Şimdi Ara

DONANIMHABERDEN BUNU HİÇ BEKLEMEZDİM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten ülke dayatmalardan sıkılmış sizde bunu yaparsanız ne diyim yani. Son günlerde alltan çıkan reklam var biliyorsunuz bu reklamın üstündeki çarpı çalışmıyor yanı kapanmıyor! İlla reklama tıklamak zorundasınız. Tıklasanız bile gitmiyor. DH sana koca bir ban

Reklamı engellemeyim diyorum illa engelletecekler

• Engelli bende, ilk kez görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Zaten ülke dayatmalardan sıkılmış sizde bunu yaparsanız ne diyim yani. Son günlerde alltan çıkan reklam var biliyorsunuz bu reklamın üstündeki çarpı çalışmıyor yanı kapanmıyor! İlla reklama tıklamak zorundasınız. Tıklasanız bile gitmiyor. DH sana koca bir ban

Bu zımbırtı sadece buraya özgü değil galiba, chrome mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

Zaten ülke dayatmalardan sıkılmış sizde bunu yaparsanız ne diyim yani. Son günlerde alltan çıkan reklam var biliyorsunuz bu reklamın üstündeki çarpı çalışmıyor yanı kapanmıyor! İlla reklama tıklamak zorundasınız. Tıklasanız bile gitmiyor. DH sana koca bir ban

evet. küçük bir operasyonla engelledim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

evet. küçük bir operasyonla engelledim

Programla mı çözdünüz sorunu , bende hemen hemen her sitede çıkıyo bu reklam olayı

• ilk defa gördüm

adam akıllı bir antivirus ve ad blok kurdunmu rahatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 20 Mayıs 2013; 16:58:17 >
  • kendimi bildim bileli dh de reklam görmedim

• Bir dönem de "nedir abi bu aşk meşk reklamları? Başka reklam mı kalmadı?!" diye sorduğumuzda "bu forum su yakmıyor" demişlerdi...

Boşver hocam, binlerde üyenin gönüllü olarak yazarlığını yaptığı bir yığın konu sayesinde dışarıdan foruma gelen insanlardan hayvan gibi reklam marjı sağlıyorlar. Ama yetmiyor demekki...
  • Böyle iş mi olur ya ?
    Yıllar önce diğer forum siteleriyle dalga geçerdik reklamdan konular görünmüyor diye. Şu an aynı halde.
  • A.d.b.lok kurdum rahatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatsumi Senpai -- 20 Mayıs 2013; 17:01:09 >
  • sene 2013 lütfen ya
  • Engelleyin gitsin. Şimdi reklam engelleyiciyi bir kapatayım dedim de gerçekten çok reklam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maskeci -- 20 Mayıs 2013; 17:03:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.