Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.364
Cevap
218
Favori
999.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karotcuabi

kime değiştirttiniz? bayii bana elektronik aksama müdahale ettiğim için garanti kapsamından çıkar demişti..

sokcu; o kadar bütçemiz yok hocam, elite tgdi alıcaz... 4x4

Alıntıları Göster
    Hocam dizel düşünüyordunuz bir ara benzine dönmüşsünüz iyi olmuş. Dizelin fiyatı çok yüksek ayrıca t gdi bahsedildiği kadar yakmıyor. Ben Istanbul trafiğinde 10-11 civarı yakiyorum ve performansıda gayet güzel. Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Son dönemde fiyatlar iyice yükseldi bence fazla oyalanmayin piyasa maalesef öyle oldu ki almadığınız her gün zarar...Tahminim t gdi varsa 2017 ler 138 2018 144 civarlarindadir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Hocam dizel düşünüyordunuz bir ara benzine dönmüşsünüz iyi olmuş. Dizelin fiyatı çok yüksek ayrıca t gdi bahsedildiği kadar yakmıyor. Ben Istanbul trafiğinde 10-11 civarı yakiyorum ve performansıda gayet güzel. Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Son dönemde fiyatlar iyice yükseldi bence fazla oyalanmayin piyasa maalesef öyle oldu ki almadığınız her gün zarar...Tahminim t gdi varsa 2017 ler 138 2018 144 civarlarindadir...

Alıntıları Göster
    merhaba hocam, evet dizelden vazgeçtik. o fiyatlara farklı araç alabiliriz diye düşündük...

son aldığımız fiyat, 2017 model tgdi elite 4x4 136.000 TL + 1000 TL metalik gri...

yarın son durumu paylaşıcam inşallah

2018 tgdi 4x4 elite fiyatı ise 160bin tl..
  • quote:

kime değiştirttiniz? bayii bana elektronik aksama müdahale ettiğim için garanti kapsamından çıkar demişti..

sokcu; o kadar bütçemiz yok hocam, elite tgdi alıcaz... 4x4

Alıntıları Göster
    Ampul değiştirmek neden garanti bozsun ki? sadece ampul değiştiriyorum. farklı bir sistem (devre vb) taktırmıyorum ki. Kitapçığında kocaman sayfalarla ampul değiştirme kılavuzu verilmiş. ha ola ki yarın bir problem olur da servise gitmem gerekirse o ampulleri 10 dakikada eskileri ile değiştirtir öyle giderim. sonuçta aynı volt ve watt değerinde ampuller bunlar. arıza ışığı dahi yanmıyor.
    muhtemelen bayi xenon far kitlerini düşünerek söyledi. ampul değiştirmek de elektronik aksam müdahalesine giriyorsa artık, oldu olacak arabayı da yıkatmayalım o da kaporta aksamına müdahale o zaman

ampulu kendim değiştirdim bu arada.
  • quote:

merhaba hocam, evet dizelden vazgeçtik. o fiyatlara farklı araç alabiliriz diye düşündük...

son aldığımız fiyat, 2017 model tgdi elite 4x4 136.000 TL + 1000 TL metalik gri...

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam,Tucson güzel araç ama kesinlikle 200 küsür bin verilecek bir araçta değil. Hakkınızda hayırlısı olsun...
  • quote:

136 tgdi elite 4x4 için iyi fiyat martta 138-139 gibi rakamlar telafuz ediliyordu.
    Makyajlı kasa gelince 2017 ler bir miktar daha düşer.
    Hangi bayinin fiyatı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zogg

quote:

136 tgdi elite 4x4 için iyi fiyat martta 138-139 gibi rakamlar telafuz ediliyordu.
    Makyajlı kasa gelince 2017 ler bir miktar daha düşer.
    Hangi bayinin fiyatı?

Alıntıları Göster
    topkapı odak, Hamza bey ilgilendi sağ olsun...

makyajı hiç beğenmedim. arka farlar çok güzel olmuş ama öndeki ekran biz gelmez hocam. gömme ekran şart
  • quote:

topkapı odak, Hamza bey ilgilendi sağ olsun...

makyajı hiç beğenmedim. arka farlar çok güzel olmuş ama öndeki ekran biz gelmez hocam. gömme ekran şart

Hayırlı olsun sağlıklı ve güzel günlerde kullanın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zogg Z kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler, sağ olun
  • İyi akşamlar , tucson elite plus 4x4 t gdi araç bakıyorum. uygun Fiyat alabilmek adına hangi bayileri önerirsiniz?

(Ankara bayilerinde granit gri renk bulamadım)

• conradi C kullanıcısına yanıt
    İstanbul odak öneririrm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conradi

İyi akşamlar , tucson elite plus 4x4 t gdi araç bakıyorum. uygun Fiyat alabilmek adına hangi bayileri önerirsiniz?

