Şimdi Ara

Donanımhaber Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu © (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.659
Cevap
21
Favori
229.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Poison Well

İşletme fakültesi zaten yeni taşındı davutpaşa kampüsüne. Ben bu yıl mezun oldum en son davutpaşadaydı tekrar beşiktaşa taşınmadıysa :d

Hocam ytü sitesinden baktım işletme beşiktaş kampüs yazıyordu bende emin olamadım :D

Bu yıl hazırlanıyorum sınava hedef marmara ing işletme, geçen arkadaşlarla konusu açılmıştı ytü işletme nasıldır gibisinden mezun olarak biraz bilgi verir misiniz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletme hakkında bilgim yok sadece davutpasada olduğunu biliyorum. Ben elektronik haberleşme mühendisliginden mezun oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poison Well kullanıcısına yanıt
    Selamun aleykum hocam . Okuduğun bölümden ve iş imkanı maaaş vb . durumlarından memnunmusun ?

• Smsn51 S kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam. Kendim henüz bir işe girip çalışmaya başlamadım. İşletme yüksek lisansı yapmayı düşünüyorum öncelikle. Ama çevremden gördüğüm kadarıyla iş imkanı iyi. Kolay kolay açıkta kalmazsın. Maaş durumu çok değişken 1500e çalışan da var 5000e de. Kurumsal firmalar iyi maaş veriyor genellikle net 3000 civarı. Diğerleri de dediğim gibi 2000-2200 gibi ücretler veriyor.
  • Poison Well kullanıcısına yanıt
    Hocam bende itu ehb deyim . Ordada imkanlar biraz daha iyi mi . Bide itu ya da ytu firmalar kontakt halinde oluyor mu

• Smsn51 S kullanıcısına yanıt
    İtü tabiki genel olarak daha iyidir yıldızdan. Direkt okulların değil belki ama hocaların bağlantılı olduğu firmalar oluyor.
  • Merhabalar. Yıldız teknik hazırlık ile ilgili sorularım var. okuyan arkadaşlar pm yolu ile ulaşabilirler mi? 4 gün kaldı tercihin bitmesine ve biraz acil, lütfen.
  • Sorularini pm atabilirsin

• Up

• Up. endüstri Mühendisi var
  • Arkadaşlar uludağ sözlük ekşi sözlükte YTÜ çok gömmüşler. bu kadar gömülcek kadar kötü mü denk geldim merak ettim.

• Kayıt yaptım,
    epostamı aldım
    usis bilgilerini aldım
    kimlik kartı 15 eylülden sonraymış tamam
    ingilizce yeterlilik sınavı var takip ediyorum
    başka unuttuğum bir şey var mı ? Adamlar duyuru falan yapmadı kendimiz internetten arayıp buluyoruz biraz ilgisizler.
  • Yıldıza hoşgeldin

• Ogrenci islerine gittim baska yapcak bisey var mi diye. Kadin yaramazlik yapmis cocuga kizar gibi cevap verdi. Yogun bi saat de degildi yani tek ben vardim. Adamlar "Biz zaten markayiz, kimseyi memnun etmek zorunda degiliz" kafasinda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yellow.Canary Y kullanıcısına yanıt
    O bizim üniversiteye özgü değil her okulda öyle çok takmamak lazım öğrenci işlerini

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Allah yolumuzu dusurmesin oraya. Ne diyelim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah bu zct nin belasını versin.

• Bilimsel hazırlık okuyan var mı daha önceden ? Şu an ders kaydı falan yapamıyorum, bilimsel hazırlık derslerini almanız gerekiyor diyor, bilimsel hazırlık sekmesine gelince de gsis'ten sorumlu olduğunuz bilimsel hazırlık dersi yok diyor. Çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.