Şimdi Ara

### DonanımHaber WoW Kulübü ### (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
1
Favori
62.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 gün önce gene aldım dayanamayıp sanalsaraydan 2 aylık key.
    O değil de niye ikidir ben upluyorum konuyu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

2 gün önce gene aldım dayanamayıp sanalsaraydan 2 aylık key.

bence inanırsan daha çok "iki" kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

quote:

Orijinalden alıntı: Kril

2 gün önce gene aldım dayanamayıp sanalsaraydan 2 aylık key.

bence inanırsan daha çok "iki" kullanabilirsin.

Anaa harbi.
  • Bu oyunun aktif bi formu var mi? Milyonlarca oyuncu var deniyor nerede onlar? LoL virus gibi mahvetti tum oyunlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milyonlari bilmem de...kac zamandir kul tiras horde oynayan vatandas ariyorum yok allah yok...bi de bu konuyu aktif tutarsak millet yavasdan dokulur.gozden irak gonulden irak...gelin herseyi buradan paylasalim wow hakkindaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Milyonlari bilmem de...kac zamandir kul tiras horde oynayan vatandas ariyorum yok allah yok...bi de bu konuyu aktif tutarsak millet yavasdan dokulur.gozden irak gonulden irak...gelin herseyi buradan paylasalim wow hakkindaki.

O dediğin olmuyo çoğu zaman.

• Etrafimda ve arkadas cevremde online oyun oynayanlara wow dedigimde yok parali o deyip de gidip metin2 de paralarini car cur etmelerine inanamiyorum.bir yildir ugrasiyorum insanlara bu dunyanin buyuklugunu gostermeye ve hep beraber bir gurup olarak oynamaya.bilmiyorum neden...millet wowa yillik verecekleri para ve butun paketleri alabilecekleri parayi bir iteme efsun atmak icin harcamayi tercih ediyor...sonra da neymis...aylik odemesi varmis...

• quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Etrafimda ve arkadas cevremde online oyun oynayanlara wow dedigimde yok parali o deyip de gidip metin2 de paralarini car cur etmelerine inanamiyorum.bir yildir ugrasiyorum insanlara bu dunyanin buyuklugunu gostermeye ve hep beraber bir gurup olarak oynamaya.bilmiyorum neden...millet wowa yillik verecekleri para ve butun paketleri alabilecekleri parayi bir iteme efsun atmak icin harcamayi tercih ediyor...sonra da neymis...aylik odemesi varmis...

Abi zaten oyunu becerememe ihtimalleri de var. Metin2 dediğin oyunda zaten kullandığın skill topu topu 4 tane, iksirleri saymazsak

• Ufak bir iş kazası geçirdim 20 günlük raporu değerledirmek istedim oyunu güncelleyip daldım ama aforoz oldum talentler çok değişmiş.80 lvl rogue kasmıştım oynayamadım mal mal bakındım .0 dan feral druid kasmak istedim lvl 25 e dayadım bugün sanki daha eğlenceli ve baştan başlayınca talent ve skile daha iyi hakim oluyorsun gibi.
  • Beyler benim bu oyun suresi alimiyla ilgili bir sorum var.ben oyunu aldiktan sonra 6 aylik sure aldim.sonra galiba 2 ay falan olmusdu yillik odeme cikti ve onu da aldim.nisan ayinda yillik bitiyomus.benim hesapta martta bir bitis gozukuyor bir de eylulde bitecek gozukuyor.benim bildigim istersen 10 tane 6 aylik 20 tane 3 aylik 100 tane yillik al hepsi birbirine ekleniyordu.ama benim hesapta 6 aylik odeme ile yillik odeme yani oyun sureleri birlikte ayni anda islemis gozukuyor.kredi kartindan 6 ayda bir otomatik yenileme oldugundan mi bu?

• Iskorpit kardesim bu arada cok gecmis olsun allah sifa afiyet versin...

• Sanırım bunlardan biri starter bir diğeri de standard edition hesabın olabilir.
  • hey gidi günler hey
  • Canını yediğim wow be zaman akıp gitmiş
  • Arkadaşlar bende oyun çıktığından beri oynuyorum ve sadece PVP yaptım. Zamanında Dunemauldan çıkan High warlordların hepsinin takımındaydım. Sonra hem çalışıp hem okuduğum için sıkıntı yaşadım ama düzenli olarak hep BG,RBG ve Arena yaptım. Genelde arkadaşlarla arada takıldığımdan özellikle şu arenada 5vs5 , 3vs3 muhabbetlerine istediğim kadar giremedim. Şimdi yazın tekrar oyuna başlayacağımve WOD ile birlikte düzenli olarak PVP'ye geri döneceğim. Stormreaverdayım bana iyi bir guild (yerli, yabancı farketmez) önermenizi hatta davet etmenizi rica ediyorum. Şimdiden iyi bir ortam yaratmak lazım.
    Saolun , görüşmek üzere.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.