Şimdi Ara

Donanimhaber WoW Classic WOTLK Başlıyor.. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
2
Favori
47.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mczaga

Gold bağışı sisteminden ihtiyacı olanlara binek yardımları yaptınız mı bari?Öyle bir projen vardı Classic başlamadan önce bir sorayım dedim.

Alıntıları Göster
    O projeyi hayata geçirdik. Tam rakamı hatırlamasam da 17-20 kişi arasında geri ödemesiz binek gold yardımı yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Gelen geri dönüşler üzerine yazıyorum: Donanımhaber Shazzrah Wow Guildi artık yoluna Classic wow toplulugu olarak devam etmektedir. Yani ortada artık fiziki bir guild bulunmamaktadır. Bunu çeşitli kanallardan dile getirdim ancak hala bu bilgilere ulaşamayıp shazzrah'da başlayan arkadaşlar oluyormuş. Bu sebeple bir Türk topluluğu olarak bilgi paylaşım platformu olarak yolumuza devam etmekteyiz.
    Teşekkürler.
    Sizin ki yine uzun ömürlü olmuş. Kutad 4 ayda 2 guild bank patlatıp kayıplara karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Sizin ki yine uzun ömürlü olmuş. Kutad 4 ayda 2 guild bank patlatıp kayıplara karıştı.

Alıntıları Göster
    Zamanında insanlara anlatmaya çalıştık. Her ne kadar eski konuları açmaktan ve biz demiştik demekten nefret etsem de " Bu adam dengesiz ne yaptığını bilmiyor peşinden gitmeyin mağdur olursunuz" diye ama kimse dinlemedi :) Bizde guild bankada toplanan bütün itemları eşit oranda dağıttık diye eleştirildik..
  • quote:

Zamanında insanlara anlatmaya çalıştık. Her ne kadar eski konuları açmaktan ve biz demiştik demekten nefret etsem de " Bu adam dengesiz ne yaptığını bilmiyor peşinden gitmeyin mağdur olursunuz" diye ama kimse dinlemedi :) Bizde guild bankada toplanan bütün itemları eşit oranda dağıttık diye eleştirildik..

Alıntıları Göster
    Esas yüzünü oyun açıldıktan sonra gösterdi. İlk hafta saçmalıklarına dayanamayıp ayrıldım. Sayesinde baya makara çıktı, gülüp eğlendik.
  • classice yeni başladım shazzrah alliance tarafında dwarf priest olarak başladım guild varsa veya beraber oynamak isteyen varsa oyun ismim Suflee ekleyebilirsiniz.
  • Bu arada Shazzrahda tekrardan bşaladık herkesin bilgisine.
  • Bizde birkaç arkadaş Shazzrah başladık tekrar herhangi bir türk guildi var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: 82adana82

Bizde birkaç arkadaş Shazzrah başladık tekrar herhangi bir türk guildi var mıdır?

Şuan kalanlardan herkes end-game oynadıgı için hepsi farklı farklı raid guildlerinde.

Ama ortak discordlar var tabiki

• Anladım hocam sırf türk guildi olur diye başlamıştık shazzraha hiç türkle karşılaşmadık dahi sonra sunucu yoğunluğundan dolayı gehennasa başladık fakat classic için genel bir türk discordu varsa gelebiliriz.

• Casual olarak devam eden, her gün olmasa da akşamları 2-3 saat vakit değerlendirilebilecek, sohbet ortamı bulunan (chat/discord), belki hafta da 1-2 raid yapabileceğim devamlılığı olan tamamı Türk bir topluluk mevcut mudur? Gönülden Horde geçiyor olsa da Horde/Ally tercihim yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzher -- 13 Kasım 2020; 9:22:51 >
  • Firemaw'da Türk guildi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak artık çoğu eu serverlarında grup grup türk guildleri veya toplulukları var. Classic ilk çıktığında oluşturulan yüksek volumlu guildler artık kalmadı. Bu sebeple illaki başladığınız serverlarda topluluklar vardır diye düşünüyorum.

• quote:

Genel olarak artık çoğu eu serverlarında grup grup türk guildleri veya toplulukları var. Classic ilk çıktığında oluşturulan yüksek volumlu guildler artık kalmadı. Bu sebeple illaki başladığınız serverlarda topluluklar vardır diye düşünüyorum.

Senin guildinde bir tane "Rank1 Officer" 'ın vardı hani Ret Paladin oynayıp Ashkandi pazarlığı yapıyordu guild kurulmadan önce ne yaptı boostlatabildiniz mi o arkadaşı amacına ulaşabildi mi?

