Şimdi Ara

Donanımhabere Özel Tüm Ürünlerde Sepette %20 İndirim Kuponu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
7
Favori
29.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Farklı bir sektörde iş yapacağımız için ürünlerin stoklarını bitiriyoruz. Kar amacımız yoktur.
    Stoklarımızı bitirmek için sitemizde ürünlerin tamamı şuanda piyasadaki en ucuz fiyatlardır.
    Dolar euro kaç olursa olsun fiyat artışı olmamıştır ve olmayacaktır.
    Donanımhaber site sakinlerine ekstra olarak birde kupon verelim yansın istedik.
    Yani ekstra indirimle fiyatlar dibin dibi oluyor.
    (not fiyat güncellemesinde gözümüzden kaçan bizden daha ucuz satılan aynı ürün var ise lütfen pm atın kontrol edelim düzeltelim.)

Tüm ürünlerde sepette extra %20 indirim
    Kupon kodu: donanimhaber.com

ürünler stoklarla sınırlıdır ilk gelenler alır.

www.incefirsat.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzüak -- 2 Haziran 2018; 5:30:49 >

• Güncel....
  • Kargo ücretsiz yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mallar daha bitmedi mi necati abi ?

allah kolaylık versin. kriz döneminde işler zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

Kargo ücretsiz yok mu?

Maalesef hocam zaten ürünlerden kar yapmıyoruz stokları bitiriyoruz birde kargodan zarar etmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

mallar daha bitmedi mi necati abi ?

allah kolaylık versin. kriz döneminde işler zor.

Yok be kardeşim bitmedi hala. Yardımcı olmuyorki arkadaşlar elbirliğiyle bitirelim stokları.
    Şaka bi yana sağolsunlar beklediğimizden fazla satış gerçekleştirdik. Kısa bi hesap yaptık 1 haftada donanımhaber kuponu kullanılarak toplam 90 adet sipariş geçildi. Siparişlerde ortalama 5 adet ürün satılmış. Yani toplamda 450 ürün civarı satış yapılmış. Stokların dörtte birini eritmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzüak -- 1 Ocak 2018; 17:40:16 >
  • Sepete urunleri ekledim ama duruyor ne ara girerim siparisi bilmiyorum bakiye - de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

Sepete urunleri ekledim ama duruyor ne ara girerim siparisi bilmiyorum bakiye - de

allah kolaylık versin hocam
  • Merhaba 40 tl'lik bir sipariş geçtim Tekirdağ-Çorlu'ya hocam mümkünse en hızlısından gönderebilir misiniz?Dilek balonları yetişmez diye korkuyorum kız arkadaşımın doğum gününe.Teşekkür ederim.
  • Bunu alan varmı???

http://www.incefirsat.com/u1023/elektronik-urunler/benzin-tasarruf-cihazi.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    hocam işe yarayacağını düşünmüyorsunuz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoeXL

Merhaba 40 tl'lik bir sipariş geçtim Tekirdağ-Çorlu'ya hocam mümkünse en hızlısından gönderebilir misiniz?Dilek balonları yetişmez diye korkuyorum kız arkadaşımın doğum gününe.Teşekkür ederim.

Tamam hocam siparişleriniz bugün kargoya verilecek. Saygılarımızla...
  • Tüm siparişlerin paketlemesi tamamlanmış olup kargo tarafından alınması beklenmektedir. Saygılarımızla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzüak -- 2 Ocak 2018; 15:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüzüak

quote:

Merhaba 40 tl'lik bir sipariş geçtim Tekirdağ-Çorlu'ya hocam mümkünse en hızlısından gönderebilir misiniz?Dilek balonları yetişmez diye korkuyorum kız arkadaşımın doğum gününe.Teşekkür ederim.

Tamam hocam siparişleriniz bugün kargoya verilecek. Saygılarımızla...

Teşekkürler, güzel bir alışverişti.
  • quote:

Tüm siparişlerin paketlemesi tamamlanmış olup kargo tarafından alınması beklenmektedir. Saygılarımızla...

verilmedi mi hocam kargoya?
  • quote:

quote:

Tüm siparişlerin paketlemesi tamamlanmış olup kargo tarafından alınması beklenmektedir. Saygılarımızla...

Kargo firması adresimizden teslim aldı bugün fakat kargo takip numaralarını sistem üzerinden göremedik. Ya sistemlerinde sorun oldu yada çıkışları yetiştirmediler. Yarın belli olur şubeyi arayıp öğreniriz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzüak -- 3 Ocak 2018; 1:17:1 >
  • quote:

quote:

quote:

Kargo firması adresimizden teslim aldı bugün fakat kargo takip numaralarını sistem üzerinden göremedik. Ya sistemlerinde sorun oldu yada çıkışları yetiştirmediler. Yarın belli olur şubeyi arayıp öğreniriz hocam.

son durum nedir hocam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

son durum nedir hocam?

Bugün sürat kargo şube ile görüştük dün sistemlerinde arıza olduğundan çıkışları yapamamışlar bugün yapacaklarmış. Kargo bilgileri bize ulaşınca bilgilendirme yapacağız. Saygılarımla...
  • Tüm kargo çıkışları bugün şubeden yapılmış. Kargo takip numaraları sisteme kayıtlı olan telefon numaralarınıza sms olarak iletilmiştir. Saygılarımızla...
  • Güncel....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.