Şimdi Ara

Donanımlı B sınıf hb arayanlara fırsat aracı mitsubishi spacestar 1.2 cvt bixenon-8 airbag-keyless (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
13.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alan yok satanı ne edeyim hesabı yani
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    A degil a sınıfı
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Yakında 2 klima alana bunu bedava verirlerse şaşırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitsubashi

Yakında 2 klima alana bunu bedava verirlerse şaşırmam

evet yüzyılın mitsubishi esprisi de geldi;

ilk kim yapacak diye merak ediyordum.
  • sırf dalga geçmek için mesaj yazan arkadaşları dikkate almıyorum, bu forumda farklı bir şey paylaştın mı bu arkadaşları göze alman lazım.

,şu satış temsilcisisin diyen çift kişilikli arkadaşı da satış temsilcisi iftirası sebebiyle Allaha havale ediyorum, ahirette hakkımı alırım kendisinden, şayet dini inancı varsa bu ceza ona yeterli olacaktır. bundan gayri bir cevap vermeyeceğim.

diğer arkadaşlara genel bir cevap vermek istiyorum;

öncelikle arabanın sınıfı karmaşasını ben yaratmadım odd de öyle yazıyordu.

madem micrayı herkes b segmenti aldım diye alıyor; bunun micradan ölçü olarak farkı yok.

öyle veya böyle a veya b segmenti otomatik donanımlı bir araç şu an 60-70 bin lira sınırını geçmiş bir durumda ne yazık ki bence de bu paraya bu ufak araçlara vereceğimize 2. el c segmenti almak çok daha mantıklı. ama işte bazıları için sıfır almak tek seçenektir.

bu aracın 3 avantajı var; tüketim , yürütme maliyetlerinin ucuzluğu, donanımı

tüketim için google da kısa bir araştırma yapabilirsiniz. bu motor şu an dünyanın en az tüketen atmosferik motoru. ve katalog değerlerini çok sapma olmadan tutturuyor, bundan 100 kg ağır attrage 7 litre tüketiyor, bu araç rahat 6-6,5 litre tüketecektir şehiriçi istanbul trafiğinde.ayrıca lpg uyumlu atmosferik motor.lpg takarsanız motorsikletten ucuza gezebilirsiniz.

diğer avantajı ise bakım masraflarının düşüklüğü,

bakımları 20 binde bir, bujileri 100 binde bir değişiyor, trigeri zincir, belirli bir değişim km si yok 160 bin de kontrolü var, 3 litre yağ alıyor bu sebepten periyodik bakım rakamları da çoğu araçtan düşük çıkıyor, 5 yıl teknik 12 yıl paslanmazlk garantili.

ayrıca bir mitsubishi,bu da yıllar boyu sorunsuzluk demek.

hatta son mitsubishilerden biri de diyebiliriz, zira artık mitsubishilere reno parmağı değecek.

toparlarsak; bu araç alayım uzun süre kullanayım arabası; zaten bir mitsubishinin 2. elde harikalar yaratmasını kimse beklemiyor. 2 sene sonra satacak adamın bilinen 3-4 markadan başkasını almaması lazım.

evet mükemmel değil; ama yerden yere vurulacak bir araçta değil; satmamasının araçla bence hiç bir alakası yok.

poloyuda sıfır reklamla bir showrooma kapat kimse haberi olmasın kim nerden bilip cesaret edip alacak?

polo ile ssi yer değiştir. polo mitsubishi üretimi olsun temsanın bayisinde sıfır reklamla öylece dursun.

sende araba alacak kişi ol; bakkala sorsan ss al diyor eniştene sorsan ss al diyor, komşun geçen hafta ss almış,her sitede otoparkta onlarca ss, , reklamlar gürle dönüyor, kim gidip polo alır?

varlığı bilinmeyen,reklamı yapılmayan hele de mitsubishi gibi bu ülkede temsanın azizliğine uğramış bir marka isen araç satman zor. temsayı anlamak güç; yılda 20 tane satan ss i satmaya devam et; en azından ss e göre daha iyi satışı olan yılda 200-220 tane satan attragın 2017 sini getirme? hemde bizim gibi sedan cenneti bir ülkede.

şahsen bir bakıma da iyi; bu sayede donanımlı sorunsuz masrafsız araçlara nispeten ucuza binebiliyoruz.

neyse bu mesaj ; bu konuya son mesajım; amacımı gerçekleştirdiğimi umuyorum;

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 2 Kasım 2017; 16:24:54 >

• Aynı fiyata POLO olmayaydı iyiydi
  • Forumda başlığı görünce, dedim gidip bayiye gözle göreyim.
    Ama İstanbulda gittiğim 2 bayide(basın ekspress ve haramidere) de araç yoktu ve açıkçası bulamazsınız artık o aracı dedi bayideki arkadaşlar.

bir tanesi de 2018 mart'ta yenisi gelece vs dedi?

boşuna mı tartışıyoruz acaba ?
  • trycatch T kullanıcısına yanıt
    Demekki son kalan 2 yıllık araçları da satabilmişler başlık sonrası tebrik ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadoludaki bayilerde mevcuttur. Anadoluda daha cok satiyor mitsubishi.

