma girerken ss 20 binde bir girer. 100.000 km de fazladan 2 bakım eder.

i20 alarak daha pahalı, daha donanımsız, daha yavaş, daha müsrif ve bakım masrafları daha çok olan bir araç alıyorsunuz. bence de mantıklıymış.

hayırlı günler.

İ20 nin fiyati ucuz demedim ki hocam.. İ20 yede bana gore o para verilmez. Ben 66 Bin mitsubishi ye verene kadar 2.elde İ20 alirdim diye hesap ettim.

Ayrica takit tuketimi konusunda haklisin İ20 bir tik fazla yakar cunki kasa agir ama ben tam 1 hafta kullandim İ20 yi.. Sehir ici 7.5 yakti Zira mitsubishi de hemen hemn ayni yakar .. 5.4 sehir icinde yakamaz .. Hizlanma verileride hemen hemen ayni oda mitsubishi daha hafif kaldigi icindir. Ayrica İ20 nin İc hacmi mitsubishi den dahada iyi.. Sizin önerdiğiniz araba hem dar hemde biraz yuksek buda savrulmaya neden olur.

Bence sizin oneride bulunduğunuz arabanin Muadili Nissan Micra. Çunki tipide animsatiyo biraz.

bu devirde hiç bir araba bu paraları etmez ona sonuna kadar katılıyorum; ama bazı insanlarda ısrala sıfır alacağım dye bir takıntı var; o zamanda bu paralar veriliyor malesef.tabi 2. el piyasasındaki dolandırıcılarda insanları sıfır olsun biraz pahalı olsun moduna sokuyorlar

yazdıklarınıza katılıyorum tüketim hariç; bu motorun bir den çok ödülü var tüketim hakkında; maksimum 1 litre fark eder. attrage da bile 6.5-7 litre oluyor tüketim ki bu araç 100 kg daha hafif.

http://mmpc.ph/pressrelease/mitsubishi-mirage-g4-breaks-record-achieving-1647km-one-full-tank/

aynı motor 100 kg daha ağır kasa ile.

hayırlı günler.

bunu alacağıma gider

filo alımı yapan galerilerden 60 bine 1.5 dci sandero stepway alırım yakıtı az kalkışı iyi
    yada 60 bine aynı şekil pejo 301 veya c elyse alırım oda 1.6 e hdi motoru kendini kanıtlamış çekişi ve yakıt olarak çok iyi

100 km de 4.5 litre mazot yakıyor bu araçlar

gözünüzü seveyim biri dinlese sizi alsa yatırım yapsa yazık değilmi değer kaybedecek parası siz kendinizi kandırmışsınız herkesi kandırmaya çalışmayın

• EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    ''Kendinizi kandırmışsınız'' kısmı hariç dediklerinize katılıyorum..Kendisi bir şeye kanmamış çünkü işini yapıyor hepsi bu ..
  • EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    65.000₺ye eski Comfortline Polo veriyorlar DSG. Buna istenen fiyat süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arabaya 66bin vereceğime gider 2.el 208gti alırım o paraya
  • Konuyu şimdi gürdüm. Bazı şeylere açıklık getirmek istiyorum. Öncelikle, bu arkadaş space star kullanıcısı ya da satış danışmanı falan değil. Boş yere yanlış ithamlarda bulunmuşsunuz. Evet Mitsubishi marka aracı var ama space star kullanıcısı ya da Mitsubishi elemanı değil, ayıp ediyorsunuz.

Araç hakkında yorum da yapayım. Evet bagajı küçük, evet ikinci eli zayıf, evet kimse size zorla satmıyor almayabilirsiniz. Bu aracı alacak olan kişi alayım ve yıllarca bineyim mantığında alır. Alıp bir iki sene sonra satayım diye düşünmez. Alırken zaten bunun farkındadır.
    Lastik basınçları yazılmış ama bildiğim kadarıyla basınçları göstermiyor. Sadece hava basıncı düştüğünde uyarı göstergesi yanıyor. Yeni bir sistemse bilmiyorum(konu sahibi cevaplar ve düzeltir mutlaka)
    Üzerinde gelen lastikler bana kalırsa iyi değil ama sonuçta şehir içi aracı, bir süre sonra değiştirebilirsiniz.
    Donanım olarak orta ya da orta-iyi bir araç fakat f/p açısından bakınca gayet uygun bir araç.

• Lastikler iyi değil, araç küçük, bagajı yok, ikinci eli zayıf, donanım olarak orta ama rakibi bile olamayacak Polo, Fiesta gibi araçlarla aynı olan fiyatıyla f/p açısından uygun. İlginç.

