Şimdi Ara

### DonanımHaber WoW Kulübü ### (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
1
Favori
62.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bana hediye olarak wow geldi ben normalde dota oynayan biriyim wowda oynamıslıgım war.Bu oyunu oynamak icin napmalıyım birkax baslama ipucusu söylermisin birde üyelik ne kadar fiyatı??Simdiden saolun ii topicler
  • Benide ekle dostm
  • Benide alın
    burning legion gnome lock 60/ maghterion level 60 pala
  • inv me
  • arkadşlar peki realm ne??
  • bini duyan varmi
  • bisi yazmıstım ama galiba pek önemsenmedi yarım istemistim
    quote:

Orjinalden alıntı: -JuDgE-

beyler bana hediye olarak wow geldi ben normalde dota oynayan biriyim wowda oynamıslıgım war.Bu oyunu oynamak icin napmalıyım birkax baslama ipucusu söylermisin birde üyelik ne kadar fiyatı??Simdiden saolun ii topicler
  • beni eklermisin ^^

Zmarc<CIBIR>(Magtheridon-Undead Mage LvL 60)

Garbag<Catastrophe>(Ahh'Qiraj-Gnome Mage LvL 60)
  • ben de istiyom
  • Dostum benide ekle bende varım su an icin 55 level undead rogue ım var ama bc ile birlikte blood elf paladin acıcam :)
  • ya arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar acayip yoğunum da en yakın zamanda herkesi ekleyeceğim (5 aylık wow hasreti giderildi de )
  • Arkadaşlar bakıyorum hepinizin imzasında sadece yazıdan oluşan bir wow'cu simgesi var. Hem can sıkıntısından, hem de size yararı olur belki diye düşünerek bir logo yaptım. Umarım beğenirsiniz

Eklemek için kodu ise:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_10228108/mpage_1/key_/tm.htm][image]http://img100.imageshack.us/img100/8176/graphic1zz7.gif[/image][/link][/center]

İyi WoW'lar

Ekleme: Arkadaşlar kodlamada hata yapmışım logonun sağ ve solundaki boş alanlar da link olarak gözüküyordu şimdi sorunu hallettim tekrar güncelleyebilirsiniz imzanızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuGhAn -- 10 Ocak 2007; 17:44:09 >

• Woow İmza Süpper Hemen (ç) aldım
  • süper olmuş bu yeni imza
  • invite me too pls
  • @TuGhAn arkadaşım eline sağlık çok güzel olmuş yeni imza
  • Teşekkürler arkadaşlar beğendiğinize sevindim
  • bu arada /inv
  • Çok güsel olmuş eline sağlık
  • ınv pls :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.