Şimdi Ara

--- DONANIMHABER KONUDIŞI İDDAA EKİBİ --- (1496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.216
Cevap
32
Favori
933.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pRo.

quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

quote:

quote:

547 1
    567 2
    565 H1

563 2
    566 2
    558 2

Gana 1-0 yaptı .. Gol sevinçlerine bayıldım yav süper sarıyor bu maçlar cips kola ile

Allah belanız versin Gana diyorum başka birşey demİyorum.

90 dakikasını da izledim, Gana çok saçma salak bir futbol oynadı yenilselerdi keşke gam yemezdim zaten yattık.. Var son günlerde bir sakatlık her maç patlıyor..

Acayip doluyum şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

547 1
    567 2
    565 H1

563 2
    566 2
    558 2

Gana 1-0 yaptı .. Gol sevinçlerine bayıldım yav süper sarıyor bu maçlar cips kola ile

90 dakikasını da izledim, Gana çok saçma salak bir futbol oynadı yenilselerdi keşke gam yemezdim zaten yattık.. Var son günlerde bir sakatlık her maç patlıyor..

Acayip doluyum şu an.

ben içimden sövüyorum bu hafta hep böyle oldu, yarın ki bültene baktım sağlam maç yok h.sonu çıkartmamız lazım acısını

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

547 1
    567 2
    565 H1

563 2
    566 2
    558 2

Acayip doluyum şu an.

ben içimden sövüyorum bu hafta hep böyle oldu, yarın ki bültene baktım sağlam maç yok h.sonu çıkartmamız lazım acısını

Hafta sonu şöyle oynadığımız tüm kuponlar tutsa ne güzel olur. Ama nerde bizde o şans!

• quote:

Orijinalden alıntı: painscream 

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

547 1
    567 2
    565 H1

563 2
    566 2
    558 2

Acayip doluyum şu an.

Hafta sonu şöyle oynadığımız tüm kuponlar tutsa ne güzel olur. Ama nerde bizde o şans!

Abi inter - palermo maçı 3-3 şuanda ve dakika 66, ve Lazio - Milan maçında gol yok.. Bugünkü tüm takımlar gol yağdırıyor nedense.. City,Hull,Milan bu haftanın satılan takımları diye düşünüyorum

• inter maçı +7 oldu..
  • Maclar ancak bu kadar boktan sonuclarla bitebilir olucak is degil :D
  • Bilyonerde böylece 70 kuruş kalmış oldu. Onunla 2 kolon spor toto oynanır. Neyse bayiden yatırıyordum zaten öyle devam edeceğim. Yarın oynamam zaten. Cuma bültenini bekleyeceğiz artık. Hafta sonuna sağlam kupon yapalım bari.
  • Bugun tutturan oldu mu?
    Kendimi meydan savaşından çıkmış gibi hissediyorum. 5 kupon yaptım, biri bile tutmaz mı ya :S
  • GÜNAYDIN DOSTLAR bugünlerde aklıma lise yıllarımda dinlediğim ferdi tayfurun kaldır üstümdeki kara bulutları kaldır şarkısı geliyor nette engeller olmasa yapıştırıp sizlerinde dinlemesini isterdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozanlı

GÜNAYDIN DOSTLAR bugünlerde aklıma lise yıllarımda dinlediğim ferdi tayfurun kaldır üstümdeki kara bulutları kaldır şarkısı geliyor nette engeller olmasa yapıştırıp sizlerinde dinlemesini isterdim

Çileeeeeeeeee. Çile bülbülüm allah
  • Ben dedim size Newcastle yener diye.

Bu haftada IY 0 ya da ALT oynayacağım Newcastle - Aston Villa maçına.

Düşündüğüm maçlar.

152 2 / H2
    226 1
    240 H1
    241 H2
    245 1
    333 2
    261 2
    322 2

326 1/2 IY MS - 2/1 IY MS
  • 111-2
    112-Var
    106-2
    102-2
    103-Üst
    104-KG var veya üst.

Yarın böyle oynayabilirim.
    (Heerenveen-Roda +7 olur mu acaba? )

İddaa'nın kendi sitesinde program çıkınca oraya göre yaparım programı. Sakatları, hava durumunu falan göremiyorum mackolikte.

@Uluç

Umarım kuponun tutar. Ben de 4 kupon yapacağım Cumartesi'ye. Tek ilk yarı kuponu, tek alt üst kuponu, tek karşılıklı var kuponu, bir de maç sonucu kuponu. Böyle planlıyorum.
  • samsun yener demiştim bu hafta tutturduğum ender maçlardan biri
  • yok böyle bişey ya.. alt verdik diye ilk dk da gol oldu manisa maçında
  • dk 10, 1-1
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

dk 10, 1-1

Kg var oynamıştım, maç başladı daha 1. dakka olmadı bakkala gittim, biraz kaydım düştüm falan geldim 1-1 olmuş
  • bjk gol yedi
  • Bu hafta ne kadar küfür etsem yeridir yav yemin ederim.. ne bu yav!!!! M.city,Hull,Milan,Barcelona ne yapıyor bunlar anlamış değilim.. Gs, Fb yatışlarda, son maçım Beşiktaş kaldı yatarsak kendi takımımızdan yatıcaz anlamadım ne iş yav!
  • Panathinaikos sıkıntıya sokma beni yav
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

541 İBB- KARABÜK 2 4,00
    542 GENÇLERBİRLİĞİ - G.ANTEP 2 3,80
    581 SAMSUN - FENERBAHÇE 1 4,50
    582 SİVAS - KAYSERİ 0 3,30

Aslında imkansız gibi gözüksede süpriz olan tek maçın samsun diye düşünüyorum mesut bakkal dan böle bir süpriz beklemek zor fakat samsun un yenmekten başka yolu kalmadı artık

Samsuna 1-0 c desen cok daha saglam olur

valla samsun ve mersin geçti samsun kendi evinde diye seçtim tabi çifte şans daha mantıklı teşekkürler...

nasıl tutturacaz bu iddayı

• 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.