Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.379
Cevap
220
Favori
1.003.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam zaten vazgeçmek üzereyim. Adana Noyaner deki satış temsilcisi bir yanlışlık yapmış . İmzasını attığımız araç 2016 değil 2017 imiş. Adamlar sattıkları arabanın modelini bilmiyorlar. Satışı iptal edeceğim. İyice keyfim kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dergüla

Hocam zaten vazgeçmek üzereyim. Adana Noyaner deki satış temsilcisi bir yanlışlık yapmış . İmzasını attığımız araç 2016 değil 2017 imiş. Adamlar sattıkları arabanın modelini bilmiyorlar. Satışı iptal edeceğim. İyice keyfim kaçtı.

2017 daha iyi degil mi?

• Hocam 2017 iyi ama benim o kadar param yok. Bi de adam satışını yaptığı aracın modelini bilmez mi

• dergüla kullanıcısına yanıt
    Siz sözleşmeyi yaptıysanız gerisi onların problemi. Assan ile görüşün.

• dergüla kullanıcısına yanıt
    vazgeçmeyin sizin suçunuz değil tam tersi olsa onlar da aynı şeyi yapardı...

Sözleşmem de yer alan aracı vermiyorlar diye Hyundai assanı arayın
  • İyi akşamlar arkadaşlar... İki gündür araç bakıyoruz. Eşim ve kızımın isteğini kıramadım otomobil yerine bugün bir anda hundai tucson elite plus a kapora verdim. Crv . Xtreil. 3008. Denedim . Ancak fiyatın ve bütçenin de etkisiyle karar verdim. Öncelikle çok yakışıklı bir araç. Aksesuarlar da hediye edilince daha bir yakışıklı oldu.

Anladığım kadarıyla en büyük sorun yakıt. Yılda 20.000 km civarı yapıyorum. Sıvı lpg aracın garantisini bozmuyosa düşünüyorum. Ayrıca ankarada bu iş için önerebildiğiniz usta da varsa çok sevinirim. Herkese iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damla2004 -- 26 Mart 2017; 22:3:53 >
  • Oncelikle yeni araciniz hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanin bosverin lpg yi falan zaten fazla km yapmiyorsunuz lpg ye vereceginiz paraya ve sozde usta gecinenleri zengin edeceginize o parayi benzin farkina verin zaten lpg farkini cikarincaya kadar yeni veya makyajli kasa gelir ona gecersiniz :)

• Beyler Tuscon elite plus 4x4 red pack almak istiyorum suanki aracim astra k ve suspansiyonlarindan hic mennun degilim yazliga gittigimden ve yollar pek iyi olmadigindan rahatsiz ediyor bu sebeple suv istiyorum.Astrayi agresif kullaniyorum ve 11 litre ortalamam var durustce tuscon kullananlar agrasif ve normal kullanimlarda yakit durumu ne suspansiyonlar nasil trim sesleri varmi bilgi verirseniz sevinirim

• Ustadim oncelikle secilebilecek en iyi paket bunda hem fikiriz trim sesine gelince var ama az suspansiyonlarsa ise size Astra yi ozletmiycektir yakit konusu ise tam bir hayal kirikligi normal kullanim 10 lt sport tusu acik agresif kullanimda ise 12 - 14 lt gecmeniz icten bile degil onun icin sizin kriterlerinizi karsilayacak arac yeni 3008 haa benim butcem yoktu tucson aldim ama biraz daha borc harc edebilecek durumdaysaniz sizi her konuda tatmin edecek peugeot yeni 3008 e yonelmenizi 10 bin km tucson kullanici olarak siddetle tavsiye ederim

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Yakıtta sizi ciddi olarak üzer, diğer yönlerden tatmin eder.
  • sals S kullanıcısına yanıt
    Sanırım haklısınız biraz daha bütçeyi arttırıp 3008 almak daha karlı gibi bu durumda veya 2. el temiz x1 e mi girsem bilemedim.
  • Butceyi arttirip mesela krediyi yukseltip vadeyi uzatip 3008 almakta fayda var

