Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.383
Cevap
221
Favori
1.003.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Navigasyon için Başarsoft 2017.10 haritası gelmiş. http://www.basarsoft.com.tr/harita-kapsami

Güncelleme adımları:http://upload.social-hyundai.com/ilan/ocak/navigasyonguncelleme.pdf
    Videosu:https://www.youtube.com/watch?v=weZaD9wt68o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 26 Ocak 2018; 16:42:56 >

• bir de merak ediyorum acaba 2015 model sahipleri hala ücretsiz güncelleme indirebiliyor mu. çünkü bu süre navigasyon ünitesinin garanti süresi ile sınırlı yani 2 yıl diye biliyorum. doğru mu?
  • Arkadaslar merhaba 2014 vw tiguan 1.4 tsi dsg almayi dusunurken ikinci el hyunda tucson 1.6 turbo gdi dct almaya karar verdim ancak param style donanima yetiyor

Sizlere birtakim suallerim olacak

Cevaplarsaniz çok sevinirim

1-arabanizdan memnun musunuz şikayetleriniz var mı

2-style donanima ne gib donanim vei aksesuarlar ekleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atsuma kullanıcısına yanıt
    Selam.

2017 kasım ayında sıfır km Elite Plus 4X4 aldım şuan 3100km de.

Daha önce Golf 7, Astra J, Focus 2, Insignia, Mondeo, 156 araçlarım vardı, şuan Tucson dışında Yeti ve Astra K da kullanıyorum.

Focus 2 hariç tüm araçlarım benzinli, Tucson'dan oldukça memnunum araç açıkcası beklentilerimden daha sıkı ve konforlu çıktı.

Şuan için en ufak şikayetim yok, bir uzun farlar daha güçlü olsaymış diyorum o kadar tabi tatminkar bir görüş için minimum 1 yıl kullanmak gerekir.

Aksesuar konusunda bilgim yok malesef.

• Bence herhangi bir SUV alınacaksa mutlaka 4ceker alınmalı. Diger turlu herhangi bir aractan farkı yok.

Örnekte oldugu gibi;

• Bej yada kum beyazı renginde tucsonlarda sonradan yapılan boyalarda ton farkı oluyor mu arkadaşlar? Denk geleniniz var mı?

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Ben Tucson'u 4X4 aldım çünkü sistem sadece arazide değil yol tutuşta da etkiliydi ama ara ara çıtır arazi - kar gezileri yapıyorum gayet keyifli.

Haftasonu Gökçeada'daydım, kumsallarda ve engebeli - çamurlu güzergahlarda binek otomobillere göre çok daha özgür bir araç Tucson 4x4

• Hiç görmedim ama bu soru benim de aklımda, umarım herhangi bir hasar da yaşamayız.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Arabayı gösteren en güzel renk kum beyazı. Malum 2.el sitesinde bu renkte olan bütün arabaları incelemeye çalıştım. Genelde boyalı olan kısımlarını çok detaylı fotoğraf çekmiyorlar. Füme renk olanda da bir tane ton farkı gördüm. Ama başka bir araçta hiç belli olmuyordu. O da metalik bu da metalik. Demek ki yapılabiliyor diye yorumladım.

• Eskiden işçiliği meşhur bir boyacı "tutturması en zor renk gümüş gri" demişti.

Tabi o yıllar bej renkler pek yoktu.

Ben Tucson'u da önceki araçlarım gibi beyaz istiyordum ama bu defa hanım müsade etmedi :) "her aracı beyaz alıyorsun bence Tucson da bej (Kum Beyazı) olsun"

• Arkadaşlar, Tucson'da 4x4 olarak STYLE paket sadece 2015 ve 2016 yillarinda mı var?

2017de 4x4 Style yoktu sanirım değil mi?

• Arkadaşlar, elite t-gdi aracımı yaklaşık 1 ay önce teslim aldım. Benim de gözüme ilk etapta uzun farların yetersizliği geldi.

Aracım standart 19' jant. Aldığımdan bu yana aracın lastikleri ekrana göre 50-51. Ekranda olması gereken ideal değer nedir? Bir de hava basarken kaç olarak basmam gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlg_gzl -- 1 Şubat 2018; 15:57:32 >
  • Otomobiller bayide iken olması gerekenden yüksek lastik basıncı ile beklerler, bu lastiklerin zarar görmemesi için yapılır.

Tucson'un 245 45 19 lastikleri 4 teker için de 35Psi olmalıdır.

• Düşür hocam düşür.

Eğer bir süre kullanıp ayarkayacaksan 36 yap. Soğukta kullanamdan ayarlayacaksan 33 yap. Kullanımla birlikte 20 30 kmde 2-3 psi oynuyor ısındıkça.

• Arkadaşlar 1.6 gdi atmısferik lpg li kullanan varsa yakıtı ce çekişi nasıl bilgi verebilirmi..ayrıca f1 şanzıman varmı multimedia sistemde apple car play varmı bunları merak ediyorum şimdidem bilgi verecek olanlara teşekkürler

• Arkadaşlar lastiğin yanağında da maksimum 51 psi olarak kullanılacabileceği yazıyor. Tabi bu ideal bir rakam değil. Yazdıklarınızın bir nevi sağlaması. Resmi de paylaşıyorum aşağıda. Yakınlarda hava basamayacağım için kullanıp yol üstünde ayarlayacağım. 35-36 sanırım uygun olacaktır. Teşekkür ederim.

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)
  • Hayırlı yolculuklar..

• Arkadaşlar aracında bagaj havuzu kullanan var mı? Serviste 240 lira dediler. Yan sanayi kullananlar memnuniyetleri ile ilgili yorum yaparsa sevinirim. İnternette 50 liradan 150 liraya kadar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlg_gzl -- 4 Şubat 2018; 18:28:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marihuana44

Arkadaşlar aracında bagaj havuzu kullanan var mı? Serviste 240 lira dediler. Yan sanayi kullananlar memnuniyetleri ile ilgili yorum yaparsa sevinirim. İnternette 50 liradan 150 liraya kadar var.

Servisten almanıza gerek yok. Halı bagaj havuzu kullanıyorum. Çok memnunum. Daha önce plastik olanlardan kullanmıştım. Eşyaları ve poşetleri çok kaydırıyordu. Bu daha kullanışlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Üstad halı olanlar sıvı teması olduğunda koku yapar ama onu da çıkarıp kurutursak yine sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Teşekkür ederim.

Kauçuk kullanan arkadaşlar da yorumlarını esirgemezse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.