• quote:

Senin guildinde bir tane "Rank1 Officer" 'ın vardı hani Ret Paladin oynayıp Ashkandi pazarlığı yapıyordu guild kurulmadan önce ne yaptı boostlatabildiniz mi o arkadaşı amacına ulaşabildi mi?

Alıntıları Göster

Guildin tabutuna çiviyi çakan kişi. Holy paladin oynayıp 2h wep almak için tüm dkp'mı biriktiricem holy için hiç item alamayacağım demesi benim guilde karşı tüm umutlarımı bitirdi. Ama Kutad'ın çeyreği etmez. Kutad efsanesi aklıma geldikçe gülesim geliyor. Olaydan sonra 30 dk muhabbet ettim hala ciddi ciddi mahkemeye vereceğim falan diyordu. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 20 Kasım 2020; 17:26:17 >
  • Herkesin yaptığı planlar kendisine kaldı. Sadece topluluğa zararı oldu ne yaptılar bilmiyorum zaten DH guildi sadece Molten core derecesinde bir pve guildi olabildi. Herkesin kafasındaki plan ve hype durumu topluluğa cok yaramadı.

Kim ne yaptı bilmiyorum ancak biz daha sonrasında kafamız rahat kemik kadro ile ilerlemiştik. Keyfimizi aldık şuan herkes bıraktı BC yi bekliyor.

• Classic Mastery sezonu başlıyor.

Bence heycan verici bir şans daha var önümüzde değerlendirebileceğimiz.

Phase 1 (WoW Classic Season of Mastery Launch)

• Molten Core
    • Onyxia
    • Maraudon
    • PvP Honor System and Battlegrounds (up from Phases 3 and 4)

Phase 2

• Dire Maul
    • Azuregos
    • Kazzak

Phase 3

• Blackwing Lair
    • Darkmoon Faire
    • Darkmoon deck drops begin

Phase 4

• Zul’Gurub
    • Green Dragons

Phase 5

• Ahn’Qiraj War Effort begins
    • Ahn’Qiraj raids open as the war effort dictates

Phase 6

• Naxxramas
    • Scourge Invasion

• World buffs (like Rallying Cry of the Dragonslayer and others) disabled in Raid instances
    • Restoring mechanics that were removed early on to some Raid bosses
    • No boss debuff limit (up from 16 debuffs in WoW Classic)
    • Increased health on bosses, to offset player buffs and the removed debuff limit

Our intent with these changes is for this experience to feel somewhat more challenging than WoW Classic did in 2019.

Due to Season of Mastery’s faster content release cadence, we’re also planning several improvements and changes. These include:

FASTER LEVELING

We’re planning on increasing experience gains from what they were in the first iteration of WoW Classic. Our current plan is to set them close to what the 1-60 XP rates are in Burning Crusade Classic™ with a bigger focus on quest XP increases.

QUALITY OF LIFE UPDATES

In addition, we’re planning on introducing certain improvements that weren’t in the original WoW Classic release, but that we think can help create a better experience, such as:

• Meeting Stones converted to Summoning Stones
    • Increased Mining and Herbalism nodes

Realms tend to be more densely populated in WoW Classic compared to the original 2005 design. Increasing gathering node spawns should provide a more consistent economy this time around.

• Yani bu Classic ile mi aynı olacak Vanilla ile mi?Çünkü ikisi arasında dağlar kadar fark var bu sorunun cevabı benim açımdan çok önemli.

• quote:

Yani bu Classic ile mi aynı olacak Vanilla ile mi?Çünkü ikisi arasında dağlar kadar fark var bu sorunun cevabı benim açımdan çok önemli.

Classic ile aynı ancak daha hızlandırılmış versiyonu 1-60 arası xp TBC deki gibi fazla ve kontentler daha hızlı ilerlicek.

Classic de istedigini yapamamış her serverda 1 60 yapıp düzgün değerlendirememiş insanlar için bence cok iyi bir şans

• quote:

Classic ile aynı ancak daha hızlandırılmış versiyonu 1-60 arası xp TBC deki gibi fazla ve kontentler daha hızlı ilerlicek.

Classic de istedigini yapamamış her serverda 1 60 yapıp düzgün değerlendirememiş insanlar için bence cok iyi bir şans

Alıntıları Göster

Classic'in Classic'i yani daha berbatı burada ki amaç ne tam olarak?Niye böyle bir şeyi yapma gereği duymuşlar merak ettim bak.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.