Şimdi Ara

Donanımhaber Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu © (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.659
Cevap
21
Favori
230.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

Peki i.ö den ortalamayla falan gündüz eğitimine geçme sanşımız var mı?
    Birde yıldız da böyle bir uygulama var deiler i.ö olsak bile gündüz derslere girebiliyormuşuz ama i.ö görünerek yani yine fazla harç ödeyerek doğru mudur acaba

2.Öğretimden 1.Öğretime yatay geçiş yapıyorsun...Bunun için bölümünde %10 içersine girmek zorundasın...Ardından 1.Öğretime geçiş yapıyorsun ancak 2.Öğretim harcını ödemeye devam ediyorsun...Sonraki yıllarda %10 dışına çıktığın zaman 2.Öğretime geri dönüş yapıyorsun...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Te Queiro

quote:

Peki i.ö den ortalamayla falan gündüz eğitimine geçme sanşımız var mı?
    Birde yıldız da böyle bir uygulama var deiler i.ö olsak bile gündüz derslere girebiliyormuşuz ama i.ö görünerek yani yine fazla harç ödeyerek doğru mudur acaba

Evet, 1. öğretimden ders seçebiliyorsunuz (kontenjan kalırsa), ama harcınız 2. öğretim harcı değişmiyor.

Bi kısmı atlamışım, ikinci öğretimde kendi bölümünüzde %10 veya %20lik (tam hatırlıyamıyorum) kesime girerseniz, 1. öğretime geçiş hakkınız oluyordu. (Ders bırakmamak ve sorumlu olduğunuz ders olmaması şartları ile)

Eyvallah usta Allah razı olsun her konu da çok yardımcı oluyorsun tekrar teşekkürler

Rica ederim.

• " Üniversitemizi yeni kazanan öğrencileri tebrik ederiz. Kayıt tarihlerini ve kayıtta istenen belgeleri öğrenmek için tıklayınız. "

Anasayfada bunu yayınladılar ama tıkalyınca öğrenci işlerine yönlendiriyor ve yeni birşey yok eski kayıt randevu çizelgesi var
  • quote:

" Üniversitemizi yeni kazanan öğrencileri tebrik ederiz. Kayıt tarihlerini ve kayıtta istenen belgeleri öğrenmek için tıklayınız. "

Anasayfada bunu yayınladılar ama tıkalyınca öğrenci işlerine yönlendiriyor ve yeni birşey yok eski kayıt randevu çizelgesi var

Kayıt tarihleri yazıyor. (Tıkla)

Zaten kayıt işlemlerinde değişen bir şey olduğunu sanmıyorum, istenen belgeleri en geç haftaya koyarlar siteye.

• quote:

Orjinalden alıntı: Te Queiro

quote:

" Üniversitemizi yeni kazanan öğrencileri tebrik ederiz. Kayıt tarihlerini ve kayıtta istenen belgeleri öğrenmek için tıklayınız. "

Kayıt tarihleri yazıyor. (Tıkla)

Zaten kayıt işlemlerinde değişen bir şey olduğunu sanmıyorum, istenen belgeleri en geç haftaya koyarlar siteye.

Bunu indirdim zaten ben bayağı önce ama ben zonguldaktan kalkıp gelicem eksik evrak falan getirirsek halimiz duman olur o yüzden açıklansında bi an evvel toparlıyayım diye bakıyorum

• Bu öğrenci katkı payı dedikleri harç mı oluyor
  • 11. sıradan girmişim umarım ilk 10a burs olayı filan varsa ilk 15 filan yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 21 Ağustos 2008; 22:54:35 >
  • quote:

Bu öğrenci katkı payı dedikleri harç mı oluyor

Evet,

@ertanunver

Burs olayı maddi durumuna bakıyor, son sırada giren çocuk başbakanlık bursu alırken, ilk sıradan giren alamayabilir. Ha yok eğer bölümün TÜBİTAK'ın burs verdiği bölümlerden biriyse orası ayrı.

• quote:

Orjinalden alıntı: ekt

quote:

Orjinalden alıntı: Shady

2008 ÖSS SONUCUNA GÖRE ÜNİVERSİTEMİZİ YENİ KAZANAN LİSANS/ÖNLİSANS ÖĞRENCİ NUMARALARI VE LİSTESİ

2008 ÖSS SONUCUNA GÖRE ÜNİVERSİTEMİZİ KAZANAN LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN İLK KAYIT KILAVUZU

dostum bunlar neyle acılıyo?? bi türlü acamadım uzantı nedir acaba?

Hocam sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet dersen açılıyor

• kayıt koşullarından bir madde:

Yabancı dil hazırlık öğretimi sonunda açılan yeterlik sınavında başarılı olamayan öğrenciler, lisans öğrenimlerine başlayabilirler ancak, lisans öğretim planı içerisinde yer alan ileri düzey zorunlu İngilizce derslerini alamazlar. Bu dersleri alabilmek için yabancı dil hazırlık yeterlik sınavında başarılı olmak önkoşuldur.

ingilizcem C lik ama yine de madde çok hoşuma gitti çünkü okul sınavlarında 50<x<60 dı hep notlarım:D
  • A- ÖSYS SONUÇ BELGESİ : Kayda gelmeden önce Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin internet üzerindeki web sayfasından (www.osym.gov.tr ) bir çıktısı alınacaktır.

bu dikkatimi çekti ya :) zaten gitmiyo mu yerleşti belgemiz üniversiteye.aman neyse en kolay belgelerden biri bu.alır çıktısını gideriz diğer belgeler tamam zaten.
  • arkadaşlar ben lise diplomasını almadım okuldan, okul kazandığımız üniversiteye yolluyo diye biliyodum yanlışmı biliyorum acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

arkadaşlar ben lise diplomasını almadım okuldan, okul kazandığımız üniversiteye yolluyo diye biliyodum yanlışmı biliyorum acaba

Ben diplomamı lisemden almıştım, Yıldız'a kayıt olurken vermiştim. Hatıra olsun diye de renkli fotokopisini çektirmiştim.

@furkang

Ne gerekliyse hepsini çıkartın abicim, orda fotokopicilere çıktı almak için saldırıyor millet yoksa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanunver

11. sıradan girmişim umarım ilk 10a burs olayı filan varya ilk 15 filan yaparlar

ben tam 10.sıradan girmişim nolcak şimdi burs olayı mı var ilk 10'a
  • kaçıncı olduğunuzu nerden öğreniyosunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

kaçıncı olduğunuzu nerden öğreniyosunuz

http://www.ogi.yildiz.edu.tr/index1.php?k=6

bu linkten 2008 ÖSS SONUCUNA GÖRE ÜNİVERSİTEMİZİ YENİ KAZANAN LİSANS/ÖNLİSANS ÖĞRENCİ NUMARALARI VE LİSTESİ

başlığı var.ona tıkla.ordan gelecek dosyayı aç.orda hepsi var.
  • ya bi de bişey soracam ? fotoğraflar için sakalsız falan demiş.benim çektirdiğim fotoğrafta şöyle dudak altında ufak bi sakalım var. sorun olmaz herhalde di mi? sakaldan kasıt bütün suratı kapatan,tanınmayı zorlaştıran sakaldır herhalde.
  • tam altımdaki adamın ismi
    recep tayyip erdoğan
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.