Şimdi Ara

DonanımHaber yeni editör arıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yabancı sitelerden verileri alıp ingilizce bilen arkadaşa atsam 3 gün sonra çeviri gelip yayına sürsem tamamdır. işe talibim ilgililere duyrulur..

• fetöcüyüm diyin iş anında sizindir. şaka yapmıyorum.. gerçi artık ifşa olmamak için bilerek almayabilirler..

• trollüğü bırakın, eleştirmeyi bırakın, üretin, dır dır dır, yok ekrem71 yok bilmem ne, sen ne yaptın, adam üretti sen eleştirdin, sen bir hiçsin o en azından bir şey.

Gezici kafa, devlet yakar bunlar yıkar, sonrada dır dır dır. Dır dırla peynir gemisi yürümüyor beyler...

• Wi Fi kullanıcısına yanıt
    amma boş yaptın be bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem71.5

Abim kadar olmasada ben güzel apple haberleri yapabilirim ADAYIM BANA OY VERİN :)

da'yı ayrı yazmayı öğrenince sen de abin kadar iş yaparsın :))

ce'yi ayrı yazmayı öğrenince sen de türkçe imlasıyla ilgili akıl vermeye başlayabilirsin...
  • quote:

quote:

quote:

Abim kadar olmasada ben güzel apple haberleri yapabilirim ADAYIM BANA OY VERİN :)

ce'yi ayrı yazmayı öğrenince sen de türkçe imlasıyla ilgili akıl vermeye başlayabilirsin...

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 15:20:9 >
  • quote:

quote:

quote:

ce mi ayrı yazılıyormuş
  • Bence terbiye sınırlarını aşıyorsun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekrem71 Apple haberleri yapmıyacaksa neden olmasın

• Yorumlar iyiymiş.

• Sn. theJuDGe_41 bilgi almak için size mail yolladım fakat cevap alamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Sn. theJuDGe_41 bilgi almak için size mail yolladım fakat cevap alamadım

Merhabalar

Şu aralar mail sunucularımızda sorun var. Gönderilen mailler bize iletilmiyor. Mail sorununun çözülmesi ile birlikte tüm başvuranlara ve sorulara geri dönüş yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Sn. theJuDGe_41 bilgi almak için size mail yolladım fakat cevap alamadım

Merhabalar

Şu aralar mail sunucularımızda sorun var. Gönderilen mailler bize iletilmiyor. Mail sorununun çözülmesi ile birlikte tüm başvuranlara ve sorulara geri dönüş yapacağım

Jet hızıyla dönüş yaptığınız için teşekkürler cevabınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de doldurdum formu. Keşke kendimizi aşıklayabilmemiz için bir alan daha olsaydı formda. Mesela ben 3.5 senedir mobil oyunculuk içerisindeyim. Türkçe,ingilizce,çince gibi mobil oyunculuk kaynaklarını çok yakından takip ediyorum. Neredeyse çıkacak olan tüm büyük/küçük oyunları biliyorum. Bunu açıklayabilmem için bir alan yoktu malesef, sonuçta bana artı olarak dönebilirdi. Bakalım artık nasıl sonuçlanacak =)

• Body Ekrem isteriz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.