(Ankara bayilerinde granit gri renk bulamadım)
    Odak Topkapı'dan Hamza beyi bulun yardımcı olur. 2017 model kaldı iki tane ellerinde, iyi fiyata bağlarsınız. 2018'ler nispeten pahalı olur ama 2017'leri eritmek için fiyat kırıyorlar.
  • Arkadaşlar geçen ay uzun araştırmalar sonucu tgdi aracıma prins vsi 2 di lpg sistemini aracıma taktırdım. Sıvısını taktırmadım çünkü hem fiatı yüksek hemde benim yaptıgım km ile amorti süresi çoktu. Bu sistem başta benzinle çalışıp oda sabah soğuk motorda süre tuttuğumda 30 sn sürüyor gaza geçmesi en fazla motor sıcaksa direk gazda çalışıyor. 90 tl lik gazla 400 km yol yaptım.( aracı küçük bebeğimiz oldugundan 110 km hızı geçmeden kullandım)Güzergahım şehir içi dışı karışık ortalama genelde akan trafikte. Örneğin işten geldiğiniz avmye geçtiniz yemek yediniz iki saat üç saat sonra aracın yanına geldiniz marşa bastıgınızda direk gazda çalışıyor. Bundan ötürü benzin tüketimi çok çok az bu sistemde. Lpg taktırmayı düşünenlere kesinlikle öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrmm1

Arkadaşlar geçen ay uzun araştırmalar sonucu tgdi aracıma prins vsi 2 di lpg sistemini aracıma taktırdım. Sıvısını taktırmadım çünkü hem fiatı yüksek hemde benim yaptıgım km ile amorti süresi çoktu. Bu sistem başta benzinle çalışıp oda sabah soğuk motorda süre tuttuğumda 30 sn sürüyor gaza geçmesi en fazla motor sıcaksa direk gazda çalışıyor. 90 tl lik gazla 400 km yol yaptım.( aracı küçük bebeğimiz oldugundan 110 km hızı geçmeden kullandım)Güzergahım şehir içi dışı karışık ortalama genelde akan trafikte. Örneğin işten geldiğiniz avmye geçtiniz yemek yediniz iki saat üç saat sonra aracın yanına geldiniz marşa bastıgınızda direk gazda çalışıyor. Bundan ötürü benzin tüketimi çok çok az bu sistemde. Lpg taktırmayı düşünenlere kesinlikle öneririm.
    Aynı paraya marjet sıvı sistem var bu aralar atikerinde sıvı sistem çıkacak diyorlar

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Atiker ben aracı aldım alalı çıkacak diyorlar 1,5 sene oldu aracı alalı. Marjet için maraşta büyük bi bayii aradım abi marjet takmıyoruz artık çok arıza çıktı bıraktık dediler ki marjetin ana fabrika maraşta bildiğim kadarıyla. O yüzden Prinse yöneldim iyiki yönelmişim çok memnunum

• Atlet tarzı koltuk kılıfı kullanan var mı arkadaşlar? Veya bej renk derinin kot boyası olmaması için ne yapıyorsunuz? Benim koltuğun kenarında çok az var. Çıkartamadım bir türlü.

• Koltuk kılıfı ya da direksiyon kılıfı önermem zira araçta koltuk ve direksiyon ısıtma mevcut. Zaten kullanma kılavuzundada yazıyordu hatırladıgım kadarıyla kullanmayın diye. Chemicial Guys ın deri temizleme ürünü ve deri temizleme sütü var benden ondan kullanıyorum ve herhangi bi iz kalmıyor koltukta. Özellikle deri sütü çok güzel bi koku bırakıyor koltuklarda öneririm

• yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    sanırım bu üründen bahsediyorsunuz.
    https://www.parlatanadamlar.com/index.php?route=product/product&product_id=829

ürün hakkında bir iki site de güzel yorumlar var. internet sitesi alışveriş için güvenli mi acaba?

siz nereden temin ettiniz ürünü?
  • Boyassi.com dan almıştım. Noyan youtube kanalı var ilk orda görüp sipariş vermiştim ürün bi tık pahalı gelebilir ama verdiğiniz paraya fazlasıyla değiyor Heleki deri sütünün araçta bıraktığı o deri kokusu çok hoş. Böyle ürünler alırken ph nötr olmasına dikkat etmeniz gerekiyor ürün alırken buna dikkat edin nacizane tavsiyem size.

• yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    yakın zamanda temin ederim o zaman. bilgi için teşekkür ederim.
  • Rica ederim ön koltukları silerken dikalt ediniz yanlız çok bastırırsanız koltugun orda bi kısımm var o yüzülebiliyor çok bastırmamaya çalışın

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.