• ARKADASLAR merhaba. Bende tucson alarak araniza ktilmayi dusunuyorum. Sizlere sormak istedigim birseyler var. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Ben elite plus otkmatik almayi dusunuyorum. Herkes hkittan sikayet etmis. Su anda kullandigim arac 2016 toyota corolla 1.33 life modeli. Bu arac ile sehir icinde 40-45 kurustan asagi dusmuyor. Ufak motor olduguna bakmayin hem performans yok hemde yakiti fazla. Ben yilda en fazla 5000 km yapiyorum. Bununda 2000 kmsi sehir disi zaten. Yakittan yana sorun etmiyorum. Zira erhir icinde kullandigim arac farkli olacak.

Asil soruma gelmek gerekirse. Bu aracta kornik sorunlar nelerdir. 2015 yada 2016 dusuk km olan araclardan almayi dusunuyorum. Sifir km arac dusunmuyorum butcemi zorlamak istemiyorum. Birde 2017 modellerde bagaj otomatik diye irsey okudum bu dogru mudur?

Bu araci kullananlar tavsiye ederler mi?

Simdiden tesekkurler yardimlariniz icin.

Ayrica satmak isteyen takaslamak isteyen var ise iletisime gecebiliriz.

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Tusconun elite plus 140 bin liste fiatı var indirim oranlarıda iyi düzeyde. 30008 157 bin gt line donanımı arada 17 bin gibi bi rakam var. 3008 trim sesi olarak daha iyi süspansiyonda çok fark oldugunu düşünmüyorum. Bütçeniz uygunsa 3008 olabilir ama aradaki 17 binlik farka değermi orası sizin tercihinize kalmış

• ama ustadım bırı dizel otomatık hemde eat 6 yanı bırı benzinli otomatık dct tabıkı o meblagda fark olucak ustune 3008 ın kokpıtı uzay gemısı gıbı ve yalıtım - suspansıyon olsun cok ıyı dıyolar bunlarıda goz ardı etmeyelım
  • o ne ya 157 bin pejo mu olur yada olsa bile verilebilir mi?

1300 kg lık 3008 ile 4x4 1800 kg lık araç yakıtı karşılaştırılır mı?

yapmayın hocam bari qq yada kuga bakın o fiyatı pejo ya vermek yazık olur bence ...
  • Biri dizel biri benzin tamam şansımanlarda farklı ancak 17.000 farka değmez tuscon alıp o 17.000 lik farkla kaç sene binersiniz gül gibi aracınıza tabi bunlar tercih meselesi. Ayrıca arkadaşın dediği gibi dizel araçla benzinli aracı yakıt açısından karşılaştırmak mantıksız. İcockpit tamam iyi olmuş ancak peugeot o kadar verileceğine ki kronik sorunları var forumda okuduğuma göre gider premium 2. Ellere bakmak daha yararlı bana göre

• yani şu da var ... birisi 177 ps birisi 120 ps ... 1800 kg ... 1300 kg .... 4 çeker, diğer iki çeker ...

yarım metre kısa yapı bakımından .. aero dinamizm açısından oldukça farklı araçlar bunlar ... yani dese kişi ben tucson alacagım ama yakıtını dert ederim o nedenle dizel bir c suv bakayım mesela seçenek 3008 olmaz ...

kuga olur, tiguan olur, qq olur ...

bana biraz farklı gelen durum bu yani ... 150 ye aldık pego yu ikinci elde kaça kime satılır bu da ayrı bir konu :))
  • Arkadaşlar internette bizim araçlara özel ufak taş çizgi izlerine ufak tefek sürtmelerden kaynaklanan çok küçük izleri kapatabilecek bir ürün varmı

• Bilen varsa yazsin benimde ihtiyacim var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.