Şimdi Ara

DONANIMHABER FORUMDALARINDA YORUM NASIL ATILIR - RESİMLİ ANLATIM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
3.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samoş12

deneme

Sabriye'nin elenmesine üzülenlere şaşırıyorum.Bir düşünün Sabriye survivora yakışıyormuydu? 70 yaşında bir kadının hayatımda böyle bir genç kıza rast gelmedim.Sizler onun doğal olduğunu düşünüyorsunuz evet belki doğal ama doğal edepsiz bence. Ayrıca iyi rol yapıyor bir örnek vereyim; çeşitli mutfak şeflerinin yaptığı yemek ödülünde, önce sunum masasında suşi tadımı yaptılar sevgili Sabriye orada çubukları gayet güzel kullanmasına rağmen masada kullanamıyormuş gibi yapıp Adem'den yardım istedi.Bu ikili daima mağdur rolü oynadılar.Bütün bunlara rağmen biraz performansı olsaydı eh derdim kızın hiç değilse performansı iyi ve seyretmekten belki zevk alabilirdim.Kavga etmediği kimse kalmadı yetmedi karşı takıma sıçradı.Böyle kişileri seyretmek istesem abuk subuk gelin, kaynana programları var ve Sabriye ancak o programlara yakışır
    bence. Ne yazık ki Sabriye ve Adem gibi kişiler ülkemizde çok destekleniyor.Çok üzücü.
  • çok teşekkür ederim
  • bi deniyeyim eğer olursa ilk cevabım
  • Selamun Aleyküm Arkadaşlar, Fiat Albea 1.3 Multijet Active Kalkışta Kesik kesik kalkıyor, kapanarak kalkıyor sonradan normalleşiyor, ben yeni kullanıyorum tam bilmiyorum Normal mi bu? Normal değil ise çözümünü bilen varsa yorm atsın.
  • kk
  • DONANIM HABER E MESAJ ATMAK SORUN DEGIL..ASIL OLAY BU MESAJA GELEN CEVAPLARLA BOGUSMAK...FIAT ALBEA OLAYINA GELIRSEK...BU NORMAL DEGIL..YA ATESLEMEDE SORUN VARDIR YA DA BENZIN AKISINDA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • samoş12 S kullanıcısına yanıt
    slmmmm
  • tenks
  • Ben hala yazamıyorum
    Deneme

• Ses

• Yapamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: QMechanic

Foruma mesaj atamayan varmıdır
    n
  • Arkadaşlar bir sorum var sahte numaranın yer tespiti yapılabilir miM

• burda bazı sıkıntılar var
  • Vınn WiFi kullanıyorum
    Cihaz kapandı açıyorum ışık yanıyor açılıyor ama sonrasında hemen kapanıyor bilgisi olan var mı?
    Bende Türk Telekom un mobil WiFi cihazı da var turkcell hattımı mobil WiFi de nasıl kullanabilirim

• Deneme 123

• Bazı konulara cevap yazamıyorum neden

• Jsjaj

• faydalı bilgi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.