Şimdi Ara

DonanımHaber Silkroad Online Bölümü Yeni Yöneticileri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
5.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bende olabilirim dedim yani bu sorumluluğu taşıyabileceğime inanıyorum gerisi size kalmış bir şey ayrıca birisi derseniz DostDeli,H^^RO,TheMusty olabilir diye düşünüyorum...
    Bu arada arkadaşlar ortalama 12 13 saat pc başındayım ama şu anda yaz olduğu için bu 15 16 saate kadar çıkabiliyor...

şimdiden teşekkürler...

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zahariç -- 9 Haziran 2008; 21:04:54 >
  • Herkez oyunu vermiş de aday olanları bir önce görsek daha sonra versek daha iyi olurdu...Adaylığını açıklamayan kişilere oy vermek pek sağlıklı olmaz kanımca...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manisali45

Herkez oyunu vermiş de aday olanları bir önce görsek daha sonra versek daha iyi olurdu...Adaylığını açıklamayan kişilere oy vermek pek sağlıklı olmaz kanımca...

Dostum bismilah ^^ daha yeni açıldı konu bekle bi kaç gün gecsin aradan demi??acele işe şeytan karısır
  • Merhaba arkadaşlar Donanım haber forumlarında eski üyeliğimin süresi ile toplam 4 senedir bulunmaktayım.Yani DH ile yatıp kalkan biriyim.PC Başında 24 saatte ortalama 16 saat kadar onlineım.Herzaman DH için en iyisini istemişimdir.Eğer moderatör olursam görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışırım.Ha forumu benden iyi moderatörlerinde yönetmesini tabiki isterim

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flara

Bu konu DH Yönetiminin isteği ve Silkroad Online Bölümünün üyelerinin talebi doğrultusunda açılmıştır.
    Talebinizi değerlendirip yönetime ilettim. Bölümde yöneticilik görevini üstlenebilecek kişileri ciddi bir şekilde, düzgün bir üslup ile yazarsanız sevinirim. Bu konudan alınan sonuçlar doğrultusunda bir anket açacağım. Bu konu ve açılacak anket yönetim tarafından takip edilecek.
    "Ben, ben, ben" diye yırtınmazsanız sevinirim. Olmak istiyorsanız bile bunu belli bir olgunlukla belirtin. Mesajlarınızda isim + birkaç cümleden fazlası olmazsa sevinirim.

Örneğin
    quote:

TheHitchhiker

-Ki bu örnek aynı zamanda şahsi kanaatimide yansıtıyor.

Hadi bakalım başlayın.

Sanırım tamamiyle ilk mesajı okumuyorsunuz.

• sahsen tanımıyorum ancak yinede TuzsusDelibekir i aday gösterebilirim tabi henuz ibrsey yazmamıs bu görevi istermi istemezmi orası bilinmez.Ayrıca uzun sure adminlik ve modluk tecrubem olmustu belirbir bölumde modluk yapıcak kişinin bence uzun saatlar onlıne olması deyil hergun birkacdefa tum baslıkları incelemesi gerekli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafadar

quote:

Orjinalden alıntı: ZooMBee

ZooMBee

Aday olmak isterim. 2006 Senesinden beri Donanımhaber/SilkroadOnline Bölümünde bulunmaktayım. Forumda hmen hemen herkezi tanırım. Bnada güvenenlerin olduğuna inanıorum we aday adayı olmak istiorum

ZooMBee

Yürü be adamim xD DostDeli ve seni tek geciom

Yönetici olursam sana Plus hediye npc den geri alcam

• Bu durumda size sorularım olacak;

Bu bölümde yönetici olmak için illâki oyun hakkında aşırı bilgiye mi sahip olmak gerekiyor?
    Diğer etmenlerde bu etmen kadar ön plânda mı?
    Üyelerin hangi etmenleri göz önünde bulundurarak kişileri aday göstermesini istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 9 Haziran 2008; 21:10:35 >

• edit :

Hadi hayırlısı .
  • Flara Anket açmamış sadece Mod olmak isteyenler başvuru yapsın demiş.
    Sizler bunuda anlamayıp bir ton boş mesaj yazmışsınız yok şu olmalı yok bu olmalı komik mesajlar.
    Ciddi başvuru yapan arkadaşların yazıları arada kaynamış konu amacına ulaşmamış gibi.
  • DostDeli 'kardeşimin olmasını isterim.
  • .:DiFFeReNT:. , DostDeli, TheMusty . Bunlardan biri olsa çok iyi olur.

Üçüde Seviyeli Ve oyun hakkında Yeterince bilgiye sahip diye düşnüyorum.
    Forumumuz için En hayırlısı olur inşallah
  • Benim oyum Dostdeli den yana.Şu ana kadar okuduğum bir çok topicte yardımı olduğunu gördüm ve yönetici olarak bu yardımlarını dahada arttırabileceğini düşünüyorum.
  • TuzsuzDeliBekir
  • DostDeli diyenleriniz olmuş ama bu işi sadece bilgiye dayandırmayın!

mai_mai bu işi götürebilecek en ii kişi
  • Beyler yönetici için bazı kurallar war bunları unutmayalım !!!

* yaş için mesela 18+ ? yada 16+ mı ? (bazı insanlar vardır yaşı 14 ama 20 yaşındaki biri için daha zeki düşünebilir)
    * Türkçeyi düzgün konuşan
    * Online olma süresi ?
    * DH üyelik zamanının en az 1 sene olması
    * Rütbe olarak en az yüz başı olması
    vsvsvs

Bu özellikleri taşıyan arkadaşlar seçerek ankete başlıyabiliriz (3 yönetici)

Valla şu modlar seçilsin.. Bi daha forumlara hatun ssleri koymıcam
    artık töbe ettim eski Sro bölümü geri dönsün
    kızlardan falan bahsetmicem

Favorime gelince: TuzsusDelibekir

• _AutoCad_

ßéncé Olurr
  • bu kişi için bu konuya bi bakın derim :)

http://forum.donanimhaber.com/m_23847573/tm.htm
    quote:

Orjinalden alıntı: ZooMBee

ZooMBee

Aday olmak isterim. 2006 Senesinden beri Donanımhaber/SilkroadOnline Bölümünde bulunmaktayım. Forumda hmen hemen herkezi tanırım. Bnada güvenenlerin olduğuna inanıorum we aday adayı olmak istiorum

ZooMBee

• Yılmaz
  • " mai_mai " bence en iyi seçim olur. ama kendisi istemezse benim 3 adayım daha var onlar ise

TheMusty - DostDeli - TuzsuzDelibekir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.