Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.381
Cevap
220
Favori
1.003.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yan sanayi aksesuar işi tamamen, firmaların ekstradan para kazanma dümeni.

Uydurmasyon basamak ve krom aksesuarlardan para kazanmaktan başka bir olay değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide style donanım yani cam tavasız küçük jantlı olan :(
  • Satılmayan modeli makyajlayıp satmaya kalkıyorlar ver t-gdi dct elite modeli bu fiyata bak nasıl satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapora vermiştim de vazgeçtim. Biraz daha bekleyelim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

bide style donanım yani cam tavasız küçük jantlı olan :(

Zaten güzelim araba o jantlarla kamyonete benziyor.

Tucson alinacaksa mutlaka 19luk jantlar olmali

Ama şuan SPO daha avantajlı.
    Cam tavanli Consept Plus+GP 101bin TLye birakiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 27 Temmuz 2017; 14:54:8 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Tuscon almaya karar verdim gibi. Ancak, GDİ mi T-GDİ mi o konuda kararsızım.

Bayilerde 1.6 GDİ test aracı yok bildiğiniz üzere. Benim için önemli kriterlerden biri aracın uzun yolda çevireceği devir. 2000 devirde 6.viteste aracınız ne kadar hız yapıyor? Aynı şekilde 140 km/h hızda kaç devir çeviriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafag26

Merhaba arkadaşlar,

Tuscon almaya karar verdim gibi. Ancak, GDİ mi T-GDİ mi o konuda kararsızım.

Bayilerde 1.6 GDİ test aracı yok bildiğiniz üzere. Benim için önemli kriterlerden biri aracın uzun yolda çevireceği devir. 2000 devirde 6.viteste aracınız ne kadar hız yapıyor? Aynı şekilde 140 km/h hızda kaç devir çeviriyor?

Gdi test aracı mevcut. Altunizade uçar'da ben test ettim öyle satın aldım.

Açık konuşmak gerekirse ben şehir içi yoğun trafikte şanzımanla uğraşmak istemediğim (eşimin aracı) ve turbo için fark vermek istemediğim için tercih etmedim.

Uzun yolda kaç devir kaç km dikkat etmedim ama beklediğimden çok çok az yaktığını söyleyebilirim ve en önemlisi şanzıman taş gibi. Ne bir vuruntu ne kaçırma, ömürlük olacağının sinyalini veriyor.

• tam f/p aracı al en az 5 6 sene arkana bakmadan bin hepinize kazasız belasız sürüşler
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Hasbelkader msj ınıza denk geldim, 2011 de crv başlığından hatırlıyorum:). Ben de yeni vitara aldım, siz tucson almışsınız sanırım, hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: castellani

Hasbelkader msj ınıza denk geldim, 2011 de crv başlığından hatırlıyorum:). Ben de yeni vitara aldım, siz tucson almışsınız sanırım, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Size de hayırlı olsun .
  • bugün abime 1.6 T-GDI ELITE DCT 4x4 tucson aldık, lpg, aksesuarlar ve boya koruma ile 129.500 gibi bir rakama denk geldi, umarım lpg de sıkıntı olmaz..
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun, sifir mi aldiniz?
  • Arkadaşlar 3008 Hyundai tucson ve jeep renegade arasında kaldım hangisini önerirsiniz

• drcaucasian D kullanıcısına yanıt
    evet sıfır araç.

• tunlab T kullanıcısına yanıt
    lpg ve aksesuarlarsiz 119 lira ediyor. bu fiyati nerden aldiniz paylasa bilmeniz mumkun mu?

• cikdere C kullanıcısına yanıt
    Renegade bagaj olarak çok küçük. Şahsen ben sırf o yüzden bile düşünmezdim onu. Bence basit bir görüntüsü var. Zevkler tartışılmaz tabiiki. Tucsonun görüntüsü bile yeter cezbetmeye... 3008 bir ara hayallerimi süslüyordu. Ancak kendi gözlerimle görünce sükutu hayale uğradım. Yüksek bir 308 gibi olmuş. Malzeme ve işçilik olarak bana hiç bir SUV havası vermedi. Deri koltukların sökülmesi an meselesi gibi duruyordu. 508in iç kalitesi 10 basar 3008e. İçinde bol oyuncak var, ama nereye kadar? Ancak tabiki dışarıdan yakışıklı. Tucson biraz daha az yaksa hiç başka SUV aramazdı insanlar. Yine de üçü arasında kalsaydım kesin tercihimi tucson dan yana kullanırdım. Benim Tucson dan tek uzak durma sebebim arka orta koltuğun rahatsız oluşu ki çoğu araçta bu sıkıntı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihatertan -- 1 Ağustos 2017; 21:29:52 >
  • cihatertan C kullanıcısına yanıt
    Arka koltuk rahatsızlığı benimde dikkatimi çekti.Honda'yı deneme şansınız oldumu? Oldu ise kıyaslama yapabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hs37 -- 1 Ağustos 2017; 22:12:55 >
  • hs37 H kullanıcısına yanıt
    Crv benim bütçemi aşan bir araçtı, o yüzden gidip bir bakmadım bile. Tucsonun arka koltukları biraz daha geriye doğru yatıyor, bu harika ama 3 çocuklu bir aile için o üçüncü koltuğa ihtiyacımız var. Bu yüzden mpv tarzı bir araca, muhtemelen Picassoya karar vereceğiz.

• Merhaba,
    4x4 Elit Plus
    7 aydır kullanıyorum. çok fazla yakmasın diye genelde sakin kullandım.
    %60 şehir içi
    %40 Şehir dışı
    Km : 7700
    Aldığım ilk günden beri Net 4.600 TL lik benzin almışım
    4.600 TL / 7.700 Km = 0,597402 TL / Km

Yakıt tüketiminde, coğrafi yapının çok büyük önemi var. örneğin, Ankara,Konya,Eskişehir gibi çok fazla rampası olmayan şehirlerde, %15-25 civarında daha az tüketim olacağından eminim.
    Bu bilgiler dediğim gibi sakin kullanım sonucudur.

Yeni alacak ve merak edenler için umarım faydası olmuştur.
  • Şanzıman Isinma Uyarisi nedir nasil oluyor diye merak edenler icin.

Bu videoda Sportage DCT, çapraz askı (diagonal) testinden gecemiyor ve sanziman uyarisi veriyor.

Izlemenizde fayda var.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.