Bayiler ellerinde bulundurmuyor. Kimse gidip sormuyor zira. Siz bu konu olmasa gidermiydiniz? Bende yildizlara gidiyorum servise 2-3 hafta once mevcuttu siyah bir tane.

Ah temsa ah. Sonra 26 tane satiyorsun koca yil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 3 Kasım 2017; 13:6:2 >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Dur ağlama ..bizi de ağlatacaksın neredeyse..

Hani son mesajındı..2016 Mitsubishi ler satıldı diye kendini tutamadın gene yazdın..

Patagonya bayilerinde 2015 ten kalma Space ler Attrage lar var diye duydum
  • Araç baştan başa fiyatıyla bile saçma. Tek avantajı yakıtın az olması. Arkadaş ilk mesaja lastikleri dahi yazmış. Şasi yi yazmasını beklerdim.

Özet olarak bunu alan adam ikinci eli olmadığını bilerek alıyordur. 66000 buna verene kadar yine ikinci eli olmayan 2014 model 35000 bandında dizel multijet aveo alırım .min 30.000 az ödemiş olurum. Donanımsa donanım, gırtlağına kadar dolu. Ekonomi ise ekonomi standart multijet motor.

. Yine bu araca 66000 vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Araç baştan başa fiyatıyla bile saçma. Tek avantajı yakıtın az olması. Arkadaş ilk mesaja lastikleri dahi yazmış. Şasi yi yazmasını beklerdim.

Özet olarak bunu alan adam ikinci eli olmadığını bilerek alıyordur. 66000 buna verene kadar yine ikinci eli olmayan 2014 model 35000 bandında dizel multijet aveo alırım .min 30.000 az ödemiş olurum. Donanımsa donanım, gırtlağına kadar dolu. Ekonomi ise ekonomi standart multijet motor.

minimum 30 bin az ödersin Ama otomatik yerine manuel araç almış olursun. Herkesin önceliği farklı. Bunu kaçırmamak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Araç baştan başa fiyatıyla bile saçma. Tek avantajı yakıtın az olması. Arkadaş ilk mesaja lastikleri dahi yazmış. Şasi yi yazmasını beklerdim.

Dikkatli okuyun Şaside yaziyor zaten guvenlik bolumunde ama okumamissiniz ki aveo alirim diyorsunuz.

ayrica Buyuk alman markalarinin hankook kumho lastikleri layik gordugu sinifa bridgestoneun ust sinif lastigi sunulursa bence bahsetmeye deger bir donanimdir.

Konuyu okumadiginz belli 2. El alacak olsaniz zibilyon tane model mevcut zaten. İlk mesajda da yazdigi uzere " otomatik vitesli ve donanim olarak bundan daha dolu sifir km arac " olarak bundan ucuzu yok.

Hayirli gunler.

• Sayemizde yılda 26 tane satamayan aracımsının forum sayfası 10 olmuş..yatsınlar kalksınlar dua etsinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitsubashi

Sayemizde yılda 26 tane satamayan aracımsının forum sayfası 10 olmuş..yatsınlar kalksınlar dua etsinler

Valla kabahat sende.

Dalga gecmelerle iftiralarla dolu, kimseye faydasi olmayan mesajlarinla konuyu 2 katina cikaran sen ve diger hesabin tartekinden baskasi degil.

Hayirli gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 5 Kasım 2017; 15:44:52 >
  • Merhaba tasshelhoff hocam.

Sizi Colt kullanmaya başladığınızdan bu yana (sanırım 10 yıl kadar oldu)
    yazdıklarınızı takip ediyorum.

Mitsubishi markasını da sizin sayenizde tanıdım.
    Hatta ilk çıktığında Köpek balığı kasa Lancer i incelemiş ve almaya karar vermiştim. Sanırım o zamanlar 28bin tl idi fiyatı. (Ama nasip olmadı.)

Forumda yazdığınız "Colt 50k ,70k ve 100k kullanım raporları" hala aklımda..

Kullanıp da memnun kaldığınız sorunsuz bir üründen, başkalarını da haberdar etmeniz niye bazılarını dokunur? anlaması zor bir durum.
    fanatik , Satış temsilcisi vs gibi yaftalar gerçekten çirkin...
    sonuçta hiçbir marka babamızın malı değil ki.

Bunları niye yazıyorsun derseniz;
    burada verdiğiniz emeğin boşa gitmediğini, takdir edenler de olduğunu bilesiniz diye yazıyorum.

