Şimdi Ara

Donanımhaber Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu © (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.659
Cevap
21
Favori
230.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: scarycanary

tam altımdaki adamın ismi
    recep tayyip erdoğan

İnşaatçıyı diyorsun dimi benimde dikkatimi çekti.
  • yıldızlılar canlanın biraz
  • quote:

yıldızlılar canlanın biraz

Matematik Mühendisliği yazmadığıma pişmanım sanki
  • kaçla kapatmış merak ettm
    matematik mühendisi mezun olunca ne iş yapıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi get a life -- 22 Ağustos 2008; 21:57:27 >
  • quote:

kaçla kapatmış merak ettm
    matematik mühendisi mezun olunca ne iş yapıyo

Yazılım veya eğitim sektöründe iş yapıyor...

Geçen sene 16200le kapamış bu sene ise 22197 ile kapamış...
  • makina çok daha cazip bence,
    yalnız rekor bi oynama olmuş
  • quote:

makina çok daha cazip bence,
    yalnız rekor bi oynama olmuş

Evet çok ciddi bir oynama olmuş...Birde galatasaray matematikte ciddi bir oynama var.Geçen sene 15000lerde kapamış bu sene 333 ile kapamış...Yani yaklaşık 21000-22000ler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Te Queiro

• forumdan ingilizce kursuna katılan tek ben miyim şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkang

forumdan ingilizce kursuna katılan tek ben miyim şimdi

Ben gitcektim de şimdi hergün 5 saat çekilmez sen evde çalışmaya çalış dedim kendime
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shady

quote:

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Shady

quote:

• Arkadaşlar bu arada sitede yayınlanan 2003-2004 sınavına bakan var mı ben baktım da bayağı zor geldi zaten öss ye 2 kere girdik bide son sene öss var diye pek ilgilenmedik ingilizceyle ben hepten unutmuşum ingilzceyi, böyle bir sınav gelirse atlamam mucize olur sizce nasıl sorular ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

Arkadaşlar bu arada sitede yayınlanan 2003-2004 sınavına bakan var mı ben baktım da bayağı zor geldi zaten öss ye 2 kere girdik bide son sene öss var diye pek ilgilenmedik ingilizceyle ben hepten unutmuşum ingilzceyi, böyle bir sınav gelirse atlamam mucize olur sizce nasıl sorular ?

aynen bana da biraz zor geldi.o yüzden ben de gittim kursa yazıldım ama orda seviye tespiti için yaptıkları sınav o kadar zor değildi.bi de 100 soruya 1 saat süre vermelerine rağmen 45 yaptım :) 60 yeterli zaten.sınav süresi de 2 saatmiş.artık 2 haftalık kurs ve çalışmayla atlarız hazırlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkang -- 23 Ağustos 2008; 11:25:52 >

• quote:

Arkadaşlar bu arada sitede yayınlanan 2003-2004 sınavına bakan var mı ben baktım da bayağı zor geldi zaten öss ye 2 kere girdik bide son sene öss var diye pek ilgilenmedik ingilizceyle ben hepten unutmuşum ingilzceyi, böyle bir sınav gelirse atlamam mucize olur sizce nasıl sorular ?

Bazı seneler sınavları zorlamışlar...Zaten yakın zamanda ingilizce eğitime geçmesi bekleniyormuş YILDIZ'ın bu yüzden hazırlık sınavlarını zorlamaya başlamışlar...

Biraz konuları tekrar edelim geçmiş yılları çözelim kısmetse geçeriz eğer geçemezsekte sağlık olsun Hazırlık'ı okuruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkang

quote:

aynen bana da biraz zor geldi.o yüzden ben de gittim kursa yazıldım ama orda seviye tespiti için yaptıkları sınav o kadar zor değildi.bi de 100 soruya 1 saat süre vermelerine rağmen 45 yaptım :) 60 yeterli zaten.sınav süresi de 2 saatmiş.artık 2 haftalık kurs ve çalışmayla atlarız hazırlığı

Ya aslında kursa gitmeyi bende düşündüm ama sonradan farkettim ki kursa gidersem iki haftada birşeyler ezberleyip geçebilirsem geçicem sınavı onunda dil açısından hiçbir faydası olmayacak bana ki dil şuan da bi mühendis için çok öenmli diyorlar özellikle makina ve met. malzeme de öğrenebilirseniz ingilizcenin yanında almanca bile öğrenin diyorlar o yüzden de bana atlamasam daha iyi olacak gibime geliyor ama birde şu var hazırlıkta ingilizce eğitim düzeyi nasıl ben zaten anadolu lisesi çıkışlıyım ingilizce temelim var fakat ben orda yeni birşey öğrenmezsem bir yılımı boşa harcamış olurum

• quote:

arkadaşlar puanlar net olarakmı hesaplanıyor doğru sayısına göremi hesaplanıyor

Doğru sayısına göre, 4 yanlış 1 doğruyu götürür olayı yok. Bilmediklerinizi sallayabilirsiniz.
  • quote:

cannibal orda seviyelere göre düzenlerler sınıfları endişen olmasın, ayrıca hazırlık okumak zorunda değilsin diye biliyorum istersen atlarsın ama sonradan hazırlık sınavını vermen gerekiyor

Bende öyle biliyordum ancak hazırlık okumak zorundaymışsın...Eğer hazırlık okuduktan sonra sınavı veremezsen Lisans eğitimine bşlayabilimişsin;

Yabancı Dil Hazırlık Yeterlik Sınavından F (0 – 59) alan öğrenciler; bir yıl süreli yabancı dil hazırlık öğrenimi görürler.

Yabancı dil hazırlık öğretimi sonunda açılan yabancı dil yeterlik sınavında başarılı olanlar lisans öğrenimlerine başlarlar.

Yabancı dil hazırlık öğretimi sonunda açılan yeterlik sınavında başarılı olamayan öğrenciler, lisans öğrenimlerine başlayabilirler ancak, lisans öğretim planı içerisinde yer alan ileri düzey zorunlu İngilizce derslerini alamazlar. Bu dersleri alabilmek için yabancı dil hazırlık yeterlik sınavında başarılı olmak önkoşuldur.

• peki bu ileri ingilizce derslerinin yararı oluyomu, faso fisomu yoksa
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.