Şimdi Ara

Donanımhaber Yüzücüler Derneği (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
9
Favori
11.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle hocam benide 6 yasımdan beri yazları yüzerim kendi kendime baya geliştirdim gerçekten en güzel sport dalı stres filan kalmıyo işe girince havuza yazılmayı düşünüyorum ankara olan arkadaşlar varmı bilginiz uygun

Edit:İmza fena olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stell@ -- 2 Şubat 2013; 23:44:35 >
  • Hocam ekler misin? Ayrıca yüzme klüpleri hakkında sorusu olan sorabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

dernek aidatı ne kadar?

Sana yaparız bir şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom33

Hocam ekler misin? Ayrıca yüzme klüpleri hakkında sorusu olan sorabilir

Ekledim,diğer arkadaşlarla beraber liste güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

Hocam imzayı biraz değiştirdim ama özü aynı sorun olursa değistiriim istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

quote:

quote:

Hocam imzayı biraz değiştirdim ama özü aynı sorun olursa değistiriim istersen

Yok yahu ne sorun olacak bende değiştirdim

• selam beyler. ben de baslıcam yuzmeye. 182, 79-80 kgyim.yas 17. kollar ve bacaklar kas olarak saglam ama biraz sarkık vucudum yag olarak. iki sene once 5-6 ayda 27 kg vermistim. sonra aldım gene 7 kilo falan. acaba yuzmede bu problem gecer mi ?(sarkıklıgı)
    bir de babam kayıt yaptırmıs bir yere, haftada 2 gun. her gun 1 seans, seanslarda 50 dk. fiyat adam bası 50 lira. olimpik havuzmus, serbest yuzme. fiyat bana pahalı gibi geldi ama ? pek de anlamam yuzme fiyatlarından. sizce uygun mu ? bi tavsiye verirseniz sevinirim. yer istanbul, marmara forum yanında bakırkoy belediyesine baglı bir yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

selam beyler. ben de baslıcam yuzmeye. 182, 79-80 kgyim.yas 17. kollar ve bacaklar kas olarak saglam ama biraz sarkık vucudum yag olarak. iki sene once 5-6 ayda 27 kg vermistim. sonra aldım gene 7 kilo falan. acaba yuzmede bu problem gecer mi ?(sarkıklıgı)
    bir de babam kayıt yaptırmıs bir yere, haftada 2 gun. her gun 1 seans, seanslarda 50 dk. fiyat adam bası 50 lira. olimpik havuzmus, serbest yuzme. fiyat bana pahalı gibi geldi ama ? pek de anlamam yuzme fiyatlarından. sizce uygun mu ? bi tavsiye verirseniz sevinirim. yer istanbul, marmara forum yanında bakırkoy belediyesine baglı bir yer.

Hocam benimde pek bilgim yok ama biraz arastırma yapınca internetten bulurusun cogu havuz fiyatlarını yazıyor sitelerinde yıllık abonelerinde yada ögrenci durumunda indirim yapıyorlar yineden bilen arkadaşlar yardımcı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

selam beyler. ben de baslıcam yuzmeye. 182, 79-80 kgyim.yas 17. kollar ve bacaklar kas olarak saglam ama biraz sarkık vucudum yag olarak. iki sene once 5-6 ayda 27 kg vermistim. sonra aldım gene 7 kilo falan. acaba yuzmede bu problem gecer mi ?(sarkıklıgı)

Hocam benimde pek bilgim yok ama biraz arastırma yapınca internetten bulurusun cogu havuz fiyatlarını yazıyor sitelerinde yıllık abonelerinde yada ögrenci durumunda indirim yapıyorlar yineden bilen arkadaşlar yardımcı olur

sagolasın, internetten bakmadım henuz. eve gecince bakicam aksama dogru.

• Benide ekleyin okulda haftada 3 kez amator olarak still yüzüyorum tabii serbest ve kurbagalama kelebek yuzunce canım cıkıyo resmen hattaa cogu kez havuzun ortasında durup dinlenesim geliyo kelebek yuzunce ama karızma cizilmesin diye devam ediyorum bu seferde arka tapmoz yırtılıyo kondüsyonu artırmak lazım.
  • Ekle beni de

Haftada 4 gün 2 saatten yüzüyorum
  • Ekleyebilirsin hocam. Gerçekten sporların şahı diyebilirim.

1 aydır gidiyorum. Hafta içi zamanım olmadığından cuma, cumartesi, pazar günde 1.5 - 2 saat yüzüyorum. 8 kilo vermişim.
  • Ankara'da rahat bir şekilde gidebileceğim bir havuz önerisi bekliyorum. Her gün gidemem de Hafta içi bir gün ya da hafta sonu bir gün olabilir.
  • quote:

Şöyle söyleyeyim, üstte belirttiğim gibi arka kısmına dikkat edin birde burun kısmına.Burun kısmı yeni aklıma geldi,şu şekilde olmasın

Donanımhaber Yüzücüler Derneği

hocam yüzme kursuna başladım baya iyi gidiyor teknikleri kaptım sayılır. gelecek hafta bitecek zaten kurs.

her neyse unu farkettim aldığım gözlük sizin önermediğinizmiş ama gözüme çok iyi oturuyor. hiç aklıma gelmedi alırken

hatta şu mavi olanın aynısı diyebilirm

• vay yüzme konusu varmış burda.
    ekleyin beni de üniverstenin havuzuna gidiyorum ben de haftada 3 gün 1 er saat.6 aydır düzenli yapıyorum sayılır.serbetin ötesine geçemedim , amacım spor sağlık ve zayıflama.yemeğe dikkat etmeyince 6 ayda 3-5 kilo ancak verebildim ama olsun valla süper aktivite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

Şöyle söyleyeyim, üstte belirttiğim gibi arka kısmına dikkat edin birde burun kısmına.Burun kısmı yeni aklıma geldi,şu şekilde olmasın

Donanımhaber Yüzücüler Derneği

hocam yüzme kursuna başladım baya iyi gidiyor teknikleri kaptım sayılır. gelecek hafta bitecek zaten kurs.

her neyse unu farkettim aldığım gözlük sizin önermediğinizmiş ama gözüme çok iyi oturuyor. hiç aklıma gelmedi alırken

hatta şu mavi olanın aynısı diyebilirm

Hoşuna gittiyse sorun yok

• ekle benide
  • Sanki maddeler halinde bir şeyler yazmıştın uzaklaştırma aldım açıldı tekrar aldım,mesajı sildin mi yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum
  • La oğlum benim kollar çok iyi çalışırda vücut 180 derece olup ayaklar bir türlü sabit olmuyor hep aşağıda kalıyor nasıl adam gibi yüzücez la
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.