Bu arada önümüzdeki sene araç değiştirirsem mitsubishi yine radarımda olacak.

Sanırım bayiye yeni gittiniz.
    2018 de çıkacak Eclipse Cross ve Yeni kasa Lancer den bir haber var mı?
    Gördüğüm kadarıyla Kaşkay ve Civic e rakip 2 güzel model geliyor.
    Mitsu Tr inşallah güzel bir tanıtım ve kampanya yapar bu modeller için.

Hayırlı günler

• Şu ağız ishali olmuş insanları çok güzel idare ediyorsunuz hocam sabrınıza sağlık. Ben gerildim burdan...

Konudaki gereksiz mesajları temizlemeyen yöneticiler de bundan keyif alıyor galiba, bazı konularda normal mesajları bile silerler, bu konudaki saldırgan tavırlı boş mesajlar hala cirit atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: out

Merhaba tasshelhoff hocam.

Sizi Colt kullanmaya başladığınızdan bu yana (sanırım 10 yıl kadar oldu)
    yazdıklarınızı takip ediyorum.

Mitsubishi markasını da sizin sayenizde tanıdım.
    Hatta ilk çıktığında Köpek balığı kasa Lancer i incelemiş ve almaya karar vermiştim. Sanırım o zamanlar 28bin tl idi fiyatı. (Ama nasip olmadı.)

Forumda yazdığınız "Colt 50k ,70k ve 100k kullanım raporları" hala aklımda..

Kullanıp da memnun kaldığınız sorunsuz bir üründen, başkalarını da haberdar etmeniz niye bazılarını dokunur? anlaması zor bir durum.
    fanatik , Satış temsilcisi vs gibi yaftalar gerçekten çirkin...
    sonuçta hiçbir marka babamızın malı değil ki.

Bunları niye yazıyorsun derseniz;
    burada verdiğiniz emeğin boşa gitmediğini, takdir edenler de olduğunu bilesiniz diye yazıyorum.

Bu arada önümüzdeki sene araç değiştirirsem mitsubishi yine radarımda olacak.

Sanırım bayiye yeni gittiniz.
    2018 de çıkacak Eclipse Cross ve Yeni kasa Lancer den bir haber var mı?
    Gördüğüm kadarıyla Kaşkay ve Civic e rakip 2 güzel model geliyor.
    Mitsu Tr inşallah güzel bir tanıtım ve kampanya yapar bu modeller için.

Hayırlı günler

İltifaltlatiniz icin tesekkur ederim. Evet 10 seneyi gecti forum ve mitsubishi ile alakam.

O zamanlarda da farkli araclara karsi tepki veren uyeler vardi ama bunu saygi ve ahlak kurallari cercevesinde seviyeli sekilde yaparlardi. Son bir kac yildir forumun hali malum.

Yeni kasa lancer diye bir sey olmayacak malesef. En son 2017 model yili ile uretildi. Ulkemizede sadece manuel viteslisi getirildi.

Acikcasi distrubutor degismedikce xcrossunda 3 haneli satis rakamlarini zar zor yakalayacagi kanatindeyim.

Zira temsa gene araba ilk ciktigi hafta 3-5 reklam yapacak sonra sonrasi yok.

Arac qq ayarinda ama gene dizel otomatigi olmayacak. Buda bizim ulkede maca yenik baslamak demek.fiyatida ucuz olmayacaktir. Zira oldukca dolu olacaktir ve klasik temsa davranisi olarak tek paket gelecektir o pakette ayni space star gibi bogazina kadar dolu olacaktir.

E zaten mitsubishi nedir bilen cok az Hatta xcross konusu acarsam duster al diyen filanda cikacagini simdiden gorebiliyorum. O bakimdan temsadan 10 senedir gorulmeyen bir atak olmazsa xcrossun piyasada etkili bir oyuncu olmasi zor.

Hayirli gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 5 Kasım 2017; 19:20:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Şu ağız ishali olmuş insanları çok güzel idare ediyorsunuz hocam sabrınıza sağlık. Ben gerildim burdan...

Konudaki gereksiz mesajları temizlemeyen yöneticiler de bundan keyif alıyor galiba, bazı konularda normal mesajları bile silerler, bu konudaki saldırgan tavırlı boş mesajlar hala cirit atıyor.

Sagolun.alistim artik attrage konusundan bagisiklik kazandim bu tip uyelere.

Yonticiler her sayfaya reklam koymaktan gayri bir faaliyetleri yok sanirim.

Hayirli gunler

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Fazla bilim kurgu izledin sen herhalde..veya Dr Jeykıl-Mr.Hyde filan ..gereksiz sarma bunlara ..sen satış temsilcisisin işine devam et..tabi galeride 2016 araç varsa
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.