• Kragen kullanıcısına yanıt
    Cevapları yazıyorum;

1-Lastikleri değiştirebilirsiniz +1000 TL
    2-Küçük ama içi çok büyük..İçten ölçünce dıştan yapılan ölçümden daha büyük çıkıyor..Araç fizik kurallarına bile meydan okuyor daha ne
    3-İkinci eli zayıf olabilir ama ilk eli çok kuvvetli. bak dünya para istiyoruz alıcıdan..oradan belli değil mi?
    4-Donanımı orta çünkü çok donanım arıza verir..bu aracı alınca muhtemelen son sahibi olacaksın ..o nedenle fazla masraf yapmanı istemiyoruz..donanımı tadında koyuyoruz
    5-Evet doğru duydunuz F/P aracı ama sizin için değil bizim için F/P

Şarap gibi yıllanmış 2016 model araç satıyoruz hem de 2017 Polo ,Fiesta fiyatına daha ne yapalım ki

Edit :Bagajı unutmuşum :manyak katil misiniz? adam kesip bagajda mı taşıyacaksınız ? bu araç city car..pazardan dönerken 2 file taşısan yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitsubashi -- 31 Ekim 2017; 13:29:26 >

• Lastikler bridgestone potenza daha iyisi ne olacak pilot primacy mi koyacak bu arabaya?

• Bu arabaya zam gelmedi sanırım f/p seviyesi iyice arttı.

• mitsubashi kullanıcısına yanıt
    quote:

bu araç city car..pazardan dönerken 2 file taşısan yeter..

Yani bu araç A sınıfıdır diyosun özet olarak.
  • Ekim ayı City Car satislarina bakiyorum da, listede yok araba.

Demekki 0 adet satmis

Donanımlı B sınıf hb  arayanlara fırsat aracı mitsubishi spacestar 1.2 cvt bixenon-8 airbag-keyless

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Ekim ayı City Car satislarina bakiyorum da, listede yok araba.

Demekki 0 adet satmis

Donanımlı B sınıf hb  arayanlara fırsat aracı mitsubishi spacestar 1.2 cvt bixenon-8 airbag-keyless

Kim niye alsın ki bu arabayı?Ben şaşırmadım.Forumdaki marka fanatiklerinin hayal ettiği bir dünya yok dışarıda.

• Sene boyunca 26 adet satılmış zaten. Ekim'de sıfır çekmişler.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde City Car segmentinde işler biraz degisik.

Pazar payini Micra yiyor. Marka algisi yüksek ve bayanlarca eskiden beri sevilen istenen bir model.

Ikinci olarak i10 revacta, bunda da Hyundainin garanti sistemi, sevilen tasarimi ve nispeten fiyat avantaji(rakiplerine göre).

Ucuncu olarak Spacestar olmasini isterdim pazardan pay kapan ama ne yazikki Mitsubishinin yaygin olmayan servis ağı, pazaralama yetersizligi gibi sebeplerle pazarda yok denilebilir.

• Sifir reklamla 26 da basari.bu forumda bile arabanin yen ciktigini sanan uyeler var. Siradan vatandasin aklina bile gelmez mitsu bayiinde boyle bir arac oldugu

• Bu aracın bu fiyata satılabilmesi için hiçbir neden yok sm=ok.gif]

Konuyu açan arkadaşım sedan kardeşinin elle tutulur yanları vardı, ve iyiki o konuyu açıp insanlara yardımcı oldun, fiyatıda o gün için gerçekten makuldu ama bu aracı şu şartlarla bu fiyata satamazlar ve bence kesinlikle fırsat aracı değil.

Kişi illa bixenon lu aracım olsun isteğinde değilse ( ki bu segmentte bixenon nedir ne değildir bilip öyle bir model arayan varmıdır orasıda tartışılır) bu aracı almak için hele hele fırsat aracı demek için bence hiçbir neden yok.

Yani modelin bir kaç artısı var tabi ama eksileri o artıların hepsini bir anda alıp götürecek cinsten.
  • Bu araba 50-55 arası olursa satabilir ama zaten çok satıp yetersiz servis sorunu yaşamak istemiyor firma demek ki!

Neden sürekli pahalı polo ile karşılaştırıyorsunuz ? Saçma olmuyor mu bu karşılaştırma... İbiza fabia fiesta ile karşılaştırmak gerekmez mi?

Ben şahsen 10 bin lira falan fazla verip fiesta almak isterim, satarken de 10 bin lira fazla fiyata satacağım için de bu farkı kayıp olarak saymam, saymak da çok saçma olur. Üstelik daha hızlı satabilmek de cabası.

• mitsu depoları boşaltıyor .sezon sonu kalan malları elden çıkaran eleman yine iş başında .iyi kazançlar

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Pahalı Polo ile aynı fiyat 1.2 TSI Comfortline DSG bu fiyatlara düşmüştü

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.